Zkušený izraelský důstojník se snaží vylákat Abu Ahmada z úkrytu. Ali bojuje proti obvinění, že hraje na obě strany. Boaz se účastní riskantního přepadení. (Netflix)

Jozka7

Díl, ve kterém se jedna cesta k Panterovi Izraelcům definitivně uzavřela. Ale už pilně pracují na další. Velmi efektivní postup Hamásu, definitivní verdikt si podržel velitel, perfektně ztvárněno. Naopak na izraelské straně katastrofální podcenění jedné záležitosti velícím důstojníkem vede k nezapomenutelnému finále. A bez zajímavosti není ani soukromá část, kdy manželka jednoho z agentů vede marný “boj” s jednotkou již u druhého muže. ()

Frajer42

Tak poprvé jsem pocítil jakési zvolnění tempa, kdy se dostalo i na píčoviny typu, kdo do koho zrovna strká svůj obřezaný penis, které nikoho nezajímají. Docela mě zklamalo, že největší kočka seriálu neukázala nic ze svého těla, když už došlo i na její hřešení. Naštěstí mi tyhle nudné pasáže tvůrci vykompenzovali luxusním závěrem, kde nebylo o napětí nouze. [75 %] ()

yvona

Nikomu není divné, že Abu Ahmed, který se skrývá co by mrtvý pár let, schovává se po sklepech,  si dá rande na náměstí? A celé se to hrozně vleče, těch akcí je minimum. Jinak souhlasím s tím, že Lior Raz má charizma vepřové hlavy a vadí mi to. Stejně tak slizoun Shadi Mar´i, kterého narvou do každého filmu. Ten navíc neumí ani hrát, takže všude jen dementně uslintaně čumí. Obsazováni jsou oba často a netuším proč. Izraelci mají na výběr mnohem zajímavější osobnosti. ()

castor

K některým postavám se dostáváme hlouběji, ale nijak zajímavé to není. Krapet postrádám emoce. Navíc charisma a herecké polohy některých postav (i samotného Dorona) bych si představoval „zajímavější“. Právě Doron žádá na druhém „rande“ lékařku Shirin o odpuštění, že minule musel pláchnout. Jeho manželka zároveň nechce dál držet tajemství. Hon na Abu Ahmada pokračuje, v týmu je zpět i Boaz, jen moc nechápu, že hoši chodí do akce bez ochranné neprůstřelné vesty. ()