Byť úspešným lupičom vyžaduje mať pevné nervy. A keď ste k tomu aj učiteľom na strednej, potrebujete pevné nervy a vražednú bezohľadnosť. A presne vďaka tomu pri tabuli uspel bývalý zločinec a samozvaný učiteľ Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivej školskej komédii Fakju pán profesor 2. A teraz je Zeki Müller späť. Nemá to však vo svojej pedagogickej kariére jednoduché. Čakajú ho ranné vstávania a pubertálni študenti. Na základe toho mu jeho kariéra učiteľa príde omnoho náročnejšia ako jeho doterajšia kriminálna minulosť. Vďaka kontaktom z minulosti sa dostane k slušnej hromade diamantov, ktoré rafinovane ukryje do plyšového medveďa. Lenže jeho tak trochu strelená kolegyňa Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurt) plyšového medveďa venuje detskej charite v Thajsku. (Barracuda Movie)

okruza

Očekávání bylo, že kvalita bude horší než první díl. Naštěstí tvůrci udrželi stejnou kvalitu, kterou nás někdy, až přehnaným humorem, rozesmívají. Film neurazí, ale ani nijak více nezaujme. Doufám že třetiho pokračování se nedočkáme, neboť by z toho byl jen projekt ždímající peníze. Pokud se chystáte do kina, tak nic moc neočekávejte. Jde o povedenou popcornovou zábavu:) ()

horrormaker

No mne je fakt jedno, že tu niektorí inteligenti píšu, že je to pekná hovadina určená pre tínedžerov a celkovo dnešnú mládež. A májú pravdu. Je to neskutočná blbosť, veľa grimas a podobných podpriemerných hlúposti na zasmiatie je moc....fakt moc. Aj tých nadáviek, nom, za to by sa ich babičky hambili, aj tatínko by ich doma dobre zrúbal... Ale mňa to bavilo, lebo som zasraný tínedžer a rád pijem, fajčím, húlim a nadávam. Mám rád podpriemerné vtipy, gágy, blbosti, vavinapong a iné veci, ktoré nezažijete. Som spokojný, adie Mexico PS: Ten týpek v žltom, čo tam furt robil tie grimasy, to troška sílil, takže: TUTUTUTUUUUT ()

WikingVik

Druhý díl Fakjů se moc nepovedl. Zatím co u jedničky šlo o nový námět a měla švih, dvojka je míň než čistý recyklát. Pan učitel opět neví, jestli dá přednost prachům, nebo studentům. Ale to už si snad rozmyslel v jedničce, nebo ne? Také ten mnou zmiňovaný švih se v necelých dvou hodinách ztratil a byl nahrazen hromadou trapných scének. Za mě polovic bodů oproti prvnímu dílu, tzn. 40%. ()

bigmatko

nemci opat zas dokazali to o co sa marne snazia tvorcovia komedii u nas a v cechach. z jednoduchého pribehu pomocou velmi jednoducheho a moderneho humoru vytvorili velmi podarenu komediu. uz prvy diel bol dobry a pokracovanie to len vylepsilo. je to uletene a zalozene na sucasnom stave a zivote mladeze, cize cim jednoduchsie tym lepsie. a ono to funguje zabavi sa na tom kazdy. ak sa Vam pacila jednotka tak dvojku urcite nevynechajte oplati sa to. ()

Jitomirka

Ač jsem velkou fanynkou jedničky a na dvojku jsem se hodně těšila, musím dát jen dvě hvězdičky. Na komedii to bylo málo vtipné, na film pro mládež zase hodně sprosté, kdybychom ze scénáře vyškrtly nadávky, zmenší se o polovinu. Postavy mi nebyly už tak sympatické jako v jedničce a představitel hlavní role mě nechal docela chladnou (na to, že jsem po něm v jedničce naprosto slintala). ()

mcamino

Po delší době jsem zavítal do kina, a udělal jsem dobře. Skvělá zábava, úsměv od ucha k uchu celé trvání filmu, prostě super film, popravdě se mi líbí ještě víc než první díl. Po skončení jsem si řekl, jestli je vůbec možné, aby dvojka byla lepší než první díl. A místní hodnocení mi dalo za pravdu. Fakt super počin sousedů a musím dát plný počet. ()

Mr.Spaghetti

Určitě nejoriginálnější titulky, který jsem za dlouhou dobu viděl a vydržel jsem opravdu v kině až do konce. (Za to palec nahoru). Na druhou stranu o poznání mnohem slabší než jednička. Přesto jsem se bavil, vypnul jsem a odcházel s úsměvem. ()

Neemfa

Jo, proč ne. I když jde o pokračování, vůbec nevadilo, že jsem první díl neviděl. Chtěl bych napsat, že jde o klasickou americkou komedii, ale světe div se, komedie vzešla z království paní Merklové... Hláška, dříve jsme byli nacisti mě dostala, nebo šokovala? Není to věc, na kterou se podíváte za týden znovu, ale jednou za rok neuškodí. Viděl v kině. 75%. ()

nudlis

Asi jsem čekal moc, ale dvojka mě trochu zklamala. Už to není taková sranda, žáci mi připadají o moc "blbější", zápletky prvoplánovější, děj předvídatelnější. Jasně, několika vtipům jsem se zasmál, nuda to není. Ale fakt jsem asi čekal víc. A doufám, že trojka už nebude. Kouknu se na to za čas znova a třeba změním názor. Ale spíš ne. ()

luboss822

Presne takto si predstavujem inteligentnú komédiu (tým myslím, že vulgárnosti a iné veci sa dajú točiť aj inteligentne a zábavne) súčasnej doby. Druhý diel ide presne v šľapajách toho prvého, čo je dnes veľká cennosť. ()

reccal

Z unikátu, který bořil představy a zajeté koleje, tu máme slabý odvar, na kterém jsou jednou z nejvtipnějších scén závěrečné titulky. Infantilní a pubertální humor nevadí, ostatně na tom byla jednička založená, ale tady to prostě nějak nejede a zadrhává se to. ()

Archvile

Moderne natočená komédia o mladých pre mladých. Dej o niečo slabší ako jednotka, ale pozeratelné. Asi jediné čo môžem vytknúť je viditeľná spústa chýb pri natáčaní. ()

StanleyVanH

Jako bylo to o něčém jiném, nebyl to stereotyp, který jsem tak trošku očekával ,ale škoda, že obsazení Německé roštěnky Karolíny, bylo jen na začátku a na konci, tím to ztratilo pro mě celkem naději na pátou hvězdu, jinak super odreagovačka, i když jednička měla smíchu a emocí o dost více. Ale co si budeme povídat, stále oba díly jsou nejlepší Německé komedie co jsem kdy viděl, jen tak dál. ()

Yoru

Jednotka bolo omnoho lepšia :) ale tiež sa to dalo pozerať, aj keď by som tomu druhému učiteľovi asi viac rozbila držku :D ()