Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiálny text distribútora)

MonarC odpad!

Jen málo který film vypnu ještě před koncem. Toxického mstitele 2 jsem vypnul v polovině filmu, nedalo se to dokoukat. Chápu, že to měla být parodie ale tohle je fakt silná káva. Těch 50 minut, co jsem viděl bylo doslova nasyceno trapnými momenty tak si nedělám iluzi, že zbytek filmu by byl koukatelnější. ()

Delmondo

Občas se jen tak z prdele kouknu na film kterej je tak blbej až je zábavnej, narazil jsem na Toxickýho mstitele a jelikož jsem nesehnal jedničku tak jsem si vystačil s dílem druhým a musím říct že jsem čuměl jako blázen co všechno je možný natočit a pustit do světa. Hlavní hrdina je solidní úchylák v baleťckejch šatičkách a mopem v ruce co chlastá okenu a žere čistící prostředky,no o jeho znetvořeným xichtu nemluvě. Jeho holka je teda pravej opak, sice slepá a pitomá jak tágo ale vzhledově dobrá. Záporáci to jsou kapitola sama pro sebe. Takovou přehlídku debilů, úchyláků a všemožnejch paskvilů jsem teda ještě neviděl. Jejich rvačky a zabíjení jsou absolutně diletantská záležitost a osobně pochybuju o duševním zdraví tvůrců Kaufmana a Herze. Jako šel jsem do toho s tím že je to píčovina, párkrát jsem se sice slušně potlemil třeba když Toxík sral na hajzlu až z toho lítali blesky, nebo když na windsurfu jel z Ameriky do Japonska a tam se jak Godzilla vynořil z vody ale jinak jsem měl docela problém s tím to dokoukat do konce, ale nakonec jsem to zvládnul. Vše dokonale podrthnul naprosto debilní český dabing kterej se sem perfektně hodil. ()

JesterKruger odpad!

To mi připomnělo.....  Jednou jsem si povídal s mamkou, a mezi náma se vloudila otázka: ,, Jakou brutální hororovou komedii nejvíce nenávidíme". A moje odpověď zní: Toxický mstitel 2. Je to něco jako filmová a úchylnější verze Itchyho a Scratchyho ze Simpsonů. Já nechápu jak se tohle někomu může líbit. Je rozdíl mezi normálním a nenormálním člověkem. Chápu ještě, když se člověk poradí dívat na scény, ale je už hrozné, když si člověk to u někoho líbezné gore užívá. To je úchylárna. Nechápu jak někdo takovýto film může vytvořit. Je mi to hnus hnusem pohnusaný hnus hnusaně hnusaný hnusem jehož hnus hnusem pohnusal hnus hnusem. Chci to psát slušně, sice to zní zvláštně, ale furt lepší než zde rozepisovat své pocity vulgárně. Slušně řečeno: odpadový odpad odpadů. ()

Vital

Děsně ulítlý,ani nevim přesně co,snad ty některý bojový scény a cákání krve a hned za chvilku hůmoru...zkrátka všehochuť a i když mi to přijde dosti amatérsky točené,nenudil jsem se u toho,navíc se to nesnaží být větší než to je. ()

Hrobař

No žádná sláva. Očekávání velký po tom co jednička bodovala a o to větší zklamání když nedostanete co chcete. Mrtvol poměrně málo a zabíjení "holejma rukama" není ono. Ovšem těch pár lepších zabití stojí rozhodně za to aby člověk na toxieho mrknul. Vozejčkářskej vozík vostrej, slovní humor občas taky potěší a ta jeho stará vypadá líp a líp. No nic jdu rovnou na trojku Dodatek: On vlastně i ten rybonos a tlusťoch porcovanej jak ryba nebyl úplně k zahození. Takže jsou to lepší 3 ()

KuceraJohny

Sám se divím, že dávám tři hvězdičky, ale má to své opodstatnění. Jedničku jsem neviděl a dvojku jsem si pouštěl s jistým očekáváním. Bude to extrémní bizár. To se také splnilo, takže mě nemohlo čekat zklamání. Upřímně vidět jedničku, jsem k užití dvojky ani nepotřeboval a zcela upřímně oceňuji jasný záměr tvůrců, kteří se nesnažili vytvořit dobrý film, který by dopadl špatně, ale už od začátku šli proti proudu. Teď ta nejdůležitější část. Film bych si určitě neužil, kdybych byl střízlivý! Avšak posilněn kvalitním rumem se čím dál více film jevil zábavně a já se smál i nad momenty, které původně vtipné ani být neměli. Pokud tedy chcete zažít absurdní srandu při napitém stavu, tak doporučuji. Jinak rozhodně ne. ()

surface

Jedná se spíše o hororovou komedii s úchylnými prvky, lacinné efekty a masky nestvůr dělají z toho filmu skvělou podívanou pro milovníky Kaufmana a Herze.Tou pravou perlou tohoto filmu je hlavní hrdina Melvin a jeho boje s gangstery.Jinak co se týká hodnocení herců, připadá mi to oproti jedničce odfláknuté a vůbec celá logika filmu je divná. Jednička měla jasný děj, ale ve dvojce se občas naskytnou místa kde nenavazují scény na sebe a celkově je děj chudý. I přes veškerou kritiku je to film který stojí za shlédnutí. Pro lidi, kteří si hoví v krvavých hororech je to ztráta času. ()

ohneta

zábavnější snad jen dokáže být Chuck Noris, pokud to neberete vážně, tak je to supr zábava a tím myslím všechny pokračování. ()

adooo

škoda, škoda...o dosť slabšie ako jednotka, i keď úvod v Tromaville je skvelý a vo vysokom tempe, len to Tokio...ach...nevadí pobavil som sa geniálne :) ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)