BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa Kikinn_ k tomuto seriálu (48)

BoJack Horseman (2014)

"Pls tell me Im good person" býl dobrý člověk? Nejspíš ne ale jasný je jedno, jeho quetos jsou boží. Bojack je definice toho že špatné děctví tě může v budoucnu hodně zničit. Všechno to chlastání braní drog je k tomu zapříčinité. Seriál začíná jako špatná malovaná komedie se zvířecímy postavami ale přijde díl "downer ending" a vy si říkáte co jste to viděli. Najednou o seriálu začnete přemýšlet jinak, že to má větší hloubku než komedie o koni z 90s. Bylo to smutné když to skončilo protože vy si uvědomíte že už žádný díl nebude že vy se nemůžete těší na další večer. A je to tak, tenhle seroš vám fakt pomůže, je si to bude po psychické stránce nebo po jiné. Ten seriál je FAKT Úžastný. Také si myslím že seriál dokázal vyobrazit jak alkoholik vidí svět a jak se cítí. Něco takového jde vidět třeba v dílů "stupid s***". ()

Série 1 (2014) (S01)

4-Asi 2 epizody se mi nelíbili ale jinak topka. Uvidím jak to bude pokračovat 5-za mě první serie byla fakt top nevím co my nelíbylo no hodně hezký začátek.9/10 ()

BoJack Horseman: Příběh BoJacka Horsemana, kapitola první (2014) (S01E01)

První hodnocení 2. Napadlo mě že se podívám na každý díl znovu a kdyžtak opravím hodnocení. U tohoto dílu jsem při prvním zhlédnutí doslova spal takže tohle je první. Když to vezmu tak že by tohle byla simsons epizoda tak by to byl nadprůměr. Bohužel tohle je jeden z nejlepších 2D animáků vůbec takže proto 2 ale možná to změním na 3 ()

BoJack nenávidí armádu (2014) (S01E02)

5 4- hodně oddechová epizoda. Ani jsem to tak nevnímal předtím ale teď jsem si jí hodně užil ()

Divoká myška (2014) (S01E03)

4 4- reálně tahle episoda byla takovým seznámením s více postavami a ukázání toho jaký bojack vlastně je doopravdy. Po prvním střetu se Saraj Lynn si lidi beztak říkali že to je nějaká otravná postava ale ona vlastně si za to skoro nemohla. už od mala byla vedená k tomu že sny se jen tak nesplní a k tomu byla mezi lidmi kteří ji vůbec nevychovávali a proto tak dopadla what a sad story. K tomu tu byla první malá taková secret storyline na kterou si jen málo lidi po prvním zhlednutí všimlo takový malý detail kdyby si to někdo pouštěl víckrát. +když ti ptáci vytvořili další problém a bojack ho vyřešil v ani ne 1 minutě v další episodě bylo to docela funny ()

Zoë a Zelda (2014) (S01E04)

4 5-Tahle episoda je hrozně underated. to jak se bojack hrozně sobecky zachoval bylo tak přehlíženo kvůli tomu že to byla "komedie". Tahle episoda toho ovlivnila hodně a nějak se na ní zapomněla. Jasný máto i slabé stránky ale ten hlavní point je prostě dobře vyobrazen. - "we are all Zoe" ()

Užívej, Diane Nguyen (2014) (S01E05)

3-proč jsem to dal lol. Asi jsem neměl náladu na zasmátí 4- "How can we black mail someone when he dont pick up phone" Z tohodle by si lidi mohly něco vzít. Velmi přehlížená episoda. Za mě jedna z těch lepších ze season 1. 7/10 ()

Příběh o D (2014) (S01E06)

-4 dobrý vkus -4 stejný názor jako předtím. Taková episoda kde si to mr.peanutbutter zkazil ve vztahu. On to nikdy nemyslel zle ale Diane byla špatný typ člověka pro jeho život. Stejně jako další 4 dívky. On se později zlepšil a nebylo to o typu člověka, jenom o tom jaký byl. Já osobně ho mám rád a myslím si že je hodně podceňovaný protože on takový má být v tom seriálu. ()

Řekni něco (2014) (S01E07)

4-jsem to moc nefeeloval ale tady už to začínalo být dark 5-konec episody hodně dark . Episoda hodně podobná tý která přijde až nějakou další sérii. Fakt jsem to pocítil po rewatchi takže 5 ()

Teleskop (2014) (S01E08)

5-dobrá episoda ale nebyla moje oblíbená 5-tyvole po rewatchi je tahle episoda o něco lepší jako fakt si nepamatuju že to bylo takhle dobrý. A nejhorší je že se to nikdy nemuselo stát kdyby Bojack věděl že měl na výběr. Prostě top tier episoda a Herb měl pravdu a měl právo na všechno. V takových chvílích se omlouvat snad ani nesmí. Zničil mu život wtf ()

