Vypravte se s Murphyovými zpět do 70. let, kdy se děti toulali bez dozoru, pivo teklo proudem a chlapa od televize nikdo nedostal. (Netflix)

Recenzie používateľa Trevor k tomuto seriálu (42)

Na řadě je Paul Lynde (2018) (S03E02)

Sue požiada Franka, aby spolu išli na film do letného kina. Nakoľko je celý deň podráždená, Frank ju presvedčí, aby vzali aj deti, ale keďže sa dozvie, že Kevin prepadol z matematiky a musí ísť do letnej školy tak jeho nevezmú. Počas toho, ako Frank pred odchodom do kina venčí psa, spozná nového suseda Cheta a jeho manželku Nguyen-Nguyen a aj ich pozve do kina. Frank si s Chetom rozumie, pretože je vojnový pilot a Sue vďaka Nguyen-Nguyen pochopí, že jej problémy nie sú až také strašné ako sa jej zdalo. Kevina kamaráti pre nezhody vyhodia z kapely a Bill sa rozhodne držať spolu s Maureen, lebo vedia že nový súrodenec všetko v rodine zmení. ()

Kolík (2018) (S03E03)

Sue príde s novým nápadom a predvádza ho ženám zo susedstva, Franka na letisku povýšia ale rieši problémy s Rosiem, ktorý nesie ťažko že sa nedostal na lepšiu pozíciu, Kevin začína letnú školu a Billymu sa na kúpalisku stane malá nepríjemnosť. ()

Divoká jízda pana Murphyho (2018) (S03E04)

Kevin má narodeniny, ale Frank na nich zabudne pretože sa snaží prestavať dom a rozšíriť ho o detskú izbu podľa Chetových plánov. Chet zistí, že drevo, ktoré kúpil Frank je zlé a tak ho vezme na leteckú základňu, kde im vojaci naložia iné a Chet vezme Franka na let stíhačkou. Sue sa dozvie, že jej nový výrobok sa jej priateľkám nepáčil, Billy sa poháda s Phillom pretože žiarli na Billovu kamarátku Bridget a Kevin sa namiesto práce na dome vyberie s novými kamarátmi túlať. ()

Bitva pohlaví (2018) (S03E05)

Sue usporiada stretnutie žien s cieľom zistiť spätnú väzbu na jej vylepšený výrobok, Frank plánuje s Chetom prebrať prestavbu domu v garáži, ale obe stretnutia sa zmenia na párty a nakoniec všetci v detskej izbe sledujú súboj pohlaví. Iba Billy s Kevinom majú iný program, Bill trávi čas s Bridget a Kevin s novými kamarátmi zabíjajú čas na železničnej trati. Kevinova kapela prežíva krízu a Rosie sa rozhodne kandidovať vo voľbách za svoj obvod. ()

Když se to přežene s punčem (2018) (S03E06)

Frank a susedia sa chystajú na oslavu Dňa nezávislosti. Sue potom, ako počula Cheta kričať na Nguyen-Nguyen vyčíta Frankovi, že sa s ním priatelí až príliš, Kevin trávi oslavy s novými priateľmi ale zistí, že tam vystupuje jeho bývalá kapela, Billy má prvé nezhody s Bridget a Maureen si nikto nevšíma. Susedský baseballový zápas sa zmení na súboj pohlaví a najmä na konflikt Cheta so Sue. ()

Letní prázdniny (2018) (S03E07)

Frank odchádza s rodinou na víkend k jazeru a Chet sa pred ich odchodom príde ospravedlniť za svoje správanie počas zápasu. Sľúbi im, že dokončí ich detskú izbu. O dom a psa sa im bude starať Goomer. Na dovolenke prechádzajú okolo miesta kde sa topil Kevin, Billyho trápi rozchod s Bridget a Maureen súťaž v detskej televízii. Okrem zlého počasia im dovolenku prekazí aj návšteva rodičov Sue. Po ich odchode sa však Frank zblíži nielen so Sue, ale zdá sa že konečne aj s Kevinom, Maureen sa naučí v cirkuse hádzať krúžky a Bill sa prenesie cez rozchod s Bridget. Doma čaká Franka prekvapenie v podobe dokončenej detskej izby. Chet však chystá ešte jedno prekvapenie.... ()

Má to v krvi (2018) (S03E08)

Frank zistí, že práve Chet je tým, ktorý nahlásil mestskému úradu že na detskú izbu nemá stavebné povolenie a tak sa ho snaží pred susedmi znemožniť, čo sa mu ale nepodarí. Vďaka Frankovi sa Mohican airways podarí prichystať na oslavu prvého letu Boeingu 747, avšak aj na nej sa objaví Chet. Kevin sa vráti do svojej kapely, Maureen sa s Phillom pripravuje na súťaž a Bill znovu začne chodiť s Bridget. Večer, keď už majú Cheta Sue s Frankom plné zuby sa rozhodnú za ním zájsť, avšak zistia že pred jeho domom je polícia. To ešte nevedia, že Kevin strávi tiež noc v policajnej cele, pretože sa v potravinách pokúsil ukradnúť pivo. ()

