Pomsta je má

• USA Reversal (viac)

Drsný thriller o pomstě vypráví příběh mladé ženy (Tina Ivlevová), která se postaví zákeřnému únosci a uteče ze svého zajetí. Když ale Eve zjistí, že zřejmě nebyla jeho jedinou obětí, podaří se jí odhalit temnou pravdu a rozhodne se vyměnit si se svým zvráceným věznitelem role. Přinutí ho k divoké honičce napříč městem, aby osvobodila ostatní zajaté dívky dřív, než jim vyprší čas. (Cinemax)

Rathalos

Richarda Tysona si pamatam z filmu Policajt zo skolky,vtedy ma nejako nenadchol,ale myslim,ze tu podal vyborny herecky vykon,taktiez aj sympaticka Tina Ivlev,napinavy hororik,taky netradicny,ale zaujimavy,mne sa to lubilo...:-) ()

Pitryx

Dost zvláštně natočený film, a přišel mi nedodělaný. Nedomyšlený až ad absurdum. Bavil jsem se skvěle, to ano, ale ten konec mohl být jiný a gore potenciál mohl být více naplněn. To jsou však jen maličké závady na jinak, pro mne velmi dobrém filmu. ()

maxcold

Ale tak proč ne se drobátko neuvolnit u toho, jak někdo ubližuji někomu, kdo mu ublížil. Oko za oko, zkrátka něco jako Ezpova bájka s americkým happy endem. Jistě, je třeba zabít pár nevýznamných postav, aby to mělo grády. Jelikož jsem nikdy v USA nebyl, byl jsem překvapen, kolik domů se dá najít ke squattingu. Zkrátka ráj pro ošklivé lidi, co rádi trápí další lidi. ()

Facerr

Drsná tvrďačka a tupej uchylák v hlavních rolích. K tomu těžce nevyužitej potenciál gangu, co je na bílý (a někdy vlastně i černý) maso a docela slušná kamera, která dokázala vyčarovat celkem ok náladu a to hlavně ve finále. Právě to se na jednu stranu celkem povedlo, ale i přes jakž takž originální příběh, si to víc jak tři hvězdy nezaslouží. Jestli chcete podobnou tématiku, o třídu lepší jsou oba díly I spit on your grave http://www.csfd.cz/film/272074-plivu-na-vas-hrob/prehled/ ()

Snakefinger

Překvapení roku 2015, které si absolutně nezadá s I Spit on your Grave. Koneckonců mi přišel styl natočení velmi podobný. Film má super spád, je napínavý a že v něm není gore, no a co. V letošní kategorii revenge filmů určtiě stupeň vítězů. ()

Zeuke

Tenhle snimek mel skoncit po trech minutach,protoze ani ten nejsilenejsi,nejpomstychtivejsi,nejchytrejsi ani nejpitomejsi clovek na planete zemi by neudelal to co hlavni hrdinka.Kazdej normalni tvor by mu tou cihlou rozsmelcoval hlavu a padil na policajty! Ale kdyz zavru obe oci...ok. ()

Jarmila68

je to napínavý film o pomstě dívky kterou unesli a znásilňovali,podaří se ji utéct a kluci těšte se....docela jim to nandala holka..sračka to rozhodně není...je to slušný průměr takže u mě za 3 :-) ()

Dalajlada

Ze začátku to vypadalo na docela fajn film. A pak se to všechno podělalo. Ten film je absolutně o ničem, nic neřeší, nic se v něm neděje a nic se nedělá. Neopakuju se moc? Opakuju, protože to byla taková nuda, že to bylo třeba zdůraznit. Navíc je to všechno strašně průhledné a jednotvárné. ()