Vánoční speciál BoJacka Horsemana: Sabrinino vánoční přání

(TV film)
  • USA BoJack Horseman Christmas Special: Sabrina's Christmas Wish
všetky plagáty

Jsou Vánoce a BoJack s nimi nechce mít nic společného. Pak se objeví Todd s obrovskou cukrovou tyčkou a starou vánoční epizodou Konin. (Netflix)

ScarPoul

Tvorcovia sú si vedomí dielu ktorý robili. V niečom vtipné. Do určitej miery aj viacej objasňujúce pozadie Bojackovej tvorby. Inak to ale po výborných posledných 4 častiach prvej série, pôsobí ako jedna krok späť.Ale inak je to znesiteľná časť. Sú aj nudnejšie. ()

Laxik

Vánoční speciál, který si utahuje z vánočních speciálů, ale zároveň následuje jejich vzor tím, že se klasickým epizodám nemá šanci vyrovnat. Přesto neopouštíme klasickou bojackovskou satiru a jako jednohubka to bez problémů funguje. ()

Arkanoid

Vianočný špeciál ukazuje, čo by mal fungujúci rodinný sitcom mať, aby bol úspešný. Je to epizóda, ktorá dej nikam neposúva, no BoJacka a Todda robí ľudskejšími a fanúšika poteší. ()

Prochy38

No, je to jako jeden další díl, jen vytržený z kontextu. Má ale jednu obrovskou chybu. Absence všech skvělých vedlejších postav a postavení BoJacka do role, která z BoJacka nedělá toho BoJacka, kterou žereme.... ()

Masarka14

Kdybych se na to díval v tu dobu, kdy to vyšlo asi bych to ocenil více, protože tenhle speciál vyšel asi 4 měsíce po první sérii. Ale vzhledem k tomu, že jsem včera dokoukal první řadu, tak mě to nijak zvlášť nenadchlo. V podstatě sledujeme jen epizodu BoJackova sitcomu, takže to určitě není must see speciál. Nic zásadního se tam neděje. ()