Zase máme plný dům

• USA Fuller House
Rodinný / Komédia
USA, (2016–2020), 35 h 31 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvorcovia:

Jeff Franklin

Kamera:

Gregg Heschong

Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Michael Campion, Elias Harger, Soni Bringas, Joel Zwick, Mark Cendrowski, Dave Coulier, Bob Saget (viac)

Dobrodružství rodiny Tannerových pokračují: DJ Tanner-Fuller bydlí se sestrou Stephanie a kamarádkou Kimmy, které jí pomáhají vychovávat tři malé kluky. (Netflix)

Recenzie používateľa Streeper k tomuto seriálu (5)

Série 1 (2016) (S01)

Nejdříve musím vyzdvihnout skvělou znělku, ta se opravdu povedla a je úžasná. Jsem ráda, že zase dali dohromady starou trojku malých holčiček, na které jsem se koukala v televizi, když jsem byla malá. Je super vědět, jak si žili, jak vyrostli a co se s nimi vlastně stalo. Byla jsem trochu skeptická, zda další série budou fungovat, jestli nestačí prostě jen jeden návrat. Ale uvidíme, jak se to vyvine dál. První série byla celkově hlavně o seznámení se všemi postavami a trochu si připomenout starou gardu zase pohromadě. ()

Série 2 (2016) (S02)

Druhá série je fajn. Drží si svojí vtipnost hlavně tím, že se převážně seriál odehrává u Fullerů doma a ne někde na cestách, ve škole nebo v ordinaci. Občas se v díle vrátí i stará parta, což diváka potěší. Vtípky jsou některé super, některé už moc ne, ale naštěstí to pořád funguje. ()

Série 3 (2017) (S03)

Stává se z toho opravdu velké klišé, což mě mrzí, jelikož seriál mohl mít skvělý potenciál, ale to co se z toho stává není vůbec dobré. Svatba v Tokyu, těhotná Kimmy, prostě toho bylo nějak moc najednou. Moc zvrátů, moc párů, moc zamilovanosti a komplikovanosti a bohužel skoro žádná sranda. ()

Série 4 (2018) (S04)

Fullerovi se zase vracejí a je to opět všechno na jedno brdo. Mám sice ráda ten lehký humor, ty děcka, ale fórky se opakují pořád dokola a už to není ono. ()

Série 5 (2019) (S05)

Finální série byla o něco lepší než dvě předchozí, které už opravdu tahaly náměty z posledního. Tady už se ten kruh hezky uzavírá, I když konec byl pěkně na hlavu. SPOILER! Nejdříve se všichni vystěhujou, spousta bulení a naříkání a o minute později zaklepají na dveře, že vlastně nikam nechtějí a chtějí tu bydlet. Za mě hloupý konec, udělali by lépe kdyby tam buď zůstali nebo se odstěhovali úplně. Jinak série jako celek nebyla špatná, většinou se odehrávala u Fulelrů doma, což mám nejraději. Také hezké zakočení docela povedenou pátou sérií, proč ne. ()