BoJack Horseman - Série 6 (2019) (séria)

Scénická tvorba pro mírně pokročilé, vyučuje BoJack Horseman (S06E09)

(epizóda)
  • USA Intermediate Scene Study w/ BoJack Horseman

BoJack začne učit herectví ve Wesleyan, a Topolovka proto v jejich vztahu nastaví určité hranice. (Netflix)

Remivsremi

Bojack startuje kariéru profesora a jde mu to překvapivě dobře. Snaží se sblížit s Hollyhock, ta však představuje mnohem větší oříšek než by si Bojack přál. Na závěr se připomene událost, která může zničit naprosto vše v jeho životě. ()

Arkanoid

Informácia zadržiavaná cliffhangerom minulej epizódy sa nakoniec vyfarbila jemnejšie, no pripomenula sa v závere, čo bude mať dohru. Pedagogický prístup bol zatiaľ zvládnutý na jednotku, ale nebol rozobratý úplne. Epizóda vychádzala aj komediálne, čomu pomáhali opakované scény zo sedenia AA, strih a Todove bláznovstvá. ()

ALIENka_

Počkat kurva, to mi jako chcete říct, že tohle je už devátej díl, takže zbejvá jenom sedm a je konec?! Navždy?! Každopádně BoJack si užívá svojí práci, snaží se sblížit se ségrou, a pak přijde konec epizody a sračky mu zase spadnou na hlavu. Jak už to tak bejvá u tohohle seriálu, postavy můžou bejt šťastný maximálně 10 minut než přijde lavina deprese. Hodnocení: 8/10 ()