BoJack Horseman - Série 6 (2019) (séria)

Zvrhlej jednorožec (S06E13)

(epizóda)
  • USA The Horny Unicorn

BoJack dostane v anonymních alkoholicích nového sponzora. Todd důkladně promýšlí večírek, kterým chce udělat dojem na rodiče. Diane se seznámí se Sonnym. (Netflix)

Arkanoid

„Im starting to think that smart phones are actually making us less connected.“ Výborné dialógy v emóciami nabitých situáciách. Inteligentné používanie rozprávania s detailami a Chekhovs guns pre všímavých divákov, zamlčané informácie, ktoré vedia len niektoré postavy, pričom divák vidí len emocionálny dopad na postavu po ich zistení a záverečné zrýchlenie času pre scénu veľkého/malého rozhodnutia, ktoré sa dozvieme v ďalšej epizode. ()

ALIENka_

Dneska jsem si připadala až moc šťastná, tak jsem si řekla, že další díl BoJacka Horsemana by to mohl napravit. Samozřejmě nezklamal a teď mám depresi v nejhorším stádiu. No nic, pomalu se blíží konec a já se začínám fakt děsit toho, co přijde teď - BoJack dostává pořádně zabrat, s Toddem nechce nic mít společnýho jeho vlastní rodina a Mr. Peanutbutter je prostě Sad Dog. Aspoň Diane se daří dobře a ten moment se synem jejího přítele byl tak kurva pěknej. A pak přišel ten konec a všechno to šlo pěkně do prdele ještě víc než předtím. Jestli se BoJack zase vrátí k alkoholismu, ty píčo tak to ne.. Hodnocení: 9/10 ()