Jeoffrey

Druhá série mi přišla podstatně slabší než ta první, trvalo mi několik dílů, než jsem se vůbec dostal na tu správnou vlnu a tak jsem si jí užíval asi až ke konci "War Game" s rodinou Apollo. Tenhle pocit pohodové zábavy mi ale vydržel jen pár dílů, protože celá část s prostitutkami byla místy až bolestivá na sledování - nebo spíš samotný hlavní hrdina byl v téhle pasáži mnohé, jen ne zrovna zábavný a obdivuhodný. Panic Bell a jeho snaha ochránit si svou počestnost působila tragikomicky, ale bohužel spíš takovým tím smutným dojmem, kdy mi opět vytanulo na mysl, že kdyby všichni chlapi byli jako Bell, tak tu už dávno nejsme... Tahle část mě extrémně nebavila a řešit třeba pokus o reverse rape od něčeho, co vypadlo jak žába, se mi vůbec nechce. Poslední dva díly pak byly jen takové lehké povídání si o ničem, kde asi jediná důležitá věc je řešení romance mezi bohy a smrtelníky, což já bych měl vyřešené prakticky hned ve stylu reklamy na Kofolu - Když jí miluješ, tak není co řešit! A tak tohle rozebírání toho, že každý má jinak vyměřený čas a co s tím, mi přišlo tak nějak zbytečné, asi jako problém - já jsem dívka a on je upír... Ve výsledku nejsem z téhle druhé série příliš odvařený, bavil jsem se jen občas a tak dát víc jak 5/10 prostě nemůžu. ()

gumbo

Z velké části jen harémovka. Soubojů málo, v dungeonu se skoro nevyskytujeme. Máme tu víc intrik mezi Bohy, ale jinak se dějově nikam moc neposouváme. Navíc mi přišlo, že pravidla světa se tu ohýbají a porušují tak nějak bez následků a to hodně kazí celkový dojem. 60% ()

Hees

Druhá séria žiaľ je naozaj slabá a v podstate aj najslabšia z pomedzi momentálne troch sérií a nič by sa vlastne nestalo, keby túto celú sériu preskočíte. Prišli by ste len o to, že v tejto sérii sa objavujú naozaj veľmi pekné nové charaktery, ktoré majú aj nejaký príbeh za sebou, ale čoraz viac sa to podobá na hárem okolo Bella Cranela. Áno Haruhime a Wiene sú istým "dobrým vetrom", ktorý dodáva plachtám tohto anime nejakú tú sviežosť, ale nestačí to na to, aby táto celá druhá séria nepôsobila ako obyčajný filler, aby to nebolo, že treba pozerať niečo, len aby bolo. Pre Bella a Ais Wallenstein je táto séria skoro absolútne zbytočná a nič nové neprinesie. Ten začiatok s "Guild wars" vojnami medzi guildami je odfláknutý a absolútne zbytočný, nehovoriac o tom, že tak vlastne bez nejakej veľkej práce stane z 0 niečo ...Lepšie povedané Hestia už nebude úplná nula ako doposiaľ. ()

kirmakX6on

výrazně ubylo soubojů, série se téměř neodehrává v Dungeonu... působí jak jeden výplňák za druhým. Přibylo též množství slečen, bohužel se nijak nerozvíjí vztah hlavní - mezi Bellem a princeznou meče. Což je dost divný vzhledem k tomu, že dle první série má být tím hlavním, co žene Bella dopředu a díky čemu funguje jeho schopnost zrychleného zlepšování se. Stále nicméně funguje animace a hudba a ke konci se též byť nepatrně, ale přecijen pohne logika příběhu - dozvíme se o třech hlavních questech a tím o smyslu Oraria i důvodu, proč vlastně bohové vkládají takové naděje do Bella. Nijak jinak se ale příběh neposune. Jestli třetí série nepřinese zlepšení, myslím, že to tvůrci mohou zabalit. Dávám o hvězdičku méně než první sérii. ()