Otec Frank (2018) (S03E09)

Frank so Sue vyzdvihnú Kevina na policajnej stanici a Frank sa rozhodne s ním porozprávať a zmeniť svoj prístup, predtým však v nemocnici navštívi Cheta. Zatiaľ čo Sue ide s Maureen a Phillipom do televíznej súťaže pre deti, Frank sa pokúsi rozprávať s Kevinom, ich rozhovor sa však ako zvyčajne zmení na hádku. Medzitým zájde Bill za Bridget, ktoré mu povie aby s ňou utiekol do Pittsburgu. Keď sa vráti domov, chce sa s Frankom o tom porozprávať, ale ten sa háda s Kevinom. Keď sa vráti Sue s Maureen zistia, že Frank sa na ňu nepozeral v TV, tak sa poháda s nimi oboma a nakoniec objaví list na rozlúčku od Billa... ()

Noc Billa Murphyho (2018) (S03E10)

Murphyovci sa rozhodnú hľaať Billa, ktorý utiekol z domu a pomôže im aj sused Vic s helikoptérou. Bridget nakoniec vybehne z vlaku, ktorým majú odísť do Pittsburgu a tak Bill cestuje sám, vlak však vykoľaja Kevinovi priatelia. Rosie čelí v televízii predvolebnej diskusii, keď sa však dozvie že v rieke uviazlo dieťa rozhodne sa prísť na pomoc. K rieke, v ktorej sa ocitol Bill dorazia aj Murphyovci a keď všetci štastne dorazia domov Frank zistí, že k nim príde návšteva z minulosti, na ktorú by najradšej zabudol. ()

Série 4 (2020) (S04)

Ako sa už spomína v ďalšom komentári k tejto sérii, 4 sezóna nebola až tak dobrá ako tie predošlé a asi najviac ju dole stiahla epizóda venovaná Rosiemu, ktorá sa snažila pôsobiť korektne ale bola iba plná rasizmu. Chcelo by to aby aspoň niektorým výtvorom dal Netflix trochu viac voľnosti (napríklad Chlapi z karavanou k tomu majú naozaj blízko) a vyhol by sa tak trápnym momentom, ktoré majú akože vtipným štýlom nadhodiť pálčivé problímy v spoločnosti, ale nakoniec ten pokus je trápny tak že v niektorých momentoch dáva zabudnúť na tie najlepšie momenty z podstatne lepších prvých troch sérii tohto stále veľmi dobrého seriálu. ()

Zpovědník (2020) (S04E01)

Frank Murphy sa zastaví v kostole na spoveď, kde sa zverí s problémami, ktoré ho trápia odkedy k nim prišiel jeho otec, s ktorým sa nevideli 18 rokov...flashbacky do minulých rokov tvorcom tejto série naozaj vychádzajú a všetko to zaklincoval Goomer pri zakopávaní svojho "pokladu". ()

R jako Rosie (2020) (S04E07)

Najčiernejšia epizóda v dejinách seriálu bola zároveň jednoznačne najslabšou. Pre niekoho vtipné momenty, keď Afroameričania ponižujú osoby bielej farby pleti sú iba odrazom inteligencie liberálneho odpadu, ktorého je v našej spoločnosti čoraz viac. Boj samozvaných bojovníkov za rovnoprávnosť ktorí zosmiešňujú iba bielych ľudí a výlučne kresťanské náboženstvo môže byť iba výplodom chorej mysle, ktorej by mala byť nariadená ústavná starostlivosť. Tak by sme sa možno vyhli tragickým útokom nožmi psychicky chorých liberálnych duší... ()

Murphy a syn (2020) (S04E08)

Starý dobrý Frank je späť. Napriek tomu že sa dalo čakať že rodinná idylka u Murphyovcov nevydrží dlho toto splnilo očakývania ktoré som do štvrtej série vkladal. ()

Série 5 (2021) (S05)

Napriek zaužívaným liberálnym stereotypom, povinnej LGBT agitke, rasizmu zameranému proti ľuďom bielej farby pleti, šíreniu nenávisti voči cajtom a korupcii (pochopiteľne bielych) politikov a prirodzene nefunkčnej rodine bielej farby pleti to bola jedna z tých lepších sérií. A pravdou je aj to že väčšinu epizód tiahnu nahor linky Murphyových detí. ()

Mahagonová pevnost (2021) (S05E01)

Xenofóbna povinná časť epizódy na neofašistickom Netflixe - keby mal Ježiš túto rakvu nikdy by nevstal z mŕtvych a všetci by sme boli Židia. Rasistická povinná časť epizódy naneofašistickom liberálnom Netflixe - afroamerický pohreb prebieha v úplnom kľude kým pohreb ľudí bielej farby pleti je plný nenávisti. Liberálna neofašistická časť epizódy je najnovšie ešte aj neúcte k mŕtvym. Nakoľko na posledné rozlúčky v štátoch nacistických či štátoch Západu chodí minimum ľudí a na tie vo Východnej Európe občas celé obce treba pohreby zosmiešňovať, aby si libtárdi mysleli že keď na ich funeral nepríde nik je to normálne. Ono je to iba obraz Vášho života...rozbeh nič moc, asi iba Kevin a mamine cigarety stáli za lepšiu pozornosť a samozrejme cholerik Frank. ()

