Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

silvusaak

Vic nez problematiku porna mi to ukazalo jenom lidskou blbost, a hlavne teda tu americkou. Mlada kocka vidina penez aneb prodam se za cokoliv jenom kdyz mi uchylnej portorikanskej fotograf rekne ''you are so sexy I wanna f*ck you'' a prida par babek, ze kterych jim stejne na konci nic moc nezbyde. Dustojnost nechana naprosto bokem. Nejvic me dorazila americka matinka - dcera se ji hrouti a chce se pro neco rozhodnout a matka misto podpory nebo razantniho zasahu si vesele scrolluje na smartphonu. Hlava mne z toho jde pekne kolem teda. 3 hvezdy za jiny pohled na problematiku, -10 za inteligenci tech slecen. ()

kacer4

Toto by som naordinoval každému, kto i len minimálne prejavý nejakú závislosť na porne. Nech si pozrie aj tú odvrátenú stranu. Som dosť zhrozený, čo ľudia spravia pre peniaze alebo preto, lebo sa boja povedať nie. Ale ešte viac som zhrozený z toho forced blowjob. Dúfam, že nepoznám nikoho, komu sa tento spôsob ponižovania páči. Ale nikoho neľutujem. Tie ženy si za to môžu samé. ()

SuzieS

Jak si tak pročítám komentáře, tak jsem asi viděla jiný film, jelikož mě tento dokument celkem zasáhl. Líbilo se mi, že režisérky nevybraly chudé matky samozivitelky na drogách, které v dectvi znasilnoval nevlastní otec a matka ji nemá rada.. ale mladé hezké rodiči zaopatrene holčiny. Mladé holky okolo 18 jsou naivní. A toho ten průmysl velmi využívá. Málokterá holka v tom věku dokáže říct ne, naštěstí vaše dcery nebyly (možná) před tu otázku postavený. Kdo ví, jestli by dokázaly odmítnout. Takže komenty typu, jak jsou to jen prostotitky... Ano, to ony s odstupem času vidí taky, ale předtim vidělo to pozlatko, a možný úspěch a hlavně uznání...za to, co dolazaly... Jaký paradox, což? ()

knoxwile100

Čekal jsem, že se bude jedna o nějaké zobrazení utrpení těch rádoby pornohereček, ale ono to těm holkám vůbec nevadí a berou to jako každou jinou práci, protože jsou tupé jak tágo na pingpong... ()

R.Hammond

Až porno "nebude problém", tak nebudou muset vznikat takovéhle dokumenty. A znovu použiju slovo problém - a to, že jsou tu hned dva problémy - 1) 18 leté holky jsou prostě ještě nedospělé a takové rozhdonutí by si měly nechat na později / 2) jediná "špatná" věc je tu společenské odsouzení. Tressu ta práce očividně baví, ale rodina jí stáhne zprátky do "normálního života" - naštěstí to má holka srovnané, takže se jí asi líbí obě možnosti, takže si prostě jednu vybere (ale nedivila bych se, kdybyste na ní někde v nových videích narazili). Tedy pro mravokárce fakt dobrý film, ale pro lidi, co se chtějí na problematiku podívat opravdu věcně... Tak naprd. PS: opravdu nemám ráda porno, ale ať to lidi dělají, když to chtějí + je o to fakt velký zájem, tak je to asi třeba dělat. ()

kecal

Tento dokument vše ukazuje jen povrchově a ještě si to dost upravuje. Řekněme si na rovinu, zveřejnit úplnou pravdu by nechtěla ani jedna ze stran. Dokud bude chlápky bavit čumět na znuděnou ženskou, která se snaží mít děsně vzrušenej výraz a afektovaně heká, při tom když ji negr cpe 40 cenťákovou kladou do prdele, tak se to proste točit bude a žádnej dokument s tím nic neudělá a obzvlášť ne tento. Rači se podívejte na nějaký péčko, kde ho ženská po vytáhnutí z prdele nacpe rovnou do huby a polkne až po koule kuci. A nezlobte se na tu vaši chudinku, když nebude zrovna odvařená z toho, když po ni budete podobné blbosti chtít doma. ()

dragon'88

Nie som ani sklamany, ani nadseny, ale to som aj ocakaval. Ku cti mu sluzi, ze nieco zdokumentoval. Ano, robia toto a tamto. Ano, zarobia za to toto a robia to dobrovolne zo strasne nepredvidatelnych dovodov. To vsetko sme vedeli. Ale je mozne si utvorit obraz aj o tom, ze tadialto cesta nevedie. Cela situacia nie je dovodom vsetkych problemov, ale iba nevyhnutne vyustenie. Ktore mlade zeny chcu sex & money, tak maju. Podla pravidiel trhovej ekonomiky. Ja by som ale skor polutoval chlapov v porne, ti to maju horsie a este su aj horsie plateni pokial viem. ()

verbal_cohle

Nic nového jsem se nedozvěděl. Chaotické přeskakování z kurvy na kurvu. Odporní pasáci. Taky nechápu rodiče těch kurev, co si domů přitáhli natáčecí štáb, bez toho aniž by věděli, co dcera vlastně dělá. ()