Na Den díkůvzdání se Sue stresuje kvůli návštěvě příbuzných. Vic prosí sousedy, aby mu pomohli utišit mimino. Bob na cestě za velkým snem zaškobrtne. (Netflix)

Trevor

Povedzme že ten kreslený chlapec na dodávke s trúdom pri ústach bol trochu vtipný, lebo takéto "skrášlenia" sa naozaj čas od času objavia. Frank vystihol toleranciu rodičov k homosexualite, tá je v poriadku ak sa netýka vlastného dieťaťa, teda pre väčšinu obyvateľov, aj pre tých progresívnych. Naoko progresívnych a tolerantných. A že naklonovali Adiho, ako inak ani fašizmusizmus nesmie chýbať v takmer žiadnom filme z produkcie Netflixu. A, úplne nečakane, v ženskej väznici aziatke robí podnožku žena bielej farby pleti.Tento rasistický prejav liberálneho fašizmu sa nazýva pozitívny rasizmusizmus, je pravdou že je tam náznak toho že aj afroamerická žena jej slúži. Podnožku jej však, úplne nečakane, robí tá žena bielej farby pleti.Občas si človek pripadá tak, ako keby sa nové epizódy točili na základe mojich komentárov, aby sa v "republikáni" hnevali ešte viac. Nás to však nehnevá, my sa na tom bavíme. Zatiaľ najlepšia epizóda série. ()