Lovci zážitků

(relácia)
TV spot 4

Poznali pozoruhodná místa na všech kontinentech a zajímavé lidi z celého světa, ale ty nejlepší zážitky je čekají teprve na cestě po Česku. Zpěvačka Tonya Graves, fotograf Tomáš Třeštík, muzikant Adam Vopička a historik umění Pavel Kappel jsou velkou nadějí pro všechny, kteří chtějí zjistit, v jaké zemi to vlastně žijí. Vydejte se na cestu po Česku s Lovci zážitků a získejte inspiraci pro svá vlastní putování. Cestování po Česku nabízí mnoho neopakovatelných zážitků, o kterých mnozí nemají ani potuchy. Lovci zážitků jsou partou lidí s rozdílnými povoláními, které spojuje jedno – jsou prototypy městských lidí, kteří pravděpodobně procestovali půl světa, ale co se týče poznávání Česka, v tom mají značné mezery. A tak naši „lovci" nasedají do expedičního vozidla a vydávají se vstříc novým dobrodružstvím. Jejich cesty jsou plné neopakovatelných zážitků, vzácných setkání a jedinečných příběhů, které postupně mění jejich zpočátku nedůvěřivý pohled na cestování po Česku a díky kterým objevují i sebe sama. Vydejte se na výpravu po nejzajímavějších místech Česka se zpěvačkou Tonyou Graves, fotografem Tomášem Třeštíkem, muzikantem Adamem Vopičkou a historikem umění Pavlem Kappelem. Celkem vás čeká sedm lokací a speciální vzpomínkový díl na horách plný nejlepších zážitků. Hlasovým průvodcem bude Vojta Kotek. Skvělou hudbu k seriálu vytvořili Jan P. Muchow, Calm Season, Adam Vopička či Republic of Two. (TV Prima)

mnx odpad!

Prima to s těma dokumentárníma pořadama taky nějak neumí. Párek ulízaných blbečků-pseudointošů a jedna negroška budou prý vykládat o nepoznaných krásách Čech. Přitom si jen tak pindají u golfu, popřípadě v hospodě, a jsou u toho šíleně vtipní . Celé je to prošpikováno bomba záběry na jejich ksifty, a super hudbou. Jestli chcete dobrý cestopis o našich krajích, je lepší zkouknout něco z produkce České televize, ta jich má dost a dost. Tady se dozvíte leda tak velký kulový. A protagonisté by udělali líp, kdyby se vrátili ke svým kopytům - tj. ke zpěvu, paření her, a focení célebrit. ()

Zyklord odpad!

jako pozadí na TV místo krbu docela dobrý.... dobrý pro někoho, komu v hlavě cinká na činely ta malá opička.... Ale i takovej člověk si radši pustí Toma & Jerryho ()

moriero odpad!

Další plytká přehlídka nezajímavých vystajlovaných lidí a jejich cool jízdy za "zážitky". No, úplně mě dostali svým výletem do mého rodného zlínského kraje (kupování jablek u cesty, povinná návštěva vinného sklípku...) U nás doma takové "Pražáky" prostě milujeme, to je známý fakt! Škoda že se nenapili z Baťova kanálu. Ten lodivod by na ně určitě křikl: "Hej ogaři, co to chlemcete, šak do toho chčijou cigáni!" A oni: "My vám nerozumíme. My jsme z Prahy." Lodivod: "Aha. Tak vy jste z Prahy. Říkal jsem: pijte pomalu, voda je studená." ()

nudlis odpad!

Co to sakra zase je? Američanka, co tu žije už 20 let a neumí pořád česky. Nafoukanej zhejčkanej blb, co si myslí že je muzikant a neumí ani postavit stan. Historik umění, co hledá ve vlaku volant. Jedinej fotograf se nechová jak debil. Povedená skupinka. Jedou na vejlet. A co jako? To má bejt zábavný? Nebo vtipný? Vůbec nechápu, proč tenhle pořad vznikl. Asi jen proto, aby TV doplnila portfolio pořadů a "měla taky něco vo cestování mladejch". Hrůza! Na další díl už se dívat nebudu. ()