Moderná zvieracia metropola Zootropolis je mesto ako žiadne iné. Skladá sa z niekoľkých obytných štvrtí, od nóbl predmestia Saharské pole po mrazivé sídlisko Tundrovka, domov polárnych zvierat. Je to skrátka miesto, kde všetky zvieratá žijú spolu, bez ohľadu na veľkosť a stravovacie chúťky, od najväčšieho slona, cez leva po najmenšieho piskora. Keď však do mesta dorazí ambiciózny policajný nováčik Judy Hoppsová, zistí, že byť prvým králikom medzi veľkými zvieratami policajného zboru nie je vôbec jednoduché. A pretože chce svoje kvality dokázať, využije prvú príležitosť a spojí sa aj s pouličným podvodníkom, lišiakom Nickom Wildom, aby vyriešila zložitý a záhadný prípad, smerujúci na najvyššie miesta mesta zvierat... (Saturn)

Gemeroid

Pokud jste tento film odkládali z obavy, že to bude infantilní blbina, mám pro vás dobrou zprávu. Je to zábavná infantilní blbina. Navíc v něm potkáte spoustu svých oblíbených filmových hrdinů, jako třeba Clarice Starling, Vito Corleone a to vás dozajista potěší. Humoru a akce je ve filmu tak akorát, baví to děti i dospělé, navíc to pěkně vypadá, takže čtyři hvězdy. ()

KraLuban

Tak tohle byla fakt pecka...kdyby pro nic jiného, tak kvůli pracovníkům dopravního oddělení a místnímu donu Corleonemu by to stálo za to vidět:). Ale je v tom hromada dalších věcí, každodenních drobnůstek a blbinek. Škoda českého překladu, který je podle mě dost odbytý, když tak na to přijde, tak názvem počínaje - proč česky zootropia, když je to myslím odkaz na zoo utopii? A hromada věcí se ztrácí a překladatelé nechali jen tak zmizet. Ale jinak skvělé, nádherná animace, velmi slušný příběh, blbiny a hravost, na hranici 5*. ()

FuLister odpad!

Takzvané politické školení mužstva, tentokrát pro děti o tom, kterak je multikulturalismus skvělý a nádherný a že i když jste králík, tak vás lišák nesežere. Jasně! Jako jo, jinak by to byl asi celkem hodně nadprůměrně dobrý animák, kdyby se odhlédlo od toho silného politického zabarvení, jenže to je tak silné, že to prostě nejde. Takže nejde hodnotit jinak než odpad. ()

Mistr119

Takhle vypadá novodobá bajka. :) Až na poněkolikáté shlédnutí mi došlo, že zvířata jsou ve svých rolích na svém místě, včetně lva, ovcí, beranů, faktor strachu jak na Farmě zvířat... :) Ale Blesk je prostě nejlepší!! :D :)) ()

Kivis

Hodně originální, docela vtipné, ale mnohem více dětské než rodinné nebo dospělácké. Fórků pro odrostlejší publikum je v Zootropolis poskrovnu. O největší vtip se tak postaralo ČSFD. Kategorie mysteriózní? Jako vážně? :oD ()

Krnac

Nieje čo vytknúť, zábavný film o predsudkoch. Judy sa chce stať policajtkou ale podľa drvivej väčšiny postáv to nieje dobrý nápad čo behom pár nabitých to dní rýchlo prehodnotia a zistia že takého policajta ešte nevideli. Za najlepší animák je považované V hlave ale toto ho prekonáva vo viacerých oblastiach, najlepšia vec na filme je to že nikdy neviete ako sa dej posunie tak ako sa na detektívku patrí 91%. ()

Vlkopec

Originální alegorie opřená o mraky filmových klišé, která vlastně moc není pro děti, ale nejspíš se jim taky líbí. Až jsem byl překvapený, jak mě to nakonec bavilo. ()

Jard

Skutočne originálny príbeh so zaujímavou zápletkou a nečakaným rozuzlením. Taktiež sa mi páčila hlavná myšlienka príbehu, ktorá niesla odkaz aj pre ľudí, že sa nesmieme odsudzovať len na základe nejakého historického znaku alebo genetického znaku, ale na základe jeho celkového správania voči ostatným. 80 % ()

Zajacik08

Tento film bol veľmi vtipný. Na konci to bolo veľmi prekvapujúce. Najviac sa mi na ňom páčilo, že tam boli zajace, a iné zvieratká. Výborný film ! ()

Accuphose

Asi nejlepší animák, co jsem viděl.... Je to teda spíš pro dospělé, ale každej si tam něco najde. Dopravka mě úplně odstřelila :-D ()

Kritickej

7/10 Hodně jsem se rozmýšlel mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Ale objektivně na tom filmu prostě nevidím výraznější chyby, jen mě nechytnul tolik, jak bych si představoval. Nicméně velmi zajímavá zápletka (po dlouhé době animovaný film, kde postavy nemusí jít odněkud někam) a několik geniálně vtipných scének nakonec převážily hodnocení na čtyři. ()

AdelleR

Zootropolis je neskutečně nedoceněný film. Nikde se o něm nemluví, a přitom vystihuje naši společnost snad nejlíp z toho, co jsem kdy viděla. Jak přímo, tak i metaforicky - i vzhledem k tomu, že hlavními hrdiny jsou zvířata. Holt ty „netypické Disneyovky" bez písniček a princezen mají něco do sebe. Dabérské obsazení perfektní a v tomto případě mi vyhovuje i český dabing. ()

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

Disney oznamuje pokračování a premiéry svých hitů

08.02.2024

Při příležitosti chlubení se tím, jak olbřímí mělo studio Disney tržby za první část roku 2024, se CEO myšáckého molochu Bob Iger vytasil s několika překvapujícími oznámeními. Hlavouni u Disney totiž… (viac)

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney dlouhodobě sází na jistoty. Vzhledem k tomu, že nejvýdělečnější filmová sága všech dob, tvořená superhrdiny od Marvelu, je v nemalých problémech, jež byly jen zdůrazněny obrovským kasovním… (viac)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

09.02.2023

…a všechny jsou pokračování starších hitů. Tak by zhruba šlo shrnout to nejdůležitější z první letošní čtvrtletní konference společnosti Disney, na které vracející se šéf Bob Iger ubezpečil akcionáře… (viac)