Troy (Nicolas Cage), Mad Dog (Willem Dafoe) a Diesel (Christopher Matthew Cook) sa po dlhom čase strávenom za mrežami musia naučiť žiť na slobode tak, aby nič nevyviedli a nedostali sa späť tam, odkiaľ prišli. V Kalifornii totiž platí zákon Trikrát a dosť. Troy túži po nekomplikovanom živote, ale nedokáže sa zbaviť svojej nenávisti k spoločenskému systému. Diesel je na výplatnej listine mafie a stráca záujem o život na predmestí s bolestínskou manželkou. Mad Dog, neriadená strela trojky, sa rúti z jedného problému do druhého. Nakoniec sa všetci traja stretnú na poslednom osudovom záťahu. Najme ich hlava mafie a poverí, aby za tučnú odmenu uniesli dieťa šéfa konkurenčného gangu. Pred očami im tancuje veľký balík peňazí, lenže akcia sa nepodarí a trojica bude mať v pätách nielen políciu, ale aj zabijakov z oboch konkurenčných gangov z podsvetia. (TV JOJ)

OG_Swifty

Stary Dannyho partaci se odhodlaji jeste k jednomu poslednimu jobu... Cage nepredvadi nic novyho, jen Dafoe v roli magoru stale jeste bavi. Treti gorila je jen treti gorila a prestoze bych mu to pral, asi do sveta filmu neproprazil ani timhle ambicioznim dilkem.. Vetsina filmu je normalni, uvodni a konecny sekvence jsou natoceny skrz debilni filtry ruznych barev a stinu a jestli to melo pridat na autenticite fetovani nebo jen pusobit psychedelicky a odlehcit tak brutalnimu ubodani tlusty kravy, lezlo mi to na nervy. Film je dost jednoduchej, primocarej a poslednich cca 15 minut s Cagem je korunovany WTF. Vlastne cely to bylo takovy divny - nepochopil sem, proc plesoun zabil blazna a chybelo mi tam vic zaberu na imitace Taylor Swift. A Mad Dogovi nestalo pero, kdyz behem honitby asiatku vyhodil z pokoje. Detail, ale pro autencititu naprosto zlomovej. ()

Jara.Cimrman.jr

"Když věci hnijou, tak jsou vlastně nejmíň toxický." Trocha poučení z forenzní vědy nikdy nezaškodí, takže až někomu ustřelím hlavu a budu chtít ukrýt zbytek, tak jistě využiju získaných poznatků z oboru hnilobných procesů. Ovšem do té doby, než se mi v hlavě zašmodrchají oba mozkové závity jako Mad Dogovi, bych si určitě přál vidět kriminální historky s lepším příběhem, koukatelnějším dámským obsazením a nejlépe bez těchto třech kreténů, kterým jsem přál kulku mezi oči při houpání na provaze v nažhaveném elektrickém křesle. ()

Lacike

Nikdy mi nesedel Schraderov styl a tento film na tom nic nemeni. Je to nudny ukecany film o hlupych a krutych postavach, ktore mi boli nesympaticke. Nuda je obcas prerusena nejakou tou WTF scenou, ktora mi ale nepripadala vtipna ale iba divna. Jedinym plusom filmu je, ze Cage hra umiernene a ani raz sialene neprehrava. Za prehravajuceho magora tu je Dafoe. Vysledkom je nudny divny film. 3/10. ()

Gilmour93

S českými distribučními názvy bývá občas problém, to víme. Slovní spojení Dog Eat Dog se většinou používá jako adjektivum ve smyslu „bezohledný“ či „nelítostný“ (třeba dog-eat-dog showbusiness). Prokletý kšeft…no budiž, ale tohle se mělo jmenovat Tři idioti. Vypelichaný nezmar Cage, anorektický Dafoe a vyhazovač z příbramské diskotéky představují trio primitivních, sebelítostných a násilnických ex-muklů, kterým maximálně přejeto to, aby je co nejdříve píchla včelička s chloridem draselným. Všichni tři jsou prý oběti systému, který je nikdy nenechá na pokoji. Chtějí jen spravedlnost a osud s nimi zametá. To jsou zase kecy jak od pana Modrého z Gaunerů.. Schrader se snaží svou historku z podsvětí vylepšit hrátkami s barevnými odstíny světla, mlhavými přeludy a rádoby vtipným cynismem, ale tohle hovno se biči nepodobá ani trochu.. ()

Malarkey

Willem Dafoe vlítne na scénu dost razantně. Hned v první, kompletně růžové scéně, nám totiž ukáže to, jak moc velký psychopat, nadopovaný pikem a kokou, umí být. Následně potká standardního psychologa Nicolase Cageho, který tu je pro změnu nejinteligentnější. Třetí do party je pak herec, který je zároveň režisér tohoto filmu. No a přiznám se, že jsem rád za jeho ksicht na plátně. Alespoň vím komu můžu celou tu hodinu a půl nadávat za tuhle divnou chvílemi wtf sračku, kterou se rozhodl natočit. Dog Eat Dog je vysloveně nepříjemnej film, kterej je zároveň "plnej" černýho humoru, co tak neuvěřitelně "baví" až do samotného závěru. Největší lákadlo tu byl Nicolas a přitom tu největší psychopat je Willem. Vězte, že už v tom něco nehraje. ()

• Film byl natočen za pouhých 25 dní a štáb se z velké části skládal z čerstvých absolventů filmových škol. (Gary)