BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa ALIENka_ k tomuto seriálu (77)

Přerušený pořad (2018) (S05E12)

To už je zas konec? Já nemůžu uvěřit tomu, že už zbejvá jenom jedna série a pak už je konec. Navždy.. Ok tak teď trochu zase k věci. Skvělej konec pátý série. Todd je zase starej dobrej Todd jak ho známe. Mr. Peanutbutter, jak sám řekl je nositel dobrejch zpráv a to se nejspíš nezmění. Diane už je zase v pohodě a nechová se jak píča, což mě velice těší. Princess Carolyn si konečně ujasnila priority a má vysněný děcko. No a pak je tady BoJack, kterej udělal zásadní rozhodnutí, a to sice dojít si na odvykačku. Kurva nebudu lhát - na šestou sérii mám vysoký očekávání, což sice není nikdy dobrý, ale sakraa po takovejch úžasnejch pěti sériích nemůžete čekat, že si budu myslet, že šestá bude sračka. Ale jestli bude, tak to budu fakt pěkně nasraná. :D Hodnocení: 10/10 ()

Přijde kůň do léčebny (2019) (S06E01)

A je to tady, poslední sezóna, no to si děláte prdel.. Co mám jako asi tak dělat potom, co to dokoukám? Utápět se v depresích kvůli tomu, jak mě tenhle seriál absolutně rozerval nebo z toho, že už skončil? No pravděpodobně z obojího. Každopádně, první díl hned dobrej jak sviň samozřejmě, BoJack je na odvykačce a přitom se nám odhalí jeho historie alkoholismu. Všechno je to jako vždy pěkně depresivní, tak jak to máme všichni rádi. (: No, co víc k tomu říct - nemůžu se dočkat až BoJack Horseman zase jednou zničí mojí radost ze života. Hodnocení: 9/10 ()

Nový klient (2019) (S06E02)

Šestá sezóna začala teda pěkně z vostra. Právě jsem se málem rozbrečela u animáku - ale úspěch, zadržela jsem to. Otázkou zbejvá, jak dlouho to ještě vydržím, protože to začíná bejt fakt kurva emotivní (=víc než předtím). Ta poslední scéna s Princess Carolyn, kdy dá jméno svýmu děcku a vypadá při tom tak šťastně mně nechala pěkně na měkko. Hodnocení: 9/10 ()

Hřejivý příběh (2019) (S06E03)

Diane a její spolupracovník Guy se snaží rozlousknout vraždu v obřím konglomerátu, kterej skupuje všechno, na co přijde. Tyhle dva spolu nakonec skončej v posteli, ale nic z toho není, protože Diane se nelíbí kabát od Guye, takže se rozloučej a Diane se vrací do LA. Jestli jsem to správně pochopila, tak ona je ten typ člověka, co se snaží najít štěstí, ale neví, kde hledat(?) Sakra ale aspoň mohla dělat, že z toho kabátu má radost, tohle mě bolelo i za Guye. Jo a už jsem říkala, jak je skvělý to intro, kde se prolínaj ty nejdůležitější momenty z minulejch sérií? Hodnocení: 8/10 ()

Překvapení! (2019) (S06E04)

Po delší době zase víc odlehčenější díl, ale samozřejmě to by to nebyly tvůrci BoJacka Horsemana, aby tomu nedali nějakej ten hlubší podtext. Takže Mr. Peanutbutter ze sebe konečně dostane, že podvedl Pickles, a nakonec se zase daj dohromady. Konec dobrý, všechno dobré. Fakt bych nevěřila, že tuhle větu řeknu zrovna u tohohle seriálu. :D Hodnocení: 8/10 ()

Trochu nerovnoměrný (2019) (S06E05)

Tak Diane se nám odstěhovala zpátky za přítelem do Chicaga a snaží se něco pěknýho napsat, což teda zatím moc nevychází. Bojack se snaží vrátit zpátky do světa, což taky moc nevychází, a vypadá, že odvykací dovolená se mu ještě trochu prodlouží. No to se nám to tady zase pěkně sere (což už mě jakožto veterána po šesti sériích deprese samozřejmě nemůže překvapit :D). Hodnocení: 9/10 ()

