Všemohúci

USA, (2015–2016), 15 h 38 min (Minutáž: 40–45 min)

Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper, Desmond Harrington, Marko Caka, Doris McCarthy, Ari Fliakos (viac)

Predstavte si, že by ste mohli využiť potenciál vášho mozgu na sto percent. Predstavte si dokonalú pamäť, neuveriteľnú úroveň vnímania a štvormiestnu hodnotu IQ. Presne takú moc poskytuje záhadná droga zvaná NZT, ktorú jedného dňa užije aj obyčajný mladý muž Brian Finch. Zo všedného človeka sa tak stáva dokonalo mysliaca ľudská bytosť, čo si všimne aj agentka Rebecca Harrisová a FBI tak razom získa ten najlepší zdroj, aký kedy mala. (TV JOJ)

flegmos

serial ktory mal potencial, je realizovany ako cista priemerna americka sracka typu v kazdom diely riesime to iste a hlavna dejova linia sa posunie o malinky krocik dalej. Brilantnost mysle hlavneho hrdinu, dejova linia sa s celovecerakom neda ani porovnat. Je to ako keby ste porovnali futballovy klub z ligy majstrov s klubom s 5 ligy na Slovensku. ()

CaveRnDish

I když mám Jennifer Carpenter rád, nelíbí se mi to. Seriál založený na hlavní postavě která prostě spolkne pilulku, a 'problem solved' je sprostě odfláknutý. - Tahle podívaná není dokonce ani oddechová, je totálně nudná. 30% ()

McZmener

Film byl naprosto výborný, ale tohle je velký omyl. Během druhého dílu musím vypnout, protože to se fakt nedá. Kdo viděl film, tak tento seriál je parodie. ()

FILMOFIL.M

Z originálního filmu udělali Chucka na drogách. Chuck byl sice průměrný, ale vydržel jsem díky nádherné Yvonne Strahovski. Toto je bohužel jen velice průměrné, nudí, ale dá se to přežít. ()