One Punch Man

• Japonsko ワンパンマン (viac)
Japonsko, (2015–2024), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

One (komiks), Júsuke Murata (komiks)

Aoi Júki, Júki Kadži, Kendžiró Cuda, Mamoru Mijano, Masaja Onosaka, Teššó Genda, Daisuke Namikawa, Júdži Ueda, Ken'iči Ogata, Mijuki Sawaširo, Šin'ičiró Miki (viac)

Nejsilnější superhrdina na světě dokáže zabít kohokoli jednou ranou. Ale nemá žádného soupeře, takže bojuje s nudou a depresí. (Netflix)

Flatron

Absolútne dychberúce anime, ktoré ma 1. epizódou nijako zvlášť nezaujalo, ale po pozretí 2. a ďalších dielov som zostal prikovaný pri monitore a užíval si každú epizódu. Hl. hrdina Saitama, je úplný borec so skvelými hláškami a tie jeho výrazy, ach. :) Anime perfektne graduje.. bola to skvelá akčná jazda, akú som už naozaj dlho nevidel. Spolu so Shokugeki no Souma a Charlotte pre mňa top anime tohto roka. Avšak OPM je o kúsok vyššie. ()

Gharr

V dnešní době, kdy většina anime jede podle scénáře: Jedna holka potkala tajemného týpka, jenž má „nějaké-také" zvláštní schopnosti... . Je One Punch Man jako váleček dynamitu na dětském pískovišti. Děj nestojí za řeč, protože člověk jen čeká, až se hlavní hrdina uráčí přijít na scénu a vše jedním úderem ukončí. To je možná to, proč je tento seriál takový hit. Všechny už omrzel hrdina, který dostává celou dobu nakládačku a pak se s vypětím posledních sil zvedne a souboj ukončí. Finální punch 10/10. ()

NagatoPein

Zábavka, oddychovka, ktorá má dobrý nápad no po istom čase cyklicky unudí. Zasmejete sa to áno, ale zase je veľa momentov sú zbytočné, sílené a nudné. A popravde na superhrdinov mám už alergiu po všetkých Marvelovkách, DC komixoch atď... preto mi nezmyselné predhadzovanie nových nerobí dobre. Prosto mi tu chýba akýkoľvek príbeh alebo vážnosť, aspoň trochu. ()

Lubess.Knopp

Genialita téhle anime nemá meze ...Každý si řekne podle názvu, že to je jen další hovadina..Ikdyž to má jen 12 dílů v jedné sérii, stihnete si oblíbit snad každý charakter....95% !!! ()

mety6

𝟏. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐚 - 𝟓*, 𝟐. 𝐬𝐞𝐫𝐢𝐚 - 𝟐*. Co viac k tomu dodat? V prvej serii to ma ten spravny nadych, ale to mozno preto, ze "neznalec" nevie, o co ide a celkom dobre vsetko predstavuju. Zabijanie jednym uderom sa moze zdat po dvoch castiach nudne a otrepane, ale nie je. Je to tu velmi dobre zakomponovane a final battle je velmi kvalitne spracovany. Nic z tohto sa neda o druhej serii povedat ani s prizmurenim oboch oci. Cela druha seria sa toci okolo niecoho ineho. Saitama uz nie je hlavna postava a to odzrkladluje aj screentime, v com ho porazili Genos, ci Garo. V celej druhej serii nema Saitama ani jeden suboj, ktory by si clovek pamatal. Samozrejme z tohto konceptu nemozme ocakavat legendarne suboje v style Dragon Ballu ale PREBOHA, to bola strasna nuda. No a cela ta druha seria je nejaka nedokoncena...deje sa tam priliz vela veci a zrazu v poslednych 20 minutach to chcu vsetko vyriesit....ale nestihnu to. Saitama by to stihol ale akosi autori serialu to nestihli. Neviem, ci si uvedomili pri 11. casti, ze uz nemaju vela casu, alebo to proste mali v prdeli...? ()

Majci11

Seriál je úžasný. Vezme každé bojové anime o hrdinoch a podobných iných veciach, pokrčí ho a zahodí niekam do koša. To, že Saitama vyzerá, ako keby sa stratil svojim rodičom niekde v nákupáku a zrazu iba jednou ranou zničí všetko, čoho sa dotkne je tak neskutočne fun, že si to niekedy musím pretočiť, aby som sa zasmial ešte raz. Druhá séria bola slabšia, avšak mne vôbec v ničom neprekážala. Kvôli tomu ale, že podľa mňa nedosahovala až také kvality, ako prvá séria, tak musím dať 4,5/5. ()

kopy123

VIDĚL JSEM PRVNÍCH 5 EPIZOD, VPODSTATĚ SE JEDNÁ O ZNUDĚNÉHO SUPERMANA, KTERÝ UKONČÍ KAŽDÉHO SOUPEŘE JEDNOU RANOU. OBJEVÍ SE KLASICKY PŘEHNANĚ NAMAKANÝ PADOUCH, KTERÝ PROHLAŠUJE JAK NESKUTEČNĚ SILNÝ A NADŘAZENÝ JE OPROTI VŠEM LIDEM, NIČÍ OBYDLÍ, ZABÍJÍ LIDI, PAK SE OBJEVÍ NÁŠ SUPERHRDINA V PYŽAMU S PLÁŠTĚM A UTRHNE MU HLAVU JEDNOU RANOU, TO SE OPAKUJE POŘÁD DOKOLA.. NEVÍM, SPÍŠ BY SE MI LÍBIL JEDEN 1,5 HODINOVÝ FILM, NEŽ POŘÁD OPAKUJÍCÍ SE NÁMĚTY. ()

Raichu.Cz

Jedna rána a hotovo? To je všechno? Jinými slovy co na to říkáš Horste? ´To se Vyplatí´ Popravdě One Punch Man je vcelku dokonalý způsob jak jednoduché anime dokážou takhle proslavit Serial se smyslem humoru a akčnosti. Postavy zde perfektně představeny, doslova plešatej mamlas co se nas*re že prošvihnul slevy v Kauflandu? Kyborg který touží zabít druhého Kyborga kvůli pomstě? Dívka s telekinetickými schopnostmi ale málo kdy bojuje až ji to s*re? Potom stařec který má už hodně bitev za sebou? hmmm jediná odpověd je... Proč ne? Ať bojujou za spravedlnost akorát One Punch Man ten by měl jít Bojovat do Takeshiho hradu tam by rozhodně porazil gardy. Konec srandy! Za mě neuvěřitelných 100% jedním úderem! ()

Pokračování Venoma má název

Pokračování Venoma má název

22.04.2020

Dvojka Venoma od režiséra Andyho Serkise má oficiální název, snímek ponese titul Venom: Let There Be Carnage, což je jasný odkaz na hlavního záporáka Carnage, jehož ztvární Woody Harrelson. Hlavní… (viac)