Hledá se ledvina (2019) (S06E06)

Tak konečně jsem dostala trochu toho backstory k Toddovi, po kterým jsem tak dlouho toužila. Stávka je u konce a BoJack se vrací po dlouhý době odvykačky zpátky domů. Mám takový tušení, že příští epizoda bude nápor deprese, a že se na to kurva těším! Není nad to jít spát s pocitem, že je všechno absolutně na hovno. :D Hodnocení: 8/10 ()

Tvář deprese (2019) (S06E07)

Byli jste někdy zároveň šťastný a v depresích jak svině? Jestli ne a chystáte se kouknout na tenhle díl, tak gratuluju, právě se to chystáte zažít poprvý. A že je to kurva divnej pocit. Divnej ale dobrej. Všechno to začne tak pěkně depresivně a postupně si každá postava ujasní, co je pro ně v životě důležitý, a dojdou k nějakýmu završení. A co je nejdůležitější, cápek, co vypadá jak Ježíš je už zase zpátky u Princess Carolyn! Hodnocení: 9/10 ()

Rychle, dokud je pryč (2019) (S06E08)

Tak z Hollyhock alkoholik určitě nebude, takže sequel s názvem Hollyhock Všechnyjejíjména zřejmě nebudou. Za to se tady objevil cápek, kterej byl kdysi na plese s BoJackem a vypadá to, že z toho má doteď traumata. Co si budem povídat, ani se mu nedívím. :D A ten konec.. no do prdele, to bude drama! Hodnocení: 8/10 ()

Scénická tvorba pro mírně pokročilé, vyučuje BoJack Horseman (2020) (S06E09)

Počkat kurva, to mi jako chcete říct, že tohle je už devátej díl, takže zbejvá jenom sedm a je konec?! Navždy?! Každopádně BoJack si užívá svojí práci, snaží se sblížit se ségrou, a pak přijde konec epizody a sračky mu zase spadnou na hlavu. Jak už to tak bejvá u tohohle seriálu, postavy můžou bejt šťastný maximálně 10 minut než přijde lavina deprese. Hodnocení: 8/10 ()

Dobré škody (2020) (S06E10)

A je to tady! Tomuhle říkám pořádná BoJackácká deprese s ještě víc depresivním koncem. Kurva neříkejte mi, že BoJack umřel, to absolutně v žádným případě neakceptuju. Nicméně Diane konečně dostala nějakou pořádnou samostatnou epizodu, což velmi cením, protože jsem konečně pořádně pochopila její strasti a slasti. Jinak celou epizodu jsem měla nervy napnutý jako prase. Zrovna když jsem si říkala, že BoJack Horseman začíná bejt trochu míň depresivní seriál, je to tady zas a to mi sakra chybělo. Hodnocení: 10/10 ()

Utopené náklady a tak vůbec (2020) (S06E11)

Tak na BoJacka se problémy zase valí jako lavina, což je teda sakra nefér, protože je prakticky znovuzrozenej muž. Bohužel minulost ho zase jednou dohnala. No tím, jestli je říct pravdu tady ten nejlepší nápad, si úplně nejsem jistá a jak tak znám BoJacka bude to ještě pěkný drama. Mr. Peanutbutter je teď opravdu sad dog. Jeho snoubenka se nezamilovala do Joyeho nejen na oko, ale doopravdy, takže svatba nejspíš nebude žádná. Hodnocení: 9/10 ()

Xerox Xeroxu (2020) (S06E12)

Aa sakra! Tak interview dopadlo pěkně na píču. Nemůžu říct, že jsem to nečekala, u BoJacka vždycky očekávám ten nejhorší sled událostí, kterej se taky většinou stane. No někdy je hold lepší nechat věci bejt a už se v nich nesrat, jinak to taky může skončit pěkně na hovno. Hodnocení: 8/10 ()

