BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (17)

Kolik je hodin? (2017) (S04E12)

Jak může být animák více lidský než většina hraných seriálu? Záblesk něčeho pozitivního je svěží a nečekaný. ()

Série 6 (2019) (S06)

Konec, na který se bude vzpomínat jen v dobrém. Nepřišel žádný přešlap. Skončilo se na vrcholu. Zásadní počin televizní tvorby. ()

Přijde kůň do léčebny (2019) (S06E01)

Bojack je zpět a neztratil nic na své říznosti. Epizoda byla plna malých easter eggů, narážek a krásného, depresivního nádechu. Tak jak to umí pouze Bojack. Navíc se ukázal i prapočátek jeho alkoholismus. Paráda. ()

Nový klient (2019) (S06E02)

Strasti a radosti rodičovství. Princess Carolyn je silná a odvážná postava, je super, že pro ní vyhradili epizodu. Nová verze úvodní upoutávky je perfektní pro rozlučkovou sérii. ()

Hřejivý příběh (2019) (S06E03)

Tak i Daine dostala vlastní epizodu, kde se ukázalo, že je pravděpodobně nejslabších článkem hlavních postav. Přesto se jednalo o zajímavou epizodu, kde se postava znovu někam posunula a to je nejdůležitější. ()

Překvapení! (2019) (S06E04)

Celá epizoda byla nekonečná, pozoruhodná jízda, při které jsem skoro nedýchal. Top 5 celého seriálu. ()

Trochu nerovnoměrný (2019) (S06E05)

Šestá řada neskutečně jede. Epizody jsou jasně zaměřené, netříští se více linek a scenáristicky si to jde jasně za svých cílem. Dává mi to hodně velkou naději ve velkolepé zakončení. ()

Hledá se ledvina (2019) (S06E06)

Moc se mi líbí, jak dostávají jednotlivé postavy prostor k tomu, aby se rozšířil jejich příběh a my se o nich dozvěděli důležité věci. Výborný přístup. ()

Tvář deprese (2019) (S06E07)

Teda, nemám slov. Tohle byla tak nádherná epizoda. Vše do sebe zapadalo. Měl jsem husinu. Jestli bude i zbytek poslední řady pokračovat v podobném duchu, dočkáme se jednoho z nejlepších zakončení dlouho vysílaného seriálu. ()

Scénická tvorba pro mírně pokročilé, vyučuje BoJack Horseman (2020) (S06E09)

Bojack startuje kariéru profesora a jde mu to překvapivě dobře. Snaží se sblížit s Hollyhock, ta však představuje mnohem větší oříšek než by si Bojack přál. Na závěr se připomene událost, která může zničit naprosto vše v jeho životě. ()

Dobré škody (2020) (S06E10)

Diane popsala sama sebe dokonale. A přestože je důležitou součástí seriálu, kdyby se v následujících epizodách vynechala, byl bych více než spokojený. Zaměření epizod na jednotlivé postavy se v poslední sezóně osvědčilo a posunulo seriál zas o něco dál. Tvůrci si s námi hrají a po závěrečně scéně opět trochu předhazují velmi smutný závěr. Přijde nebo se objeví jiskra naděje? ()

Utopené náklady a tak vůbec (2020) (S06E11)

Příprava pro velké finále. Má to hlavu a patu. Postavy jsou stále skvělé a Bojack bude čelit svým problémům rázně. Nebo? ()

Xerox Xeroxu (2020) (S06E12)

Bojack se pravděpodobně nikdy nezmění, i když se o to pokouší, jeho pravá povaha vždy vyplave na povrch. ()

Zvrhlej jednorožec (2020) (S06E13)

Horší stránka Bojacka se znovu prodrala napovrch. Čeká ho ultimátní test, který nadobro rozhodne o jeho povaze. ()

Angela (2020) (S06E14)

Připomenutí Herba, vše dává dohromady ucelenou mozaiku jménem Bojack Horseman. ()

Výhled na půli cesty dolů (2020) (S06E15)

Přesně tohle jsou ty epizody, kdy si uvědomíte, že tento seriál je výjimečný. Dokáže zobrazit těžké momenty a i přestože se jedná o animák, je až neskutečně dospělé a lidské. Poslechněte si epizodu až do konce. ()

Bylo to celkem fajn (2020) (S06E16)

Bojack je u konce a tvůrcům se ho podařilo vyvážit velmi precizně. Není to čirá deprese ani rozjuchaný happyend. V poslední minutě budete sledovat Bojacka jak sedí a budete přemýšlet nad tím, co tento seriál přinesl. Zásadní počin, který byste neměli minutou. Bojack Horseman se loučí. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019