Kabát: Malá dáma

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2006, 3 min

Pieseň Malá dáma je v poradí šiestou skladbou z jedenásteho oficiálneho štúdiového albumu českej hudobnej kapely Kabát. Album sa volá "Corrida" a vyšiel v decembri 2006 pod hlavičkou vydavateľstva Monitor-EMI. Ešte toho roku bol ku skladbe "Malá dáma" nakrútený kvalitný rockový videoklip. Skupina Kabát sa s týmto songom v roku 2007 zúčastnila na medzinárodnej súťaži European Song Contest (Eurovizia), ktorá sa konala v Helsinkách. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Malá dáma" je v poradí šiestou skladbou z jedenásteho oficiálneho štúdioveho albumu českej hudobnej kapely Kabát. Album sa volá "Corrida" a vyšiel v decembri 2006 pod hlavičkou vydavateľstva Monitor-EMI. Ešte toho roku bol ku skladbe "Malá dáma" natočený kvalitný rockový videoklip. Skupina Kabát sa s týmto songom v roku 2007 zúčastnila na medzinárodnej súťaži European Song Contest (Eurovizia), ktorá sa konala v Helsinkách. *** ()

Jara.Cimrman.jr

S Malou dámou bych zemřel jen velice nerad, protože si tento mimořádně povedený kousek raději falešně broukám. Horší je to s klipem, jehož smysl mi zůstal utajen v mušketýrské, bowlingové i formulové části. Vlastně mne zaujalo pouze to zpomalené nasazování slunečních brýlí, ale ani v tom jsem nějaký hlubší smysl nezaznamenal. A jestli Mála dáma byla ta slečna na střelnici, tak musím konstatovat, že ve starších klipech Kabátů řádily mnohem zajímavější děvy. ()

• Kabát skladbou "Malá dáma" reprezentovala Českou republiku na každoroční pěvecké soutěži Eurovision Song Contest 2007, pořádanou zeměmi EU. Kabáti se umístili na posledním místě. (Bonty)