R jako rodina - Série 5 (2021) (séria)

Mahagonová pevnost (S05E01)

(epizóda)
  • USA The Mahogany Fortress

Frank na pohřbu řeší emoce, které v sobě dusí. Maureen se spřátelí s balzamovačem. Bill zjistí, že poslední pomazání smaže jakýkoli hřích. (Netflix)

LachtanShows

Svérázná rodinka z období mulletů a drsného rocku je zpátky a začíná hned tam, kde jsem s ní loni po maratonu čtyř sérií najednou skončil. Frankův otec byl pro mě nejslabším přídavkem do 4. řady a jeho zdejší loučení je pro mě tedy spíš satisfakcí. Linky všech ostatní Murphyů jsou ale tak výborné, že nejde hodnotit jinak. ()

Trevor

Xenofóbna povinná časť epizódy na neofašistickom Netflixe - keby mal Ježiš túto rakvu nikdy by nevstal z mŕtvych a všetci by sme boli Židia. Rasistická povinná časť epizódy naneofašistickom liberálnom Netflixe - afroamerický pohreb prebieha v úplnom kľude kým pohreb ľudí bielej farby pleti je plný nenávisti. Liberálna neofašistická časť epizódy je najnovšie ešte aj neúcte k mŕtvym. Nakoľko na posledné rozlúčky v štátoch nacistických či štátoch Západu chodí minimum ľudí a na tie vo Východnej Európe občas celé obce treba pohreby zosmiešňovať, aby si libtárdi mysleli že keď na ich funeral nepríde nik je to normálne. Ono je to iba obraz Vášho života...rozbeh nič moc, asi iba Kevin a mamine cigarety stáli za lepšiu pozornosť a samozrejme cholerik Frank. ()