Vyšší moc (2014) (S01E09)

4-dobrá episodá v tý době 4-"he is always nice to everyone, that makes him stupid"(wtf)Jsem rád že ten problém mezi Diane a Bojackem vyřešili v jedné episodě. Klobouk dolů. Pohodová episoda u které jsem se dřív pobavil jako I teďka nic extra. ()

Oslíku, otřes se (2014) (S01E10)

4-popravdě jsem si tohle užil 4- episoda která dala základ nejlepšímu dílu v 1 sérii. Po prvním zhlédnutí to nedávalo smysl a myslel jste si že se Diane obrátila proti Bojackovy ale ona mu chtěla ukázat že ta kniha je dobrá a měla pravdu. Je lepší vydat knihu kde řeknete jak normální člověk jste než vydat knihu kde popisujete jak váš život je dokonalý. Nikdo nemá dokonalý život každý si něčím prochází , jen jde o to jak dobře to zakryjete. One Trick Pony je super koncept ()

Depresivní konec (2014) (S01E11)

4-Zamotala se mi hlava. Bojack má něco do sebe 4- "When u start sinking u know its too late" jsem si uvědomil jak mě ta episoda oslnila po prvý. Totálně aware episoda kde bojack dostal takovou ránu že ta první je nic naproti tomuhle. Fakt jako klobouk dolů lidem co tohle vymysleli. ještě no namixovat tak že je tam tak dobrý humor a potom si říkáš jestli život má cenu. Líbila se mi teorie že Bojack Charlotte viděl ne jenom jako někoho s kým by prožil život ale také jako cestu k čistému životu ,proto je to ještě víc smutné. K pozitivní věci Bojack si jako málo lidí uvědomil svojí chybu a snažil se to napravit ,protože jeho sen mu ukázal jak špatně dopadl. Ještě bych chtěl vědět jestli to opradu prožil nebo jen viděl části svého alternativního života . Kdyby viděl všechno tak bych mohl říct že ho to fakt zničilo. (she is my Charlotte but the difference is, it must end in oposite terms) ()

Později (2014) (S01E12)

Hezký ukončení 1 série 4- souhlasím s mým mlačím já toto ukončení sloužilo kdyby se bojack zrušil což by byla fakt mega chyba. Ale kdyby přece jenom v této chvíli skončil lidi by si neztěžovali krásný konec. ()

Série 2 (2015) (S02)

Další dobrá série. Až na pár dílů se 2 sezóna povedla. Vadilo mě jak při smutných momentech se použili i vtipy ale co chceš od komedie ()

Úplně nová sedačka (2015) (S02E01)

"Hlídej ten kabel Diane!" Minutu potom se zhroutí celý studio. Co na to říct nečekal jsem to. Tenhle díl byl spíš o tom jak se chce Bojack změnit a zjistí že dokáže hrát smutné role jenom když je smutnej 7/10 4- nejsem si jistej ale nemyslím si že bojack neuměl hrát smutnou roli když nebyl smutnej on vůbec neuměl hrát. Jak to se ptal Herba "am I a clown?". takže asi jo byl smutnej a záhrál to a ten joke s tou Diane jsem fakt nečekal bylo hodně dobrý. Taky si myslím že ten kabel byl metafor k hlídání bojacka. Když ho nehlídala tak někdo o něj zakopl a ublížil si. Jako kdyby bojack byl fakt poison. dobrá episoda ()

Bejvávalo (2015) (S02E02)

3- Tahle epizoda mě moc nebavila. Určitě tam bylo spoustu Vtípků jenom jsem na ně nemohl přijít sorry :(   . 3-začátek byl velmi dobrej ale musím uznat že tahle episoda nebyla tak dobrá pro mě . ()

Bez usmíření (2015) (S02E03)

4-Epizoda na rozloučení se starým kamarádem taková v pohodě epizoda 4-podobný názor. Konec je krásný až vám to dá úsměv na tvář. Ale jsou tam místa u kterých jsem se prostě nudil. ()

Po oslavě (2015) (S02E04)

4-Mě baví ta blbost s princeznou Kerolin a Vincentem ale bylo vidět že to musí skončit    4- Epizoda by pro mě skončila s nízkým hodnocením nebýt sceny s Diane a Mr.Peanutbutterem. Ti dva byli tak cute spolu. bohužel tahle epizoda byla jenom začátek velké tragédie mezi nimi. Někteří lidi prostě k sobě nakonec nepatří. ()

Slepice (2015) (S02E05)

3- , 3- byl to Filler ale dobrej filler a jak Diane na konci řekla "we made a little change ,small one but It was a change" ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019