Deadpool 2

• Česko Deadpool 2 (viac)

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna: stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty: rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom „Najlepší milovník na svete“. Alebo iba žeby nie. Deadpool je skrátka chlapík mnohých podôb, aj keď tá jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pekne hnusná. Ale za to nemôže. Čo avšak neplatí o jeho dosť čiernom zmysle pre humor a netradičnému prístupu k superhrdinským pravidlám fair play. (CinemArt SK)

Jackal07

Skvělé, nekompromisní a samozřejmě velmi efektní. Akční komedie je žánr, který miluji a díky tomu je tohle jediny komiksový film, který jsem zhlídnul. Ryan rulez. ()

BigJohn02

Pořád skvělá zábava, ale holt je to dvojka... Škoda, že má oblíbená MILFka se tu jen mihne, zato musíme furt čumět na vypasenýho novozélandskýho čuníka, který by nesympatickej už o dva roky a třicet kilo dřív na čundru v buši.. ()

Pennywise168

Druhý Deadpool měl zatraceně těžkou roli. Jednička zabodovala tím, že byla překvapením, bijákem, od něhož se moc nečekalo, ale který dokázal zaskočit. Dvojka to mohla jenom podělat. Ale jí se podařilo udržet ducha jedničky a ještě k tomu přihodit lepší akční scény. Navíc tvůrci nezapomněli, že Deadpool není jen hláškař, ale že to i pěkně schytává od života a v podstatě je tragická postava. Takže jeden rakovinou prolezlý palec vzhůru! ()

Foltest

Chápu, že cílem filmů tohoto typu není nějaké hluboké poselství, ale především parodické ztvárnění syrové akce a alespoň trocha humoru. Problém Deadpoola vidím v tom, že na rozdíl od prvního dílu, jsem se moc nezasmál. Snímek sráží také nepříliš zajímavý děj. Tři hvězdy si tak Deadpool zaslouží především za dobře odvedenou, syrovou akci, které ale mohlo být trochu více. ()

Flammarion

No pořád je to stejný prvoplanovaný srandista. Mimochodem má stejny, strašný hudební vkus. Jinak tam je vše co jste čekali, že tam bude. Po té co pověsil zelenou lampičku na hřebíček si vzal mečíky a snaží se teď vypadat jako nejvtipnější, nejkorektnější drsoň ze všech. Problém je, že jsem mu to nevěřil v prvním díle a nevěřím mu to ani teď. Je to stejně jen převlečený zelený slipař s lampičkou. Nebo ne? ()

FlyingGentle

Nadupanější, ještě ulítlejší a vtipnější než první díl! On v první řadě ten český dabing dělá nemožné divy! Na tomhle se museli tvůrci fakt vyřádit a klobouk dolů před jazykovou kavalkádou hlášek, které tady padají. Zpracovat je není snadné ani na několikáté, střih, bombastické scéna s klidnou hudbou, která se do ní vůbec zdánlivě nehodí, další střih, pak dlouhé komentáře Deadpoola v hospodě, střih...prostě takhle to jede. Po úvodu, kdy Deadpool ztratí drsně manželku jsem opravdu netušil, kam se film bude ubírat. O to více mne dostala zápletka se záchranou dalšího mutanta Russella, kterého se pokouší zabít hustý ranař Cable z budoucnosti. Do hry vstupují další monstrózní postavy, z jedničky známý chromovaný obr z Ruska a Jaggernaut, jejichž souboj je hlavní ozdobou celé plejády akčních pasáží. Jen jsem žasl nad nápady scénáristy, kde šlo přitlačit na pilu v drsnosti, tak se stalo, kde v humoru, taktéž, a nakonec jsme se synem mysleli, že Deadpool umře, což by vůbec nevadilo. Mohlo to mívalo mít i toto vyznění, to vykoupení by klidně bylo akceptovatelné. I ta scéna z už posmrtného života byla tak dojemná, že jsem začal slzet.... Jenže ne, tenhle biják musí pokračovat, X- force byli zrozeni a můžeme, ne musíme se těšit na X-FORCE za rok! Je to unikátní marvelovka v každém ohledu a jdu se pídit po soundtracku, který ve filmu bravurně funguje! ()

