Reklama

Reklama

Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

(relácia)
Talk-show
Slovensko, 2014, 271x (44 - 73) min

Účinkujú:

Peter Marcin (moderátor), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (viac)
(ďalšie profesie)

Obsahy(1)

Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy  -  zábavne, atraktívne, netradične. (STV)

Recenzie (49)

Marze 

všetky recenzie používateľa

Shledl jsem nejnovejsi lednovy dil v archivu Slovenske televize. Z tri uvodnich vtipu me pobavil "Milacku, nezda se ti, ze jsem v nasem vztahu prilis dominantni?" "Ne vase velicenstvo". Pak uz jen gag o sexu. Je tu urputna krecovita snaha byt vtipny, ale mene je nekdy vice. Z "celebrit" jsem znal jen Ine cafe, jejichz pisnicka byla pekna. Z podobnych talk show v Cechach v Show Jana Krause Kraus sveho hosta tak trochu sikanuje, coz je zabavne, ale host nic zajimaveho nerekne. V Na plovarne Marek Eben hosta povzbuzuje a ten zacne poutave vypravet. Ve Vsechnoparty dela Karel Sip neinformovaneho, cimz se host take rozpovida. ()

yntelygent odpad!

všetky recenzie používateľa

odporucam slovenskym producentom,aby si pozreli nieco v ceskej televizii....to len , aby boli vlastne v obraze ze co to vlastne ta talk show je,ako to ma vyzerat atd....podla mna , keby to vedeli,tak by nemohli stvorit takyto humus....moderator P.Marcin to uz len dorazil....ked si pomyslim,ze to moze pozerat niekto co pozna podobne programy z Ciech v podani Karla Sipa alebo Jana Krausa tak sa musi smiat na tej trapnosti....a to ani spominane ceske formaty nie su original cesky vynalez,ale oproti tomuto slovenskemu su uplne iny level.... ()

Reklama

PanJam 

všetky recenzie používateľa

Marcin je svojský moderátor a určite sa napríklad na takého Bičana nechytá. Samozrejme, ak by sme to porovnali s úžasnou Show Jana Krausa, táto talk-show by zrejme nebola ani z polovice taká dobrá. Avšak, záleží aj od hosťa. Marcin je skôr moderátor "pre davy". Niekedy mi príde vyslovene trápny, avšak väčšinou znesiteľný a občas aj vtipný. Niektoré diely boli slabšie, iné zas veľmi dobré. Proste taký priemer. ()

RigorMortis 

všetky recenzie používateľa

Nebolo to úplne zlé. Marcina mám zafixovaného z humoristických relácií alebo seriálov typu Susedia. Vidieť ho v "serióznejšej" úlohe moderátora talk show bolo teda celkom zaujímavé. Svoje tu ale určite robí a kvalitu určuje aj výber hostí - nájdeme tu úplne bezvýznamné "celebrity" ale aj ľudí, ktorí niečo dokázali a majú čo ponúknuť. ()

Maslord odpad!

všetky recenzie používateľa

RTVS vsadila na veľké riziko, keď vyberala Marcina za moderátora "originálnej" talk-show. A dopad bol ešte hrozivejší ako sa dalo očakávať. Marcin zakopal posledné čriepky kvality, ktorú mohla verejnoprávna talk-show mať. Nielenže sa nezbavil uragánskeho afektu ala from the 80's, navyše je jeho prejav absolútne nevhodný, ešte viac preafektovaný, nudný a pravdu povediac poľutovaniahodný. Na hosťoch je jasne vidieť ako sa cítia nepríjemne, keď sa cez nich snaží nasilu vymodliť kus vtipnosti - bezúčelne. Obsah hovorí "aktuálne témy - zábavne, atraktívne, netradične", ale nič s toho nie je pravda. Je to len totálne neaktuálne, nudné, trápne a tradične tuctovité. Odpad ako vyšitý - môžeme sa tešiť na roky vysielania. ()

Galéria (23)

Reklama

Reklama