Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

(relácia)
Talk-show
Slovensko, 2014, 266x (44 - 73) min

Účinkujú:

Peter Marcin (moderátor), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (viac)

Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy  -  zábavne, atraktívne, netradične. (STV)

Maslord odpad!

RTVS vsadila na veľké riziko, keď vyberala Marcina za moderátora "originálnej" talk-show. A dopad bol ešte hrozivejší ako sa dalo očakávať. Marcin zakopal posledné čriepky kvality, ktorú mohla verejnoprávna talk-show mať. Nielenže sa nezbavil uragánskeho afektu ala from the 80's, navyše je jeho prejav absolútne nevhodný, ešte viac preafektovaný, nudný a pravdu povediac poľutovaniahodný. Na hosťoch je jasne vidieť ako sa cítia nepríjemne, keď sa cez nich snaží nasilu vymodliť kus vtipnosti - bezúčelne. Obsah hovorí "aktuálne témy - zábavne, atraktívne, netradične", ale nič s toho nie je pravda. Je to len totálne neaktuálne, nudné, trápne a tradične tuctovité. Odpad ako vyšitý - môžeme sa tešiť na roky vysielania. ()

kobliha odpad!

Peter Marcin sa hodí tak akurát ako zábavač šenku v Letanovciach. Do budovy RTVS by mal mať prístup iba v sprievode rodičov. ()

tančísvlky odpad!

Tak tohto pána ja nikdy neakceptujem, pretože nemá v hlave žiadny mozog. Na úbohé plagiáty odborníkov na zábavu nie som vôbec zvedavý. Ak toto verejnoprávnemu divákovi stačí tak nech to pozerá a dá tomu aj plné nebo hviezdičiek. Ja to určite robiť nebudem.Intelektuálna úroveň moderátora je na úrovni všetkých seriálov čo na slovensku momentálne prebiehajú. Nechápem hostí, že vôbec účinkujú v takomto niečom. Tento program je pre plač, kam až klesla úroveň slovenského diváka ... ()

Scraffy

Som rád, že sa aj na slovensku realizuje to, čo sa inde sa svete robí už dlho. A preto vlastne mám túto šovku rád. Petra Marcina mám tiež veľmi rád, avšak tu málinko prehráva a v niektorých situáciach sa snaží až nasilu smiať. A toto kazí dojem. ()

yntelygent odpad!

odporucam slovenskym producentom,aby si pozreli nieco v ceskej televizii....to len , aby boli vlastne v obraze ze co to vlastne ta talk show je,ako to ma vyzerat atd....podla mna , keby to vedeli,tak by nemohli stvorit takyto humus....moderator P.Marcin to uz len dorazil....ked si pomyslim,ze to moze pozerat niekto co pozna podobne programy z Ciech v podani Karla Sipa alebo Jana Krausa tak sa musi smiat na tej trapnosti....a to ani spominane ceske formaty nie su original cesky vynalez,ale oproti tomuto slovenskemu su uplne iny level.... ()

RigorMortis

Nebolo to úplne zlé. Marcina mám zafixovaného z humoristických relácií alebo seriálov typu Susedia. Vidieť ho v "serióznejšej" úlohe moderátora talk show bolo teda celkom zaujímavé. Svoje tu ale určite robí a kvalitu určuje aj výber hostí - nájdeme tu úplne bezvýznamné "celebrity" ale aj ľudí, ktorí niečo dokázali a majú čo ponúknuť. ()

subic

Musím říct, že mně se to celkově líbí, i když úroveň dílů je dost rozdílná, hodně záleží na hostech, protože taky řadu z nich vůbec neznám. Ale za to některé jsou opravdu super, třeba ten z 11.3.2023, kdy Peter Marcin zpíval jako operní pěvec a vážně mu to šlo. ()

kingpsch

Peter Marcin je asi najtrápnejší moderátor akého poznám vlastne môže si podať ruku s daľším moderátorom RTVS Gregorom Marešom ()

pekko odpad!

Radi pocuvate sovinistickeho egoistickeho narcisa, ako neuctivo skace svojim hostom do reci, ponizuje zeny, vsetko otaca na svoju "zabavnost" a publikum sa na tom puci? Mate radi vtipy trapne, ze by sa za ne hanbili aj deti na zakladke a moment na smiech musi ohlasit dzingel? Chcete sa dozvediet o projektoch tak zbytocnych, ze si musia robit reklamu v talkshow? Potom viete, co budete v sobotu Neskoro vecer robit. ()

The_Misfit

Táto relácia síce nie je ničím novým na televíznych obrazovkách, no aj napriek tomu ma baví, a občas si ju pozriem. Herca Petra Marcina ako takého môžem. Taká oddychová relácia by som povedala. ()

PanJam

Marcin je svojský moderátor a určite sa napríklad na takého Bičana nechytá. Samozrejme, ak by sme to porovnali s úžasnou Show Jana Krausa, táto talk-show by zrejme nebola ani z polovice taká dobrá. Avšak, záleží aj od hosťa. Marcin je skôr moderátor "pre davy". Niekedy mi príde vyslovene trápny, avšak väčšinou znesiteľný a občas aj vtipný. Niektoré diely boli slabšie, iné zas veľmi dobré. Proste taký priemer. ()

KukulienkaHO

Stále sú tu iba samí herci, speváci, športovci atď. Niekedy by si mohol Marcin pozvať aj niekoho menej známeho. Na druhej strane oceňujem, že sa nejedná len o rozhovory, ale príde aj na nejakú akciu, hry a scénky. Marcin sám o sebe nemá takú zásobu vtipov alebo nevie tak dobre improvizovať ako Kraus, ktorý akčné pasáže vo svojej show nemá (väčšinou), ale svojím humorom to utiahne bez problémov aj bez nich. ()

BesnaSrnka odpad!

Marcin na to skrátka nemá a nikdy nemal. Moderátorom večernej talkšou by mal byť niekto rozhľadený, pohotový a hlavne VTIPNÝ. Peter Marcin nie ani jedno z toho, ale zato dokáže brilantne obrátiť akúkoľvek tému na lacné sexuálne narážky! Humor na úrovni stužkovej na ktorom sa(súdiac podľa komparzu) môžu baviť len babky po prechode. Klinec do rakvy tomu dávajú bezškrupulózne opajcnuté prvky zo zahraničných talkšou. Odpad! ()

Jard

Oceňujem snahu o vytvorenie plnohodnotnej slovenskej talk show, ale dosť mi vadí taký silený humor. Hostia podľa mňa stoja za to, nie sú to dookola stále tie isté celebrity, ale aj iné významné osobnosti Slovenska, prípadne Česka. 60% ()

Pokri

Pri maximálnej zhovievavosti nanajvýš za dve. Problém je, že kým takú Šou Jana Krausa možno pozerať kvôli moderátorovi, tu to dokážu zachrániť iba hostia. Marcin je slabučký moderátor s jednoduchým humorom, no čo je ešte horšie, je jeho sústavne skákanie hosťom do reči. ()

Crash master

RTVS šikovno využila fakt, že na Slovensku sa žiadna zábavná talkshow nevysiela (alebo aspoň priamo slovenská) a tak zavolala skúseného moderátora, zostavila príjemne vyzerajúce štúdio a dobrá talkshow je na svete. Nie je to nič svetoborné, ale má to úroveň a je to vtipné - "úkol splněn". EDIT: Po 4. epizóde nie len motivačné, ale naprosto zaslúžené hodnotenie v podobe 4 hviezdičiek. Zaujímaví hostia, Marcin často využíva hosťov okrem rozhovorov na rôzne scénky a piesne, čo môže dospieť k trapnosti, ale zatiaľ sa proste darí. Prajem tejto talkshow dlhú a úspešnú budúcnosť, veľmi milé prekvapenie! EDIT 2: Po ďalšej porcii epizód by skôr teda hodili 3 hviezdičky, výber hostí sa zrovna v posledných epizódach príliš nepodaril.. Štvorku však zatiaľ ponechávam. EDIT 3: Deviaty diel, hoci stále beží, považujem za najlepší. Petr Jablonský ako vždy hviezdil, veľmi ma prekvapil rovnako zábavný Piško. EDIT 4: Dnešný diel s Bičanom bol odrovnávajúci. Viac sa k tomu neoplatí písať, aj tak by to bolo na dlho. Aj keď túto show by som po čase ohodnotil len tromi hviezdičkami (závisí od hostí a témy), občas sa tam fakt podarí skvelá zostava. ()