Dvě videokazety z roku 1997 označované jako Halo 12, tedy 12. oficiální nahrávka americké skupiny Nine inch nails. První zachycuje kompletní videoklipovou tvorbu NIN - od roku 1989 (klip Down in it) až do roku 1997 (klip Perfect drug). Druhá kazeta obsahuje především záznamy z několika turné z 90.let - ze zákulisí,z koncertů, rozhovory apod. Mezi zajímavosti patří např. duet předáka NIN Trenta Reznora a Davida Bowieho v písni Hurt, účast mladého Marilyna Mansona či několik záběrů z ČR. (J.Connor)

ledzepfan

Dost netradičně pojatý dokument ,zachycující pravděpodobně nejdivočejší období geniálního Trenta Reznora a jeho Nine Inch Nails--pro fanoušky téhle jedinečné formace naprostá povinnost. ()

GodComplex

Closure se sklada ze 3 zakladnich elementu. 1. Live show sebedestruktivniho turne, kdy byli NIN ve svem brutalnim a destruktivnim modu. Produkce koncertu byla sice znacne jednoducha, coz ale vynahrazovali spravne psycho performances. 2. Backstage dokument z daneho turne plny zajimavych individui a komentaru. 3. Kolekce NIN videkolipu 1989 - 1997, z nichz nejvetsi pochvalu si zaslouzi zejmena 2 vizualne neskutecne genialni kousky Marka Romanka Closer a The Perfect Drug. Celkove velmi zajimava a obsahla package. 9/10 ()

Utero

Shlédl jsem novější DVD verzi, která už je nějakou tu dobu k dostání na pirateebay. Kupodivu mě nejvíce bavili nové záběry, které na VHS ani nebyly. Záběry z PHM byly prostě cool, ale nic se samozřejmě nevyrovnalo záběrům ze Self-destruct tour. NIN jasně ukázali, že byly v období své nejlepší desky asi nejbrutálnější živá kapela na světě. Sám se divim, že to všichni vůbec přežili....a co klipy? Ty jsou u NIN kapitola sama o sobě...Jasně nejlepší jsou pravděpodobně Closer a The Perfect Drug od Marka Romanka...škoda, že toho pro NIN nenatočil více...dále opravdu můžu cyberpunkově laděný klip ke klasice Head Like A Hole...dost taky potěší 3 živáky, který prostě nemají chybu....pro NIN fans naprostá povinnost vidět! ()