Ókami šódžo to kuro ódži

• Japonsko オオカミ少女と黒王子 (viac)

Erika se snaží být za každou cenu oblíbená, a tak si vymyslí svého úžasného přítele. Jenže jako každá lež se i tahle začne postupně hroutit. Erika nechce, aby se celá škola dozvěděla, že lhala, a tak přesvědčí Satu, aby předstíral jejího přítele. Ale nic není zadarmo. Na oplátku za tuhle lež po ní bude chtít, aby se chovala jako pes a dělala mu osobního otroka. (topr harley)

SonGokussj

Vysvětlení tu už padla, tak jen krátce. Hezký začátek, nudný prostředek a konec. Prakticky co se děje v první ep. se nezmění až do konce. Krom toho, že naše princátko semtam opravdu "pomůže". Těch 13? episod bylo až moc. Naprosto zbytečně natahované, bez hlubšího příběhu, předpokládané konce, bez jakéhokoli překvapení, nuda. Ztěží 35% ()

maneki_neko

V něčem mi to připomíná podobně naladěné anime Itazura na Kiss. Nejspíš kvůli lehce natvrdlé hlavní hrdince, která bezmezně pálí za bezcitným playboyem. Většina postav nijak zvlášť nepřekvapí, ale Sato, tajemný krasavec, co se rozhodl udělat ze své přítelkyně svého psa, je sympaťák, protože se zde alespoň hlouběji rozebírá jeho postava. Ten je však asi jediným důvodem, proč se na pár dílů tohohle anime podívat. Je to vesměs průměrné anime s předvídatelným chováním postav a průběhem děje. ()

Jeoffrey

Ano, jak píše Teelus, spousta klišé a již jinde viděných věcí se nám sešlo v tomto anime, navíc hlavní hrdinka je opravdu patetická, i když co čekat od někoho, kdo souhlasí, že bude dělat psa, aby neprasklo, že je vlastně velká lhářka... Já si všechny uvedené anime, s kterými je Ookami shoujo srovnávána, užil a i tady jsem se občas dokázal bavit, navíc se mi líbil drsný sadistický hlavní hrdina, ale také musím nějak vyjádřit své rozčarování nad tím, že se nám z těch romcomů stávají klišé ve stylu červená knihovna a tak i když mě to dokázalo zaujmout tak víc jak 3* nedám... 5,5/10 ()

Teelus

Jako by si tvůrci tohoto díla řekli, že spíchnou Ao Haru Ride s Nisekoi a úspěch bude zaručen - tzn. ve stručnosti - máme tu generickou patetickou dívenku Eriku, která se snaží získat přátele a zcela logicky si vybere 2 nejhorší slepice ve třídě (Ao Haru Ride - dokonce ty baby i vypadají naprosto stejně!), aby si je získala, vymýšlí si historky o sobě a svém úžasném příteli, za kterého pak označí sexoně Kyoya. Následně jej ukecá, aby předstíral randění (Nisekoi), na což on přistoupí s tím, že mu ale Erika bude dělat psa a poslouchat ho na slovo. Pak se Erika zcela a naprosto pochopitelně zblázní do nafouklého protivy se smutnou/záhadnou minulostí, kvůli které se z něho stal takovýto naprosto neodolatelný škarohlíd (Ao Haru Ride). Bohužel oproti dvou zmíněným vcelku solidním shoujo počinům strádá toto anime jak na poli komedie, tak romantiky. Nisekoi dokázal člověk díky srandě a dost prdlé zápletce i lecos odpustit a Ao Haru Ride zase mělo alespoň trochu méně otravnou hlavní hrdinku a každopádně sympatičtějšího partnera. Zde oproti tomu máme hlavní představitelku tak vrcholně trapnou, že se to prakticky nedá snést. Její akutní nedostatek sebeúcty a rozumu mě doháněl k šílenství. ()

loveless

Erika chce mít na střední škole kamarádky a tak aby byla zajímavá začne předstírat, že má přítele a ukáže novým kamarádkám fotku náhodného kolemjdoucího fešáka Kyoyi. Ten ale náhodou chodí do stejné školy a když mu Erika vysvětlí co se stalo, souhlasí, že bude hrát jejího přítele, avšak ona mu na oplátku bude dělat psa... No, ne, že by zápletka byla úžasná, ale mohla to být... psina... ale není, vůbec to není vtipné a hlavní hrdinka je otravná, trapná a navíc nesympatická, stejně jako hlavní hrdina. Ti dva si sebe prostě zasloužili. Kresba je hezká, ale to je víceméně vše. Líbil se mi jen Kyoyův 6-pack kamarád a roztomile plachý Kusakabe. Písnička v openingu se taky dá. Následuje ještě 13. díl - OVA, která je nepatrně lepší, dokonce jsem se i několikrát zasmála. ()