Dungeon ni deai o motomeru no wa mačigatteiru no daró ka?

• Japonsko ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうか (viac)
Japonsko, (2015–2024), 30 h 18 min (Minutáž: 24–27 min)

Predloha:

Fujino Omori (komiks)

Kamera:

Šingo Fukujo

Hudba:

Keidži Inai

Jošicugu Macuoka, Inori Minase, Maaja Učida, Nobuhiko Okamoto, Ai Kajano, Aja Suzaki, Činacu Akasaki, Rie Murakawa, Mucumi Tamura, Taku Jaširo, Jóko Hikasa (viac)

Ve městě Orario, kde bohové, lidé a další bytosti žijí pospolu, se nachází pod zemí obrovský labyrint. Kdo do něj vejde, může se stát boháčem, ale také zemřít. Jedním z dobrodruhů je Bell Cranel, který potkává bohyni Hestii a uzavřou spolu smlouvu, že za své služby dostane od ní požehnání, které mu pomůže v labyrintu. A tak začíná jeho dobrodružství za získání bohatství a slávy. (Harroc)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (64)

Kamadobi no jakata (Home) (2019) (S02E05)

Nábor nových členů do rodiny nešel tak úplně podle plánu, neboť nikdo nemá rád dlužníky. ()

Šingun (Rakia) (2019) (S02E11)

Natvrdlý Bell odmítá city své bohyně. Ubohý bůh války zkouší své štěstí lstí. ()

Familia Myth III (2020) (S03)

Sice oproti druhé řadě je zde jedna jasně daná dějová linka, tak ačkoli jsou zde zajímavější momenty, tak celkově se zde moc nestane. Objeví se nějaká rasa, která něco chce, ale nakonec nic nedostane. Bell se psyhicky nějak potácí ale nikam se neposune. Epická hudba nikde. Mohlo to být výrazně lepší. Furt jsem čekal něco extra, ale nic jsem nedostal. Slabší 3* ()

Rjú no šódžo (Wiene) (2020) (S03E01)

V seriálu úplná novinka. Inteligentní monstrum. Samozřejmě lolitka. ()

Katajoku (Monster) (2020) (S03E02)

Svět monstra vidí nerad a Bellova rodina neví co si s tím počít. ()

Itandži (Xenos) (2020) (S03E03)

Cechovní mise a nalezení dalších monster. Tohle vypadá jako nějaký sociální experiment. ()

Tói jume (Akogare) (2020) (S03E04)

Konečně to začíná být zajímavé. Z monster se stávají klaďasi, z lidí padouši. ()

Džinzó meikjú (Knossos) (2020) (S03E06)

Tak a už se nám to začíná rozjíždět. Minulost i plány padouchů jsou odhaleny, teď začne bitka. ()

Kemono no jume (Dix Perdix) (2020) (S03E07)

Padouch byl poražen a utekl, ale zhotovil krutou past. Postaví se Bell proti zbytku světa? Tady už není dobro proti zlu. ()

Guša (Bell Cranel) (2020) (S03E08)

Bell se z nejhoršího nějak vyvlek. Boj s OP monstrem a pak takový nucený závěr, který to celé zazdil. ()

Reiraku (Stigma) (2020) (S03E09)

Další přípravný díl o tom, jak dostat monstra zpátky do dungeonu. Spojenci Bell a Lokiho rodina půjdou proti sobě. ()

Kjókó toppa (Invisible) (2020) (S03E10)

Přesun monster probíhá. Před hladký začátek se akce začíná komplikovat. ()

Kessen (Ultra soul) (2020) (S03E11)

Záchranná akce probíhá dobře. Lokiho lidi se přidávají a nakonec nečekaná zrada. ()