R jako rodina - Série 5

(séria)

Ke konci roku 1974 se Frank zoufale snaží rozšifrovat záhadnou zprávu od táty, Sue urovnává spor v rodině a z Vica je táta na plný úvazek. (Netflix)

Lachtaan

F is for Family je hodně nenápadnou jednohubkou Netflixu, kterou pravděpodobně objeví jen podobní fajnšmekři jako já, co vyhledávají animované seroše pro starší publikum ve stylu BoJacka či Ricka a Mortyho. Ti jsou ale oproti Murphyovic rodině stále více přístupní masám, tahle sonda do špinavého prostředí sedmdesátých let USA nemusí sednout každému a bohužel i 5. řada, ač jsem ji očekával ve velkém, stále obsahuje minimálně dvě postavy, co mi nejen seriál, ale samotnou Ameriku ještě více znechucují. Překvapilo mě, že se s největší pravděpodobností jednalo o poslední sérii, pokud ovšem ano, zakončili to důstojně a já budu na Franka a jeho sebranku vzpomínat fakticky rád. [viděno na Netflixu] ()

Trevor

Napriek zaužívaným liberálnym stereotypom, povinnej LGBT agitke, rasizmu zameranému proti ľuďom bielej farby pleti, šíreniu nenávisti voči cajtom a korupcii (pochopiteľne bielych) politikov a prirodzene nefunkčnej rodine bielej farby pleti to bola jedna z tých lepších sérií. A pravdou je aj to že väčšinu epizód tiahnu nahor linky Murphyových detí. ()