Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

POMO

Dokument, který se snaží diváka šokovat tím, jak dehonestující a amorální je internetový pornobiznis s mladými amatérkami. Spověděma a názorama těchto inženýrek, které do něj jdou dobrovolně, s radostí a často jej považují za svůj první karierní úspěch. Přesto že pak vedou doma dusné dialogy s rodičema, přítelama atd. Příliš dlouhé a repetitivní. ()

mira007

Dokument ze života stáje několika poloamatérských pornohereček z kategorie amatérky, které v branži vydrží max tři měsíce, ale za tu dobu si spláchnou svůj předchozí život do hajzlu. Není to nijak objevné a do poloviny filmu trochu zmatené, ale nějakou představu o struktuře byznysu se načrtne a na několika osudech malých hvězdiček si člověk potvrdí očekávání, že to je celkem smutný byznys. Hvězdy dávám za dvě věci: 1) Líbilo se mi jak utřeli vysokoškolskou pornohvězdu Knox. která se mediálně prezentovala na začátku dokumentu 2) drtivou času se dámy projevovaly jak slepice ( radši točit porno, než být doma s rodiči ve vidlákově ), ale na konci klobouk dolů za myšlenky té brunetky. ()

Morholt

Nějak nechápu, co tím chtěly režisérky říci. Jo, pornoprůmysl, kor ten amatérskej, neni žádná procházka růžovou zahradou. Člověk občas musí dělat to, do čeho se mu zrovna nechce, pro vztah to taky není zrovna ideální povolání a že se na to máma s tátou nebudou tvářit zrovna šťastně je celkem jasný. To všechno tady bylo, ale zároveň jakoby nebylo, protože film se absolutně nesnaží jít do hloubky a podává lidi kolem porna jako partu fajn kluků a holek (ne že by to nemohli bejt fajn kluci a holky), kteří maj prostě občas jen problémy v práci či doma. Zatímco problémy doma jsou sem tam ukázány, byť nejde o nic extra emotivního, o problémech v práci se výhradně mluví. A to je chyba. Ono točit dokument o tom, že je porno temná řehole a neukázat, že je porno temná řehole, je docela na hlavu. Nemusím mít rovnou hc záběry, ale přece jen bych čekal něco explicitnějšího. Ale tady není vůbec nic a když tak o tom přemýšlím, tak tu člověk nezavadí ani o bradavku. Ono je to nejspíš určený neplnoletým holčičkám, kterým v budoucnu něco podobného hrozí, ale jestli měl dokument za cíl je odradit, tak se mu to vůbec nepovedlo. 30% ()

Pajky3

Po dlouhé době jsem se podíval na dokument a jsem opravdu zklamaný. Přivedl mě k tomu twitter jedné z producentek (Rashida Jones - Parks & Rec) a byla to chyba. Téma totiž nabízí něco zajímavého a já jsem byl zvědavý co nového se z dokumentu dozvím, ale přínos je naprosto nulový. Je to totiž pojaté jako jedna z těch trapných amerických reality show, kde se všichni snaží tvářit, že to skutečně prožívají, ale přitom dobře ví, že je natáčí kamera. ()

Lischai

Za mě dobrý. Hejtu v komentářích "jsou to kurvy a můžou si za to samy, dávám dvě hvězdičky" nerozumím: o tom přece ten dokument je, že si to celé dělají samy a dobrovolně, protože jim to připadne jako super nápad. Za mě to bylo solidní. Člověk vidí zázemí mladých pornohereček, pozná jak funguje ten celý on-boarding, jak to mají holky v hlavě srovnané. Klidně bych snesl víc názorů od jiných lidí z branže. Jak se na to dívají ti kameramani, technici... Někde je to naznačené, jemňučce, když se maskérka podivně tváří u líčení holky před natáčením, nebo když je nějaký nasvalený pornoherec vlastně vtipný a shazuje to, aby herečce natáčení ulehčil. A toho bych chtěl vidět víc - porozumět světu porna obecně, ne jen těm holkám. ()

• Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)
  • Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)