Vraždící bestie

• USA The Killer Shrews

Rejsek obecný – osm centimetrů dlouhý a deset gramů vážící savec, který musí pro přežití zkonzumovat denně potravu o své vlastní hmotnosti. Nevinné zvířátko, kterého se nebojí ani malé děti. V rukou vědců se však tato malá myška šmahem mění v dokonalého zabijáka o velikosti přerostlého psa. A právě takové zrůdy se po nocích prohánějí izolovaným ostrovem, na který přijíždí kapitán Sherman se svým kolegou. Spolu s místními obyvateli jsou nuceni bojovat proti stovkám hladových bestií, kterým došla drobná potrava a začínají toužit po mase svých stvořitelů... (Řitka video)

Gilmour93

Jestli si myslíte, že vás v oblasti "útok zmutovaného čehosi" už nemůže nic překvapit, dejte si Atak jedovatých rejsků - a zase vás nic nepřekvapí.. Chaotický střih, naivní dialogy, toporné předstírání herectví a především "běsnící" řádění geneticky upravených zástupců čeledi Soricidae, kdy v celkových záběrech byli použiti chrti s na hřbet nalepeným chlupatým přehozem přes křeslo a při detailech zubatá hlava známého mimozemšťana s hlasem Oty Jiráka. Prapodivné kulisy, kdy dveře byly svou výškou určeny pro pivota Harlem Globetrotters, jsou už jen další drobný dílek doplňující mozaiku brakového žánru, co místo hrůzy přináší jen nechtěné pobavení. ()

eraserhead666

Pro ty občasné trefy do černého se Řitce dá prominout ta halda srágor. Vraždící bestie mě potěšily již černobílým formátem (když jsem si to pouštěl, ani jsem nekoukal na žádné info, takže jsem nic nevěděl) a nakonec jsem zjistil, že i psi "namaskovaní" na zmutované přerostlé rejsky jsou hodně fajn. V tomhle ohledu za málo peněz hodně muziky. Samozřejmě to jde poznat a i ty jejich figuríny jsou rozpoznatelné na první pohled, ale ono to prostě funguje. Na mě jo. Takže já jsem nadmíru spokojen. ()

amirgal

Pes domácí, zool. Canis lupus familiaris, je domestikovaným poddruhem vlka. Navzdory tomu je soužití psa s člověkem založeno na podřízenosti psa vůdci smečky - člověku. Existuje ovšem podezření, že na neznámém ostrově v Tichém oceánu se psi domácí po setmění převlékají za rejsky, jejichž vzhled úspěšně imitují třásňovým převlekem, a takto maskováni útočí na člověka. Tlustá zeď se pod doteky jejich zubní protézy mění v papírovou dekoraci, naproti tomu mají nepřekonatelný odpor k dřevěným překážkám, které jsou nuceni zdolávat jinými způsoby, a k vodě, zřejmě proto, že by jim navlhl kostým. Prosíme návštěvníky neobydlených ostrovních oblastí v Tichém oceánu, aby si s sebou v rámci bezpečnosti vozili tank, nebo alespoň železný barel, a jednoho kapitána, pokud možno jménem Thorn. Konec hlášení. ()

POMO

Roztomilé béčko, v ktorom psi, premaskovaní na veľkých zmutovaných potkanov, ohrozujú partu ľudí v dome na odľahlom ostrove. Nízkym rozpočtom a tvorcovskou neschopnosťou dorazený už tak priemerný scenár. Od hororových scénok až po vzťahy medzi postavami neodolateľne naivné. Neľutujem jedinú minútu, strávenú pri tomto guilty-pleasure :-) ()

Wacoslav1

Nejdesivejsi zabijak prirody je rejsek! kurevsky ty potvory vyrostli toto a dalsi je nam naservirovano v typicky primitivni podobe 50 let staryho hororu ale proc nedat aspon za dve byla to i docela zabava netrvalo to dlouho a ti zmutovani prerostly potvory na mne i docela zapusobily takze to nebylo uplne nejhorsi ()

• V záberoch zblízka boli titulné monštrá zobrazené pomocou maňušiek. V záberoch zdiaľky to boli špeciálne upravené psy, ktoré mali na chrbte vlnenú deku a pripevnený dlhý chvost. (beso74)