Zvrhlej jednorožec (2020) (S06E13)

Dneska jsem si připadala až moc šťastná, tak jsem si řekla, že další díl BoJacka Horsemana by to mohl napravit. Samozřejmě nezklamal a teď mám depresi v nejhorším stádiu. No nic, pomalu se blíží konec a já se začínám fakt děsit toho, co přijde teď - BoJack dostává pořádně zabrat, s Toddem nechce nic mít společnýho jeho vlastní rodina a Mr. Peanutbutter je prostě Sad Dog. Aspoň Diane se daří dobře a ten moment se synem jejího přítele byl tak kurva pěknej. A pak přišel ten konec a všechno to šlo pěkně do prdele ještě víc než předtím. Jestli se BoJack zase vrátí k alkoholismu, ty píčo tak to ne.. Hodnocení: 9/10 ()

Angela (2020) (S06E14)

Po tom všem čím si všichni prošli, je fakt pěkný koukat, jak si aspoň pár z nich konečně urovnává svoje životy na pravou míru. Judah se vyznal Princess Carolyn a musím říct, že tyhle dva jsou fakt dobrá workoholická dvojka a Judah má fakt sexy hlas. :D Rozhovor Diane s Mr. Peanutbutterem byl zatraceně skvělej. No a pak je tady BoJack - sakra a to už to vypadalo nadějně a zase se to posralo. Doufám, že to s ním na konec dopadne dobře, sice nejsem moc na dobrý konce a někdy mě pěkně serou (a někdy taky dost často) a BoJack dokáže bejt fakt na hovno cápek, ale ten dobrej konec by si zasloužil. A chci vědět, co bylo v tom dopise od Hollyhock kurva!! Hodnocení: 8/10 ()

Výhled na půli cesty dolů (2020) (S06E15)

No to si děláte prdel. Tak to ne. Fakt nevím, jak to tvůrci dělaj, že nejmíň jednou za sérii vypustěj takhle úžasnou originální epizodu. Já se z tohohle seriálu fakt poseru, zbejvá jeden díl a všechno je v prdeli. Nekoukejte na tenhle seriál, ztratíte vůli žít. :D Ale tak podle konce to vypadá, že to BoJack aspoň přežil, těžko říct, jestli to je dobře nebo ne, možná by na druhý straně našel konečně klid. (Jo a fakt nejsem ready na příští poslední epizodu, fakt kurva ne!) Hodnocení: 9/10 ()

Bylo to celkem fajn (2020) (S06E16)

Tak a cesta je u konce. Lepší název pro tuhle epizodu snad ani nemohli vybrat. Tahle epizoda je absolutně perfektní. Skvělý završení, celkem otevřenej konec, za což jsem fakt ráda - těch není nikdy dost, a nějaký věci nám zůstali navždy skrytý (Třeba takovej dopis od Hollyhock. A i když bych celkem dost ráda věděla, co tam bylo, možná je lepší to nechat, ať si to každej představí sám.). Tomuhle říkám hořkosladkej konec - ne jak ten sračkoidní z Game of Thrones. Princess Carolyn dostala svoje uzavření příběhu, stejně jako Todd, Diane a Mr. Peanutbutter. Až na BoJacka, kterej dostal otevřenej konec a jsem za to ráda. Ale je teda pěkně depresivní, jak ho všichni odstřihli ze svýho života. Ten rozhovor na střeše a BoJackova věta "Hey, wouldn't it be funny if this night was the last time we ever talked to each other?" a následný mlčení od Diane u toho mě pěkně píchlo u srdce. Aspoň Mr. Peanutbutter tady pro BoJacka bude vždycky, sakra však BoJack si zaslouží nějakýho dobrýho kámoše! Tenhle zasranej seriál mě prostě pokaždý dostane. Byla to pořádná jízda, tak doufám, že jste si ji taky užili tak jako já! Hodnocení: 10/10 ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019