Hapretor odpad!

Totálně trapné a debilní. Údajné pokračování - Devil´s rejects je o dost lepší, však taky kokotina. Ale dalo se na to aspoň dívat. Na Dům 1000 mrtvol se dívat nedá. Již během 15 minut sledování jsem se šíleně nudil a nechápavě kroutil hlavou. Film dokoukal jen se sebezapřením a díky funkci přetáčení. Mám takový pocit, že během natáčení museli být všichni účastníci totálně zfetovaní, protože tohle vytvořit snad se "zdravym" mozkem nejde. Tímto počinem mi Rob Zombie dal jasný etalon toho nej... nej... filmového odpadu! Never more, pane Zombie! ()

Heroine odpad!

Kdyby bylo po mém, měl by pan Zombie radši přestat točit filmy. Mám dojem že mu chybí soudnost, smysl pro tajemno, a vkus na strašení diváka. Nevím proč je tohle relativně slavný snímek, přijde mi to jako trapný béčko. Pro příště se panu Zombiemu radši vyhnu. ()

Wolvie

Vizuálně velice nápaditý autorský počin bez jakéhokoliv smysluplného scénáře,který i přes svou krátkou stopáž nemá v závěru absolutně co nabídnout.Přesto mě Zombie jako filmový režisér zajímá,jednou by z těch jeho psycháren mohl vzejít skutečný kult. ()

Freeky06

'Shoo, shoo,' said the maiden. 'Come, maiden,' said the rabbit, 'sit on my tail and go with me to my rabbit hutch.' Jeden z mojich úplne najobľúbenejších hororov vôbec, ku ktorému sa vždy rada vraciam a nikdy ma neomrzí. ()

BenderG

Intro s "klaunem" bylo perfektní. Dále jsem se ale začal postupně nudit. Ne, že by to bylo špatně natočené - vlastně je to taková úletová sračka pro dedikovanou skupinu fanoušků, ale horor to rozhodně není. ()

Wallis3

Na to, jak se to tvářilo bizarně to bylo málo bizarní. Kde byly nějaký nechutný vyvražďovačky, originální smrti...? Na to, jak se to tvářilo úchylně to bylo málo úchylný. Kde byly nějaký prcačky, odřínutý nahotinky...? Jednu hvězdu za hudbu a několik posledních minut od zjevení Doktora Satana a toho tvora se sekerou. ()

Rathalos

Rob Zombie a jeho sialena,sadisticka,krvava a brutalna jazda o vidlackej rodinke,ktora si uziva mucenie a zabijanie ludi,neskutocne odporna banda hercov,vyborna hudba a poriadny hororovy zazitok...:-) ()

domirovec

House of 1000 Corpses je dost povedená úchylárna, která je dle mého (ne)profesionálního názoru spíše komedie než horor, ale upřímně řečeno, když to ve finále funguje dobře, tak proč ne. Což znamená, že pokud je tohle váš šálek kávy, tak se budete rozhodně výtečně bavit. Jde fakt vidět, že se film snaží spíše rozesmát (a místy pěkně znechutit) než vyděsit. To mi ale v tomhle případě vůbec nevadilo, ba naopak, bavil jsem se. Také bych však chtěl pochválit hudební doprovod, který se rychle stal slastí pro moje uši! Jakožto Zombieho prvotina je to úžasné. 4/5 ()

Étienne

Zombie je trochu zvláštna odroda. Úchyláctvo vykúka z tejto snímky na každom obrázku, ale miestami ako keby stál na mieste a točil sa dokola. Naproti tomu väčšina scén je až vynikajúco iná. Rovnako doporučujem trochu lepšie pokračovanie s rýchlejšou akciou a bez prestojov - Vyvržencov z pekla - surový thriller, štýl 70 rokov + road movie bez použitia klišé prvkov a s démonicky krásnou Sheri Moon Zombie. ()

Laca1313

Není to špatný,ale ani nějak skvělý film. Řekl bych,že takový průměr. Trošku mi tu chybý pořádný děj. A taky mohl být víc popsaný původ postav. Ale celkově vzato to byl koukatelný film a občas jsem se i pobavil. A představitelka Baby taky nebyla špatna.,takže akorát na 3 hvězdičky. ()

helraiser

Tak Rob Zombie mě totálně odrovnal něco takovýho si nechám opravdu líbit. Dům tisíce mrtvol je naprostá povinost pro všechny fanoušky hororu. Film plný šíleností od začátku až do konce. Skvělé masky hlavně ta doktora Satana no prostě mazec. Něco takového se prostě jen tak nevidí. Jasně není to pro každého, ale já si to užil na 105% a můžřu jedině doporučit. Máme tu vše, krev, supr magoří rodinku, pořádný mučeníčko hraničící s šílenou genialitou, vychytaný hlášky, šílenou kameru. Tohle prostě musíte mít. ()

Kingjiri

Režijní debut Roba Zombieho dopad pro mě až překvapivě dobře. Kdyby za mnou prišel někdo s takovymhle scénářem, asi bych ho vykázal do patřičných končin. Ale Zombie dokázal i z takovýhle blbiny udělat zábavnou podívanou. Navíc bez většiny neduhů, který k béčkovym hororům patřej. Takže jsou tu slušný masky, herecký výkony i celková technická kvalita snímku. I když nemám nakoukaný horory ze 70. a 80. let, vycítil jsem odtud určitou atmosféru, která pro ně mohla být typická. Přemýšlel jsem, jestli dát tři nebo čtyři hvězdy, ale protože hororů, u kterých se fakt pobavim moc neni, dávám lepší hodnocení. ()