U Haliny v kuchyni

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2014, 40 min

Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! Pro nejbližší přátele a blízké připraví tradiční rodinné recepty a navíc přidá dobré rady, tipy a triky. (TV Nova)

SOLOM.

Nevím, urážet Halinu Pawlowskou mi přijde dost ubohé, zvláště když by si člověk prošel tím co ona, nicméně jde o jasný příklad toho, že dneska už může mít svou „kuchařskou show“ opravdu každý. Když už nečumíte na dementa Hrušku, tak vám Halinka uvaří fazolovou polévku s chilli a hermelínem, no a kdoví co všechno ještě. Tuhle osobu mám rád (nebo měl jsem), když uváděla své publicistické pořady, kde jsem se občas i zasmál, ale od doby kdy se objevuje v televizních seriálech, to s ní šlo směrem dolů. U některých receptů mě vážně bolí žaludek jen při samotném pomyšlení (představivosti) konečného výsledku. ()

blekekeke odpad!

Jen jednou a nedopatřením. Mi totiž tyhle rádoby TV kuchyně nic neříkají. Tedy až na Kluky v akci, ty mají aspoň vtip, i když stejně vaří kraviny :o)) Ale k Halině, tady jde vlastně jen o Halinu, neb jídlo přes ní není vidět, není vlastně vidět vůbec nic, než Halina, která ve své velikosti funí, chvílemi vůbec nemluví, a vlastně ať si nemluví, ale asi nejhorší TV kuchařka, co jsem kdy viděl ... ()

Tommassi3

Nejen soudě dle prvních bleskových negativních ohlasů se naše nejstarší komerční televizní stanice pouze pohodlně - Těžko říci, zda se skutečně jedná o lenost, neschopnost či neumětelství !! - přesunula z bláta do louže, když neskutečně špatného a trapného pseudokuchaře Jiřího Babicu, který se však držel zuby nehty až povážlivě dlouho, nahradila další diletantka, totiž Halina Pawlowská !! Jistě, od moderátorky, spisovatelky a herečky, všechny tyto její činnosti, prosím, berte s ironickým podtextem, lze jen těžko očekávat nějaká gastronomická moudra či překvapení, nicméně ani odklon, respektive spíš krok zpátky do tmy, od smysluplných pořadů o vaření s otřískanými odborníky - Ne, Jirko, teď opravdu není řeč o tobě !! Zapomeň !! - směrem k dávno odkecaným pořadům o vaření s celebritami, kterými nás právě i TV Nova krmila v devadesátých letech, se nedá považovat za správnou cestu, když prostě podobným zbytečnostem, které jen vyplňují hluchá místa v programu, už dávno hrana odzvonila !! Halina nepřekvapila, zřejmě si doma už něco málo u plotny odstála, takže potud v pořádku, jinak však pouze velmi těžko dýchajíc recyklovala staré anekdoty a pouštěla do éteru ubohá moudra, díky čemuž se nov(áck)ý výpotek stává skutečně jen další naprosto nesledovatelnou zhovadilostí !! V kontextu věcí nadcházejících, kdy si svoji trafiku s rukama v čísi prdeli vyškemral i nepřítel gastronomie Vláďa Hruška, si však améba Pawlowská tu jednu hvězdičku skutečně zaslouží !! Navíc nás zbavila Babici a za to jí patří obrovský dík !! Na druhou stranu se mi zdá novácký tah stvořit "kulinářský" skvost, který znechuceného a vyděšeného diváka donutí při pohledu na hostitelku začít držet raději přísnou dietu, naprosto geniálním !! ()

Karlos80 odpad!

Halina Obrowská opět na sračkometu, ale tentokrát u žrádla (jak jinak to je teprve ten pravý job). Nevidím jediný, byť sebemenší důvod, proč zrovna tahle bývalá banánová velryba..? Která by se podle mě, měla v prvé řadě spíš dobrovolně přihlásit někam na odtučnovací kůru (bo se mi do jedný bedny prostě nevejde) a nebo uvádět pořad kde se nevaří a nežere, ale kde se drží hladovka! Viděno jednou zcela náhodou u známých a doufám že i naposled.. ()

RedAK odpad!

Už jsem nedoufal, že tento světácký televizní počin budu někdy komentovat, poněvadž doposud mi k literární onanii postačil gastronomický terorista Láďa Hruška, jenže on chudák nedávno dostal od Novy padáka, protože ho management začal v jeho kulinářském inovátorství trošku krotit a Láďovi přece NIKDO nebude říkat, že knedlík do pudinku nepatří, takže se to celé zvrtlo, kontrakt pozbyl platnosti a Nova teď řeší, zdali jeho sekci tematicky zaplácnout videonávody na výrobu výbušnin, nebo piss pornem. Takže pro ty, jenž rádi žerou hovna, tady zbývá už jenom náklaďák Halina, nebo gurmánské rodinné recepty na špagety s vaginální omáčkou od paní Otýlie K. z mimibazaru. Ok, teď jsem nejspíš trošku vědomě přestřelil, protože Halina určitě nezapéká kuřecí předkožky a nevyrábí smažený sýr z pomazánkového másla, jako právě Láďa, ale v tomto případě jde spíše o soudnost televizní stanice, která do pořadu obsadila dvoutunového požírače koblih, pneumatik, kovošrotu a zkrátka všeho, co alespoň zdánlivě připomíná cokoliv, co by si mohla skrzevá omastkem nalubrikovaný hrtan protáhnout na svoji žaludeční skládku cholesterolu. Na druhou stranu, pokud váš žaludek vypadá jako Grand Canyon po náletu Javořických klobás, tak toho asi stejně moc nezmůžete a občas společně s dvoumetrovým štrúdlem sekané prostě sežerete i talíř nebo stůl. Jako nic proti, jen se mně na to docela špatně dívalo a taky je naprosto evidentní, že Halinino monumentální pozadí má vlastní gravitační pole, proto se občas stane, že zmatené přírodní zákony nefungují jak mají a někde na jihu Ameriky zaprší sledi. Ovšem dost už toho posmívání, takže si dovolím tento komentář zakončit Halininým autentickým citátem - nejdůležitější jídlo dne je jídlo! ()