Skupinka lidí bojuje o život ve městě zamořeném zombie. (Filmbox)

Ace.A.T.L.

Kravina. Je to fakt hodně, spíš jako parodie, než aby se člověk u toho bál nebo dokonce snad si ten film užíval. Působí to spíš, jako hodně nízkorozpočťák, než plnohodnotnej film. Celkově je to zbytečný... Za mě 1* a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ()

Maraboy

Hra Dead Rising je inspirováná filmem Úsvit mrtvých no a ta hra je poměrně zábavná což se říct o filmu Dead Rising až tak říct nedá. Místama je to koukatelné a místama je to totální sračka, ke konci spíš víc sračka. Zábavnější je si zahrát spíše tu hru než koukat na tenhle film. Těšil jsem se,ale je to spíše zklamání. ()

PatrikP4

Za pár scén jsme přemýšlel nad odpadem... Nakonec jsme se rozmyslel aspoň na jednu hvězdu... Zombíci jsou příšerný, zbraně vypadají slušně a za to jednu hvězdu... Víc není k tomu co dodat zbytečnejch 118 minut mého života... ()

JenomDominik

Totálně nechápu hodnocení filmu, jen je třeba moc si to nespojovat se hrou... Jinak je to levnější, ale opravdu dobrá zombie akce, něco mezi 3 a 4* ale vzhledem k hodnocení to zvednu na ty 4* (70%) ()

Jemes odpad!

hrál jsem hru a s jistotou můžu říct jen jedno " proč sakra to natáčeli? " místo, aby vsadili na humor, akci ve stylu hry a nějakou tu romantiku !!! tak to udělají vážné a ještě nudné. Vždy mě naštve, když se někdo rozhodne natočit film podle hry a totálně to zazdí. Za mě odpad, i když hlavní herečka mohla zachránit alespoň jednu hvězdičku, ale nedal jsem se zlákat krásou.... ()

Los_Angelos

Nudnej TV film dobrej tak k vysílání v 1 ráno na Nova cinema. Postavy se chovaj tak, že byste jim každých 10-12 minut dali facku, nebo ještě lépe, strčili je k nejbližšímu zombíkovi. 15%. ()

Catella

Tohle mě naprosto dostalo. Čekala jsem takovej ten další ujetej horor se zombíkama, ale tohle je daaaaaaleko lepší. Na začátku je divák uveden do děje, jakože aby aspoň trochu tušil vo co gou :-) a potom se rozjela mela plná krvežíznivejch ze Země povstalců. Ve filmu se jakoby střídají tři roviny, kdy v jedný máme tři přeživší, kteří bojujou o kejhák ve městě zamořeným zombíkama, ve druhý je supervlezlá reportérka, která se tomu všemu snaží přijít na kloub a ve třetí jsou střihy do studia v televizních novinách, kde uhlazená reportérka informuje o ději v prvních dvou rovinách a do toho jí pindá rádoby frajer, kterej přežil zombiemasakr před x lety. No a tyhle tři roviny se tak dlouho prolínají, až se spojí v jednu linii a máme tu hepyjend.... Počkat. Nemáme. kamsi se totiž poděla supervlezlá reportérka, což jsem nějak nepobrala, co přesně se jí vlastně stalo. No asi nejsem moc vnímavá, a nebo by to taky mohlo být tím, že film trvá skoro dvě hodinky, což mi trochu vyzombilo mozeg a konec už jsem prostě nedala. ()

zipS

Vydrzal som to sledovat do 1/3 so skripajucimi zubami.. potom som to uz len casovo presuval dufajuc v aspon nejaku zaujimavu rubanicu.. a tak sa to skonci aspon teda s 2* za celkom vydareneho klauna a sexi herecku. Nic viac pozitivne sa v tomto braku neda najst ()

Mr.Lordi

Tak zezačátku jsem očekával něcorádoby napodobující úspěšnou funny-zombie-vyvražďovačku ála VideoGame. Nicméně, po shlédnutí tohoto filmu musím říct jedno - film měl potenciál a plně ho využil. Všudypřítomné narážky na hru ať už ve zbraních - perlík s řezačkou na beton, elektrická mačeta, štít s rotujícími čepelemi, mačetosmeták - nebo v likvidacích zombie v návaznosti na kombo zakončení ze hry - rozřezání na půlky, napíchnutí a odstřelení - mě ani sekundu nenudily ani neomrzeli. Konec filmu dává naději na dvojku. Doufám, že nezůstane jen u naděje. 75% ()

BretaKiller

Mám nakoukáno snad vše z tohoto žánru. Typická zápletka, ne příliš známí herci... Jako viděl jsem už horší, ale rozhodně to nemá ani na průměr. Myslím si, že PC hra je lepší (nehrál jsem). Jediným plusem je snad obstojný výkon Jesse Metcalfe a Dennis Haysberta. I tak smůla... 35% ()

Mike24

Posledné roky som veľmi unudený tématikou zombie vo filmoch a hľavne v hrách. Väčsina filmov podľa herných námetov sú skôr odpad ako dobré. Dead Rising je ale premňa o mnoho zábavnejší titul aj ked miestami to trošku prepískli. Hru som nikdy nehral, čiže som kvalitu nemal ako porovnať s originálom. Páčilo sa mi herecké obsadenie a akcia. Určite sa teším na pokračovanie :) ()

avalonek odpad!

Můj život zbytečne přišel o dvě hodiny.Totální chujovina.Jediný dobrý byl rozhovor v televizi,kdy moderátorka chtěla zabít o d toho vola.. ()

Pythonator

Rozhodně to není žádný odpad. Nečekaně zábavná splatter zoombie sračka vždycky potěší. Meghan Ory je kost. No a v profilu filmu by se mělo dopsat komedie. ()

MekGajvr

Tohle nemělo nikdy vzniknout. Prostě další zkurvenost vezoucí se na jméně hry. Akorát tentokrát bez Uwe Bolla a natočená mobilem. Ani jsem to nedokoukal. ()

PORTER44

Zombie horor ,příběhově to byla slabota,uzavřené město které je nakažené a skupinka tří lidí která se snaží dostat pryč ale mimo zombie je začne obtěžovat i banda chlápků oblečená jak z Mad Maxe která si dělá ze zabíjení Zombie zábavu ,herecké výkony nic moc ale i přesto jsem se docela chvílema i pobavil ,neustálé střihy na zprávy byli dost na obtíž ale ten host ve zprávách měl dobrý hlášky. ()