BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (77)

Přerušený pořad (2018) (S05E12)

Konce dvou předchozích sezón na mě zapůsobily více, veškeré peripetie kolem show mi na konci přišly už trochu překombinované, naštěstí tu stále byly postranní problémy mezi Mr. Peanutbutterem a Diane nebo Toddovo loučení se svým robotem. ()

Přijde kůň do léčebny (2019) (S06E01)

BoJackův pobyt v léčebně bude mít určitě brutálně silné následky, zatím ale zůstávám trochu vlažným a uvidím, co bude následovat. ()

Nový klient (2019) (S06E02)

Nejsilnější one-woman show v historii seriálu. Princess Carolyn je mou snad vůbec nejoblíbenější ženskou televizní postavou. ()

Hřejivý příběh (2019) (S06E03)

Navzdory tomu, jak adoruju Princess Carolyn, nemůžu vystát Diane a epizoda, věnovaná zejména její maličkosti, mě vůbec neoslovila. Naštěstí se alespoň dostavily BoJackovy dopisy, které ji vytáhly nad ten přísný průměr. ()

Překvapení! (2019) (S06E04)

Dost vypjatá dvacetiminutovka, na které se zas jednou podepisuje neuvěřitelná vynalézavost zdejších tvůrců. Ani o ten humor není nouze, byť se tady vyskytuje na úkor hodně nepříjemné záležitosti. ()

Trochu nerovnoměrný (2019) (S06E05)

Na Diane bych se klidně po zbytek seriálu už vykašlal, rovnež na BoJackův pobyt na odvykačce. Koho ale teďko nesmírně miluju, je trio Carolyn, Todd a Ruthie. ()

Hledá se ledvina (2019) (S06E06)

Další bizárek na obzoru, který ale tentokrát nedokáže tak odpálit a pobavit nebo alespoň zahnat do úzkých. Přesto jsem se ale dost bavil, to je potřeba zmínit. ()

Tvář deprese (2019) (S06E07)

Topolovka je zpátky a za to jsem já ohromně rád. Peanutbutterova snaha o tvář deprese naprosto excelentní. ()

Rychle, dokud je pryč (2019) (S06E08)

To filmařské zákulisí mě tu někdy baví, ale někdy taky bohužel ne. BoJack se ségrou jsou ale must see dvojka. ()

Dobré škody (2020) (S06E10)

Chápu zdejší ultra vysoká čísla, já se ale přes nálady Diane prostě nepřenesu. Vzbuzuje ve mně vztek, nikoli lítost. ()

Utopené náklady a tak vůbec (2020) (S06E11)

Docela dost se bojím, jak se tohle drama nakonec zacelí. Po těch menších peripetiích totiž tvůrci najednou vytáhli na povrch tu, díky níž dle mého prozatimního úsudku BoJacka nečeká hezký konec. ()

Xerox Xeroxu (2020) (S06E12)

Kdyby byla mnou nenáviděná Diane vyškrtnuta z těchto posledních dílů, zasloužily by si ne 95 nebo dokonce 97 %, ale rovných 100. ()

Zvrhlej jednorožec (2020) (S06E13)

BoJackův život směřuje k opravdu nepěknému konci a když ho rozhodně nemůžu hájit za všechny jeho chyby, takovéhle lynčování si ani on nezasluhuje. ()

Angela (2020) (S06E14)

Další důležitý dílek celé skládačky kolem BJovy minulosti. Silné kafe! ()

Výhled na půli cesty dolů (2020) (S06E15)

Nejvyšší hodnocení v dějinách celého seriálu už dopředu signalizuje nejhůře stravitelnou epizodu. Neměl jsem do slz daleko... ()

Bylo to celkem fajn (2020) (S06E16)

Jediné pozitivum toho, že seriál tady nadobro končí, je úleva, že už nikdy neuvidím Diane. Ostatní mi jinak budou neuvěřitelně chybět. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019