Réžia:
Matthias Reischel, Hartwig van der Neut, Steffen Mahnert, Herwig Fischer, Andre Siebert (viac)Hrajú:
Sanam Afrashteh, Mike Adler, Philipp Danne, Stefan Ruppe, Mirka Pigulla, Christian Beermann, Elisa Afie Agbaglah, Milena Straube, Luan Gummich, Marijam Agischewa, Horst Günter Marx, Lion Wasczyk (viac)Epizódy(42)
-
Durchatmen (S08E01)
-
Liebesleiden (S08E02)
-
Sag’s ihm (S08E03)
-
Rückläufig (S08E04)
-
Erlösung (S08E05)
-
Löwenmütter (S08E06)
-
Gefühlsmenschen (S08E07)
-
Anziehungskraft (S08E08)
-
Hürden (S08E09)
-
Verblassen (S08E10)
-
Kleines Herz (S08E11)
-
Verdachtsmomente (S08E12)
-
Freier Fall (S08E13)
-
Starterlaubnis (S08E14)
-
Versagensängste (S08E15)
-
Traumpaar (S08E16)
-
Schlaflos (S08E17)
-
Lügen (S08E18)
-
Verborgen (S08E19)
-
Wurzeln (S08E20)
-
Glückskind (S08E21)
-
Alte Narben (S08E22)
-
Ohne Garantie (S08E23)
-
Traummann (S08E24)
-
Neuland (S08E25)
-
Reisende (S08E26)
-
Lebensmut (S08E27)
-
Sicherer Hafen (S08E28)
-
Feuer und Flamme (S08E29)
-
Perspektiven (S08E30)
Hrajú
Sanam Afrashteh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mike Adler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Taxi (2014) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Philipp Danne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Stefan Ruppe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Mirka Pigulla
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Christian Beermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Elisa Afie Agbaglah
Najlepšie seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Milena Straube
Nemecko
Luan Gummich
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marijam Agischewa
Čína
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Horst Günter Marx
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lion Wasczyk
Nemecko
Najlepšie seriály:
Zlé banky (2018) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Isabella Krieger
Nemecko
Najlepšie seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Kassandra Wedel
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Merle Collet
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Jerry Kwarteng
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Srdce z ledu (2021) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Shadi Hedayati
Najlepšie seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Kottenkamp
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Magdalena Höfner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Emil von Schönfels
Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)