TheDomoD

Ako som písal pri prvom Deadpoolovi, tieto filmy sú pre mňa srdcovka, takže budem možno neobjektívny. Hneď na úvod filmu je vidieť, že doňho nasypali dva krát viac peňazí ako do jednotky. Akčných scén je viac, prišiel Cabel a Firefist (a majú aj nejaké poriadne schopnosti, nie ako Ajax v jednotke) a ani na ostatných efektoch sa nešetrilo. Film si zachováva Deadpoolov humor, akciu a pridáva zameranie na priateľov a rodinu, že aj arogantný týpek ako Wade Wilson potrebuje priateľov a team (aj keď na prvý pokus to tým X-Force moc nevyšlo...). Pokračovanie Deadpoola teda určite nesklamalo priam ešte viac navnadilo diváka aby sa tešil na pokračovanie (ktoré je bohužiaľ v nedohľadne). Za mňa ako ináč 5/5. ()

megacik

Akcia ujde, avšak na druhej strane režisér necháva nedorobenú robotu na rôznych frontoch a začína nové nezmyselné náhodné zápletky...toto zo srdca neznášam, obzvlášť vo filme(to akoby babka začne rozprávať o koze, a skončí o voze), nič nesúvisí z ničím, z kladných hrdinov sa občas stávajú zase záporní, a zase naopak, a tak stále dokola, ako im to vyhovuje. Aj efekty sú fajn, no ale keď sa Deadpool zastaví, a začne zo seba sypať tie otravné kydy, tak by som si najradšej zahrabal hlavu do piesku...a ešte keď začne rozprávať akože vtipy, tak by som to najradšej vypol. Teda vlastne nielen on, ale všetci herci sa snažia za každú cenu o nejaký humor. Okrem teda toho, že je film plný trápnych vtipov, väčšina hercov vedie často otravné monológy úplne od veci. Keď si Púllik občas dáva dolu tú svoju masku, je to riadne nechutné, no to ešte nie je ani zlomok toho, keď sa dokrvaví a kvapkajú z neho všelijaké detailné chrchle, keď ukazuje krvavé diery na hlave a v tele, no tak z toho sa mi chce grcať. Nechutný film. Namiesto kladného superhrdinu máte mať za vzor hnusáka a humusáka Púla. Ale je to mierne lepšie ako jednotka. Jednotke som dal tuším 10%, dvojke dávam 30%. Keby nebolo posledných 15 minút filmu, ktoré mali akú-takú logiku, tak by som tomu dal prisámvačku odpad. Toľko peňazí, čo to stálo, a pritom taká blbosť..."Si klaun, oblečená ako erotická pomôcka", to zaznelo vo filme, a súhlasím s tým. Bolo to mierené na Púla, ale rozhodne sa to dá použiť na celý film. ()

Tomas129

Byl lepší než dvojka...ale občas mi vadí až to přílišné vytrhávání z děje a poukazování na to, že je to jen film a CGI efekty..... To už bylo možná i zbytečné. Ale jinak super popichování (DC např. :D ) atd. ()

Johny203

To isté čo jednotka akurát ešte viac splachovacie a trochu slabšia. Ale stále kreatívne. Najlepšia časť asi na začiatku druhej polovice (akcia s padákmi) a scéna, s T.J. Millerom, ktorá jej predchádza. ()

Gabe

Zase dobrý. Scéna výsadku X force a následná akce v kamionu naprosto boží. Ten zbytek nadprůměrné, akční, sprosté a nahláškované blockbustrové pošušňání. Cabel, Domino a Jaggernaut rules. Není moc dvojek, co se vyrovnají jedničkám. Tahle jí ještě o malý kousek překonala. ()

GalaktikHero odpad!

Totálna sračka! Jediné dobré na tom filme bola nenormálne dobre zaranžovaná pesnička od A-HA. Je mi ľúto, ale ani Brolin s týmto marazmom nedokáže pohnúť a vykopnúť ho medzi sledovateľné filmy. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (viac)