Zaklínač - Série 3 (2023) (séria)

Z deště pod okap (S03E07)

(epizóda)
  • USA Out of the Fire, into the Frying Pan (viac)

Ciri je v beznadějné situaci a zoufale se snaží přežít. Během kruté zkoušky, kterou prochází, ji navíc pronásledují tváře z minulosti. (Netflix)

Kimkong

Mě to putování pouští vůbec nevadilo. Alespoň se ukázalo, že být ztracen v poušti je naprd. Trocha gurmánského koštování. Jednorožec trochu sem neseděl. Souboj s krabem trochu jednoduchý. ()

exree

Paradoxně mě to bavilo víc než předchozí díl. Aspoň už tam nebyly ty retardované bojové scény a nikdo se nesnažil nikoho zabít holí ve tvaru vrtáku. Jednorožec byl v pohodě, hlášky typu "když půjdu tam kde zapadá slunce, tak půjdu na západ" můžou už jen pobavit. Je smutné, že ty zaklínačské monstra dostáváme takhle málo, ale obě se mi celkem líbily. ()

Budulmanek

Zaklínač série 3, díl 7 Některý díly scénárista posere a jiný jinej (ani jsem nekoukal jestli jinej) zázračně neposere... Zase jsem (kromě pár detailů) svědkem zhmotnění řádků z knížky, i když tvl, co měl bejt sakra ten nosorožec... Ehm pardon, jednorožec?! Léčba rány odnikud se oběvivší gázy, nebo co to bylo a po přiložení okamžitej odchod... Well, ok, držím hubu, umí to hůř, to už předvedli. Jinak vlastně cajk díl. Chápu, že se mainstreamu líbit nebude, páč je specifickej, ale poměrně dobře vystihnul, o co v téhle části šlo. Ať ta divná holka v Brokilonu není Milwa, ať ta divná holka v Brokilonu není Milwa!!!! Prosiiiiim! ()

Carmack187

Vtipné jak si všichni hrozně stěžovali jak se seriál nedrží vůbec knih a když se jich začne více méně držet tak to všichni totálně ztrhají protože je to přece "nuda". Tohle byla v knihách moje oblíbená pasáž kde si Ciry sáhla na dno a stala se z ní pro mě jedna z nejlepších ženských hrdinek. Udělal jsem si k ní vztah a začal jsem jí skutečně fandit. Tato epizoda tuhle pasáž moc pěkně adaptuje a já jsem naprosto spokojený. 9/10 ()

Mr.HahaHihi

Smrtí seriálu nebude přeobsazení Geralta, nýbrž to že od dalších sérii má být Ciri hlavní postavou, což je problém z toho důvodu že žel bohužel tady je to dost věrné knihám a Ciri je tu stejně nesympatická. Každopádně psycho blouznění bylo fajn. ()

betyvlckova

Přijde mi vtipné a možná i trochu smutné, že celou dobu lidi si lidi stěžují, že se to nedrží podle knížek a další kecy :D. Teď dostaneme epizodu prakticky přesně z adaptovanou a nejvěrnější předloze a je nejhůře hodnocená :) Ty lidi už fakt asi neví na co si stěžovat. Jinak k epizodě oceňuji výkon Freyi Alan alias Ciri myslím si, že to bylo věrohodné a občas zničující nejen pro ni, ale také pro diváka ()

Drako_Ager

WAU Všetkým tým 4-5 hviezdičkovým, čo sa tu čudujú, že ľudia zle hodnotia aj epizódy, ktoré sú práve najbližšie predlohe, musím povedať, nech sa konečne preberú. Racionálne zmýšľajúci človek v kontexte všetkých 3 sérií, musí vidieť, že sa ten seriál alebo teda adaptácia, nejakým smerom uberá, a to ovplyvňuje hodnotenie všetkých epizód, sa zobuďte!!! Začnite už konečne rozmýšľať peňaženkami. Cavil rozhodne nemá núdzu o prachy, odišiel z presvedčenia, že tieto sračky a ploty čo vytvárajú sú už "too much". Myslím si že tým chcel dať jasnú správu aj divákom, aby sa na to tiež vykašľali, že to pochovali ich skur... agendami, srať choreografiu súbojov, keď príbeh je jedna katastrofa a zaklínač Gerald hrá pomaly už 3.husle vo vlastnom seriáli. HOWK BOA, WaKE UP alebo pre tých 5 hviezdový WOKE UP ( Bisexuál Marigold WTF, na konci 4. série z neho bude už demi-girl :) chrochtajte si ďalej.) ()

Wazy_37

Konečně díl , který nebál bych se i říci předčil nudnou ale skvělou část v knize. Super díl. Bál jsem se že tato část dopadne jak HP 7 1. Část a nuda v lese. Díky bohu tohle byla super jízda v poušti. Sere mě že nebude Cavill, tato epizoda do mě dala opět malou naději co se týče světa Witchera. ()