Masakr v Rustvale (2021) (S05E02)

Kresťanské kríže, svadba z donútenia, zlý vzťah dieťaťa s rodičom v bielej rodine, prvý sex 15 ročných detičiek, trauma z cajtov a nemôžem dýchať. Pochopiteľne šikana a poškodenie historického pamätníka a drogy. Liberálno-pedofilný neofašistický koncert Netflixu, asi najzaujímavejšia bola linka s Frankom a zmenou majiteľa leteckej spoločnosti. ()

Slepá ulička (2021) (S05E03)

Zlý vzťah, prirodzene iba bielych ľudí s rodičmi, trauma z cajtov, spomenieme drogy, pochopiteľne homoklády, korupciu pochopiteľne bielych starostov (žiadny tzi gáni nepriviedli žiadnu obetz pod nútenú správu, nikdy naozaj) a zaklincujeme to satanizmom a predávaním, pochopiteľne bielych, detí. Treba oceniť linku okolo Maureen a intelekt -násťročných dievčatiek, kuracie kože a Goomer na stĺpe bola topka. Talianska reštaurácia tiež celkom pobavila, inak iba liberálna klasika, a tisíckrát opakovaný vtip už prestáva byť vtipom, stáva sa trápnym. Najmä ak je strčený do úplne každého seriálu úbožiakov z Netflixu. ()

Díky moc (2021) (S05E04)

Povedzme že ten kreslený chlapec na dodávke s trúdom pri ústach bol trochu vtipný, lebo takéto "skrášlenia" sa naozaj čas od času objavia. Frank vystihol toleranciu rodičov k homosexualite, tá je v poriadku ak sa netýka vlastného dieťaťa, teda pre väčšinu obyvateľov, aj pre tých progresívnych. Naoko progresívnych a tolerantných. A že naklonovali Adiho, ako inak ani fašizmusizmus nesmie chýbať v takmer žiadnom filme z produkcie Netflixu. A, úplne nečakane, v ženskej väznici aziatke robí podnožku žena bielej farby pleti.Tento rasistický prejav liberálneho fašizmu sa nazýva pozitívny rasizmusizmus, je pravdou že je tam náznak toho že aj afroamerická žena jej slúži. Podnožku jej však, úplne nečakane, robí tá žena bielej farby pleti.Občas si človek pripadá tak, ako keby sa nové epizódy točili na základe mojich komentárov, aby sa v "republikáni" hnevali ešte viac. Nás to však nehnevá, my sa na tom bavíme. Zatiaľ najlepšia epizóda série. ()

Hledání (2021) (S05E05)

Ejha, ale tak toto...dobrý Židia, Black Friday, totálny výpredaj (ten je bohužiaľ v hlavách mnohých ľudí), Kevin s traumou z rozchodu (keď si spomeniem nato, ako sa človek v 15 správal keď sa s ním rozišlo dievča tak bolo to trochu inak a o dievčati sa dozvedeli všetky tajostvá všetci kamaráti a určite z toho človek nemal traumu ), obvyklé rasistické poznámky výlučne afroamerických postáv na adresu ľudí bielej farby pleti (na starostu a Franka), trauma z policajtov (lebo policajti nie sú ochotní kúpiť iným ľuďom lístky do kina či načos pôjdem domov) a pridala sa k tomu aj trauma z väzenských dozorcov. Vtipné mafiánska poprava (pochopiteľne je viditeľný katolícky krížik na kravate talianského mafoša) a vyvolávanie duchov. Liberáli ešte pochopiteľne spoja deti s pornom (slunce, seno, opakovaný vtip už až tak vtipný nie je) a Kevin sa zduní z marišky a máme tu ďalší stereotypný liberálny koncert, ktorý je aspoň v prípade tohto seriálu aspoň trochu vtipný. Kde som už len scénar tejto epizódy videl... ()

Packalové (2021) (S05E06)

V tejto epizóde liberálny neofašizmus na Netflixe - úplne nečakane - útočí na kresťanskú vieru, afroamerická rasistická sviňa prinúti bieleho chlapca oslovovať ho Čierny Boh a samozrejme spomenú sa deti v súvislosti s pornografiou. A keď to už už vyzerá že sa Frankovi niečo podarí, celé to samozrejme autori otočia proti nemu, pochopiteľne hádam nebude na liberálnofašistickom Netflixe biely muž vyzerať ako schopná hlava rodiny. Zo všetkým liniek je asi najlepšia tá s Billom, aj keď sa - úplne nečakane - zase týka spájania detí a sexu. ()