BoJack Horseman - Série 3 (2016) (séria)

Nejlepší věc, co se kdy stala (S03E09)

(epizóda)
  • USA Best Thing That Ever Happened

BoJack se potká v Elefante s princeznou Carolyn a je z toho hluboké zamyšlení, protože zaměstnancům pomáhají udělat dojem na gastro-kritika. (Netflix)

ALIENka_

Ježiš tahle epizoda byla tak zdrcující, až se mi z toho na konci začaly potit oči. Bez prdele. To konečný "No.", když už jsem si říkala, že teď to bude určitě už v pohodě, po tom všem, čím si prošli, všechny věci si vyříkali a pěkně to uzavřeli, všechno naprosto v pohodě že? ŽE? A pak z ničeho nic BoJack prostě řekl ne. Ale no taak to není fér kurvaa. Jo a přesně pro to tenhle seriál naprosto miluju, nebere si žádný ohledy, a sere na to, co je fér a co ne, přesně jako život. Zkrátka reálný jak sviň. Hodnocení: 10/10 ()

PaTeXx

Přesvědčivé to nebylo, ale závěrečný dialog to prostě zase kurva vytáhnul. Občas je dobrý odpočinout si od většiny postav. Víc takových epizod, kde se děj odehrává jen v jedné lokalitě. "No." ()

panki9922

"You are the opposite of the onion, because if I will cut you, I am not gonna cry!" Výborný diel, kde je v popredí "rap battle" medzi Carolyn a BoJackom a v pozadí sa stihne seriál vtipne pozrieť na kritikov všehodruhu, stereotyp Talianov v USA či korporácie. ()