Muž z Vysokého zámku

• USA The Man in the High Castle
USA, (2015–2019), 36 h 6 min (Minutáž: 45–70 min)

Tvorcovia:

Frank Spotnitz

Predloha:

Philip K. Dick (kniha)

Alexa Davalos, Rupert Evans, Luke Kleintank, DJ Qualls, Rufus Sewell, Michael Rispoli, Carsten Nørgaard, Conor Leslie, Rick Worthy, Hank Harris, Ron Roggé (viac)

Recenzie používateľa Foltest k tomuto seriálu (45)

All Serious Daring (2019) (S04E06)

Povedený díl. Zajímavě se vyvinula situace okolo Kida. Rád bych, kdyby se konečně děj trochu pohl u Juliany. ()

No Masters But Ourselves (2019) (S04E07)

Velmi povedený díl. Vše se začíná vyostřovat. Hodně se řeší politika a už se schyluje k závěrečnému střetu. ()

Hitler Has Only Got One Ball (2019) (S04E08)

Předstupeň před jistě grandiózním finále. Už se těším na další Smithova dobrodružství. ()

For Want of a Nail (2019) (S04E09)

Monumentální díl. Skvěle zpracované bylo samozřejmě dění v New Yorku, tentokrát si však celou epizodu pro sebe zcela získal Smith se svým berlínským vystoupením a to bylo prostě něco úžasného. Moje pocity po závěrečné Smithově scéně...no, nepopsatelné. Co se týče Smithova příběhu, jde prakticky o vyvrcholení celého seriálu. ()

Fire from the Gods (2019) (S04E10)

Jasně, spousta věcí mohli filmaři ve finále zvládnout lépe, přesto ale nemůžu říct, že by bylo nepovedené. Možná snad bylo potřeba více času na ukončení opravdu všech linií, ale je to opravdu nutné? Jakože přijde mi, že všechno, co nutně potřebovalo být ukončeno, ukončeno bylo. Muž z vysokého zámku byl prakticky ságou Johna Smithe, a jeho linie byla ukončena prostě dokonale. Jeho dialog s manželkou těsně před vykolejením vlaku nebo jeho závěrečný monolog před Julianou, vždyť to bylo prostě úžasné. Právě díky tomuto velmi dobře zvládnutému vyvrcholení i závěrečnou epizodu ccleého seriálu hodnotím kladně. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse