Starosta Pepan naozaj nemá kľudné Vianoce. Nepreslávi Kameňákov, pretože mu zatrhli unikátny projekt zjazdovky s veľkým skokanským mostíkom na neďalekom Řípe. Nepomohla ani protekcia pána prezidenta. Čím teda na Vianoce prekvapí Kameňákovčanov? Zázraky sa však dejú, zvlášť cez Vianoce. Na miestnom trhu si otvorí stánok najväčšia celoštátna celebrita, televízna veštkyňa Ruža. Tá spásonostne vyveští náhradné riešenie – klzisko! Do sviatočnej mely se pridá vianočný večierok učiteliek s pánskym striptýzom, pátranie po stratenom Kohnovi, inovácia Veselého domu a nájdený pes, ktorému Franta Cloumal dal meno Chuck Norris. A učiteľka Vlastička, stále márne nadbiehajúca Pepanovi, sa vo finále konečne dočká zblíženia s milovaným starostom. Na ľade, ako predpovedala vedma... (Saturn)

bmx6 odpad!

Lidi,to je ale sračka!!!Celé jsem to neviděl,ale ty scény,které jsem viděl,tak jsou hnusnou,trapnou sračkou.Jestli se u toho někdo baví nebo se u toho dokonce někdo usměje,tak co si pak o tom člověku asi tak můžeme myslet. ()

Neymar11 odpad!

A za tohle fakt někdo zaplatí dvě kila v kině? To může jen idiot. Ten "film" nemá nic. Absolutní dno. To je takový dno, že Mariánský příkop je Everest ty vole... ()

Cocteau odpad!

Myslím, že tohle už nelze nazvat kinematografií ! Já se celou půl hodinu, co jsem se na to vydržel koukat, těšil na oskarové reklamy od Kauflandu :( ()

pold odpad!

Rasistické hovádko F.A. Brabec navázal na tradici svého předchůdce, rasistického hovadissima Jána Nováka, a přispěl svou troškou do mlýna na zadaném úkolu, přesvědčovat nadále spodinu společnosti v tom, že být rasista je úúúúúplně v cajku, protože i když jseš na podpoře, mlátíš ženu a děti, a v životě jsi dokázal akorát prochlastat svoje IQ ze 75 na 60, jseš v pohodě, protože seš bílej, takže seš rozhodně furt lepší než jakejkoli černej, vole. Autory tohohle humusu by neměli už nikdy nechat natočit ani reklamu na hajzlpapír. ()

albiebennett odpad!

Celá tahle série je jedním z největších skandálů české kinematografie. Pátý díl?? Vánoční speciál?? No to se už fakt posrali. Znají ti tvůrci aspoň csfd? Když už nejsou schopní poznat jakou žumpu tvoří, můžou se aspoň podívat jak se to líbí divákům. Je neuvěřitelné, že na to jak malou laťku nastavil Kameňák 1, stejně se to stalo neudržitelné a díl od dílů je to horší a horší přitom i ta jednička je totální odpad. Jsem překvapen pouze ze dvou věcí, jak hluboko lze ještě klesat, reálně jsem si myslel že dno je Kameňák 3 a tou druhou věcí je David Gránský. Naivka, který si myslel, že bude úspěšným zpěvákem, se po osobním neúspěchu snaží prodírat do českého showbyznysu skrze hraní a moderování, at se mu daří! ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 0/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 1/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

titix odpad!

Za tohle by někdo zasloužil postavit ke zdi. Takhle zprasit kameňák. Vraťte to Troškovi! Nebylo to veledílo, ale aspoň to drželo pohromadě ale aspň to byl film. Teď je to směsice 8x ohraných vtipů, kterým se nesměje ani dítě školou povinné. A zrežie od Brabce je čistá katastrofa. I ty vtipy, které jsou známé a čekáte, že se zasmějet jsou bouhužel zahrané tak, že se stydíte a chcete prchnout z kina. Brabec má dělat Kytici a ne tohle. ()

pepe_r odpad!

Brabec Bystroň duo které dokáže pohřbít Kameňák. Ja tomu stale nemůžu uvěřit, že se noblesní kameraman se spojí s looserem jako je Bystroň, který co natočil to po... a stvořili Vánoční Kameňák. Na tohle se nedá koukat po 30 minutách jsme šli z kina. ()

grejfurt odpad!

No já ten film nevydržel celej. Úplně chápu kritiku, úplně chápu vlastně všechno co ten film nemá. Protože nemá vlastně nic co má film mít. Jenže tenhle byl dobře nasvícenej. Přestože se pan režisér věnoval pouze režii nezrežírovatelného, nezpronevěřil se své vlastní profesi. On je je pro mě hlavně výtvarník obrazu. Co ho vedlo k tomu, aby vzal nabídku, to je jasné.Alespoň mě.Budu se těšit tomu, že si pan režisér uvědomí, jak těžké je udělat srandu. ()

M_crha odpad!

je třeba se na to dívat jako na Kameňák pokud to srovnám s předchozimi tak Vánoční je suverené nejhorší ani Novák ani Brabec nepochopili, že Kameňák není jen tupě natočení nějkých vtipů. ()

Peabody

tak já už u Máje měl pocit, že je bohapustý kýč, jenom maskovaný jako umění. Tomuhle říkám Coming Out, FaBra točí Kameňák, aneb Bože můj, jak hluboko jsem klesl. Ale asi je třeba platit hypotéku, nebo tak něco, budiž. Ale pak to mám dělat ve stylu díla původního když naskakuji do rozjetého vláčku. ()

Tomik9

Když jsem šel na Vánoční Kamenak do kina, věděl jsem, co od tohoto filmu můžu očekávat, a přesně to jsem dostal. Nebudu tedy hodnotit odpadem, i když kvalita filmu se k tomuto hodnocení blíží, ale na Kamenák už nahlížím jinak. Většina vtipů už je hodně starých a několikrát jsem je slyšel, ale i tak jsem se pobavil. Na konci filmu mi v hlavě běžela myšlenka jako po každém Kaměnáku, že je to tak blbý, až je to vtipný. Všichni můžou psát, jak je ten film špatný a zbytečný, ale stejně spoustu lidí, kteří si nehrají na filmové experty, půjdou do kina, zasmějí se a druhý den ráno budou některé vtipy z Kamenáku vyprávět ráno v práci. A nejsou právě o tom takovéto filmy? ()

Nevis odpad!

Zašli jsme na film u příležitosti "levná neděle". Myslím, že 50 Kč za lístek je adekvátní cena, která vypovídá o celkové hodnotě filmu. Co se humoru týče, přirovnala bych film k 5x vylouhovanému pytlíku čaje.Velmi slabé, vulgární, trapné, ubohé, jenom ne vtipné. Eliška Bučková a.k.a. anorektička v přímém přenosu tomu všemu nasazuje korunu. ()

bleskosvod12 odpad!

Z donucení jsem byl na tomto filmu v kině. Předešlé díly točené panem Troškou měly aspoň trošku něco do sebe, ale tohle bylo více než trapné a plné klišé. Herci mi byli vyloženě nesympatičtí a to i včetně pana Vydry. Pokud ale máte rádi laciný, otřepaný humor, třeba nebudete až tak zklamaní. ()