BoJack Horseman - Série 6 (2019) (séria)

Zvrhlej jednorožec (S06E13)

(epizóda)
  • USA The Horny Unicorn

BoJack dostane v anonymních alkoholicích nového sponzora. Todd důkladně promýšlí večírek, kterým chce udělat dojem na rodiče. Diane se seznámí se Sonnym. (Netflix)

ALIENka_

Dneska jsem si připadala až moc šťastná, tak jsem si řekla, že další díl BoJacka Horsemana by to mohl napravit. Samozřejmě nezklamal a teď mám depresi v nejhorším stádiu. No nic, pomalu se blíží konec a já se začínám fakt děsit toho, co přijde teď - BoJack dostává pořádně zabrat, s Toddem nechce nic mít společnýho jeho vlastní rodina a Mr. Peanutbutter je prostě Sad Dog. Aspoň Diane se daří dobře a ten moment se synem jejího přítele byl tak kurva pěknej. A pak přišel ten konec a všechno to šlo pěkně do prdele ještě víc než předtím. Jestli se BoJack zase vrátí k alkoholismu, ty píčo tak to ne.. Hodnocení: 9/10 ()

Arkanoid

„Im starting to think that smart phones are actually making us less connected.“ Výborné dialógy v emóciami nabitých situáciách. Inteligentné používanie rozprávania s detailami a Chekhovs guns pre všímavých divákov, zamlčané informácie, ktoré vedia len niektoré postavy, pričom divák vidí len emocionálny dopad na postavu po ich zistení a záverečné zrýchlenie času pre scénu veľkého/malého rozhodnutia, ktoré sa dozvieme v ďalšej epizode. ()