Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

Baru.No1

Na to, že je to druhý díl musím uznat, že se povedl, ikdyž jednička se mi líbila o hodně více. Zeki opět válí a mylím, že kdyby Schnebelstedtová měla víc prostoru, nebylo by to ono. Navíc film se odehrává v krásném prostředí Thajska a myslím si, že si to herci náramně užili :) ()

I.ball

Ač někteří si můžou vyplachovat ústa při hodnocení tohoto filmu, já nemohu než dát 4*. Dobrá zápletka, jiná než v prvním díle, exteriéry také super, a děcka pořád hovada. Jsem učitel a bavil jsem se. ()

Pythonator

O něco slabší než jednička - bohužel o hodně. A je tam o něco méně Karolíny - bohužel o hodně. Sranda je to pořád, ale celé je to natolik debilní, že už to nemůžete mít rádi jako jedničku. Ještěže ten turecký němčour je natolik sympatický a zábavný herec, že se na to dalo dívat - ty děcka byly totiž do jednoho odporné. Suma sumárum je to ovšem stále jeden z nejlepších německých filmů. ()

zeromen

Není to špatné, ale čekala jsem víc. První díl byl mnohém lepší, byl výtečný na Německou kinematografii. Pokračování má několik much, málo komických situací, málo vtipu.... takové suché, takové víc učitelské :-) Ale na druhou stranu zas lepší než nějaké ujeté americké sračky. Evropská kinematografie je na vzestupu a to je dobře, bohužel nebo bohudík že do ní nepatří ta česká.// viděno na DVD: 56% ()

Flashheart

Některý vtipný scénky byly vtipný, ale jinak strašná slátanina a vykrádačka jedničky a jejích předloh. Má vůbec smysl zapínat trojku? ()

Little_Sawy

Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A jako plus jse učitelem na střední, tak vaše nervy musej bejt z ocele, a jako plus musíte znášet 10. B v čele s nafrnenou čůzou, zmalovanou krávu kde se její krása rovná jejímu IQ které je mín než houpacího koníka. Zeki Műller zde měl dobrou fušku z minulosti kde jsi s parťákem rozdelili diamanty a prachy, kto bych to čekal, kámoše rozstřílej na maďěru a tak Zeki musel na nákej čas úkryt diamanty, na bezpečné místo. U striptérky, v aute, které teďkom splašil spět a uložil ho do školnýho maskota. Jééénže Zeki má táák totááálně drbnutou přítelkýni která se rozhodla třídit plyšáky její ségry a chudáka maskota také vyhodit a poslat na charitu do Thajska. Profesor tak rychle vymyslel výlet do Thajska za účelem a vidinou že tam maskota nájde, jenom, to nebude jediné, co tam je.. Dvojka se celkem dá, i děti moře jsou celkem praštený ale jinak v pohode myslím.. ()

Thalin

Dvojka už je sice slabší, ale pořád to vcelku slušně navazuje na jedničku. Změna prostředí školy za Thajsko ničemu nevadí a pořád je to vtipný. ()

soukyd33

Když něco schováváte, bacha kam to schováváte. 😄 Hláška: "A popište, co se stane." 😄 Některé scény jsou až dokonalé. Thajsko se bude otřásat v základech. Krávy a volové vyjíždí na životní jízdu. 😄 Soundtrack TOP. 👍 Hvězdiček 4 ()

Jansuper

Druhý díl je sice o něco lepší, a to hlavně díky zajímavému exotickému Thajsku, ale i tak, mě to moc nenatchlo, první polovina eště docela dobrý, ale druhou polovinu sem se tak děsně nudil, skutečně moc zajímavý humor tu není, já se pobavil v první polovině tak trochu, dějově a příběhově mě to nudilo,  nikdy nepotřebuji vidět znovu, ani první ani druhý díl, na třetí díl tedy eště kouknu ()

Fifoun

No teda wow!... Tak a já můžu s jistotou říct že dvojka je milionkrát lepší než jednička. U spousty komedií se stává že s každým pokračováním jde kvalita dolů, ale tady se to rozhodně nestalo! .... Za mě zasloužených 5*. ()

DJBart

Když bylo oznámeno, že vychází druhý díl, už jsem se chytal za hlavu. Náhodou jsem ale zrovna šel s přítelkyní kolem kina, tak jsme zariskovali a rozhodně chyba to nebyla. Čekal jsem slabší děj, ale i ten se jim podařil, vtipy, poznámky a chování jak ze života. Parádní film u kterého jsem se skvěle bavil. ()

Redyx1

Sice jsem měl obavy,neboť povětšinou mívají dvojky slabší spád,ale toto není ten případ.Má to náboj,šťávu,příběh,sprostej humor,prostě vše co si člověk může pod nářezovou komedií představit... ()

kubikk

Když jsem se dočetl o chystaném pokračování této komedie, tak mě to hodně potěšilo, ale taky jsem věděl, že z toho může být další pokračování, které bude o dost horší než první díl. Protože co mohlo být lepší než první díl? A i s tímto pocitem jsem šel do kina. Ale během filmu mě to přešlo. Má to koule stejně jako minule, má to šťávu, žádné nudné scény vyplňující děj se nekonají! Chci další pokračování! ()

allthistime

Na dvojku jsem se hodně těšila, protože jedničku miluju (a když ji miluješ, není co řešit :-)) .. a nezklamala mě. Dvojka sice trošku pokulhává, ale je to pořád velmi slušný nadprůměr, proto hodnotím zaslouženými 4 hvězdami. Druhá půlka byla pravda slabší, ale závěrečné titulky a nepovedené scény to spolehlivě vykompenzovaly. ()