Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

Sharles

Po pozretí tohto filmu som si musel dať sprchu. Najprv som skúsil teplú ale ten sladký, ružový hnus zo mňa nie a nie zliezť, tak som pomaly otáčal kohútikom až k ľadovej, ktorá zo mňa ten lepkavý grc zmyla, no spomienka na túto klišé, neorginálnu nechutnosť, čo klame každým jedným presladeným slovom a dáva úplne nový význam slovu "cheesy", vo mne zostala zakliesnená a už nikdy neodíde. Presne toto je ten exkrement, ktorý tvorí obal názorov ľudí na "americké" filmy. Nie len, že je film tak strašne neinventívny, sprostý a z cukru, oni sa rozhodli dať do jednej z hlavných rolí ešte aj tú vysmiatu bábiku s úsmevom tak sladkým, že človek normálne zabudne, že sa díva na človeka, ktorý by si nemal hovoriť hercom. Robert De Niro je jediným svetlým momentom tohto filmu, no tie jeho grimasy a poddajné správanie tiež človeku začnú liezť na nervy. Niektorí to môžu vidieť ako typickú "feel good rom-com" ja to vidím ako diabla, ktorý nám predkladá falošnú realitu. Nancy Meyers, už viac prosím nie. ()

JimDeNiro

Nevím, jestli už ve svých 30-ti letech nesenilním, ale pro mě to byla skvělá oddychová zábava, já si film užil na 100% a Robert DeNiro po dlouhé době ve filmu, který za to stojí !! 90% - viděno: 20.1.2016 ()

liberita

Je trochu zvláštne sledovať, ako sa Robert de Niro na staré kolená čoraz viac upisuje komédiám, hrá ich však s rovnakou chuťou ako svoje kultové úlohy, tak teda budiž. Stážista spočiatku pôsobí akoby šlo o film, ktorý sa bude odohrávať v predovšetkým firemnom prostredí, napokon je v ňom však rovnako dôležitá aj rodina a medziľudské vzťahy. Film je milý, trochu feministický a hoci možno v pamäti dlho nezostane, v momente pozerania na vás svojou silou možno zapôsobí. Nájde sa v ňom aj viacero vtipných scénok, hoci tá kde sa vlámali do domu sa mi videla trochu nadbytočná a nesadla do celkového tempa, v ktorom sa film vezie. ()

qbic

Milé, potěší, ale tak strašně americky umělé... Není to ani komedie k popukání, ani romantika, ani žádné drama, jen takové odpočinkové, ale nenápadné pohlazení. V podstatě takové Vratné láhve - o důchodci, co ještě chce a může být užitečný. S tím rozdílem, že Svěrákovi jsem vlastní zachráněné manželství věřil. ()

FunnyXis

Až moc pěkná idylka amerického snu, který je na ramenech jedné businness-man-ky. Nikde žádná větší zápletka, cokoliv co vás dokáže nějakým způsobem rozhodit. Prostě příjemný stařík, který se snaží dělat pro všechny všechno, rozdávat kapesníčky, ubytovávat bezdomovce a zkrotit zaneprázdněnou workoholičku. JO! Byl to přímo tento film, který tak vybočoval z fádních klišé motanic, které jsem za poslední pul rok viděl. Nechal jsem se po dobu celého filmu unášet na obláčku, příjemných, dojemných scén, hezkého prostředí a s doprovodem hezké hudby. Až jednou budu chtít s nějakou slečnou kouknout na film, určitě bude tento jeden z kandidátů. 9/10* ()

odbornicka

Ann sa vymamila z role stážistky, ktorú hrala v Ďábel nosí pradu a teraz hrá rovno riaditeľku.. Keď už stokrát bolo niečo podobne natočené, nechápem prečo ešte obsadia tú istu herečku, ale budiš. Zrejme tento film chcel poukázať viac na to, že by sme nemali dôchodcov vyraďovať zo spoločnosti, lebo ich prax a skúsenosti sú na nezaplatenie.. ale dalo sa to urobiť lepšie a hlavne od komédie by som očakávala aspoň jednu vtipnú scénu. ()

Looka odpad!

0% Kde bych se byl nadál, že De Nira uvidím v nejulepenější americké limonádě. Jdu zvracet, toho cukru bylo moc. ()

Normy

Ze začátku jsem měl z filmu daleko lepší pocit, ke konci když se začali spíše řešit osobní záležitosti a smysl z počátku trochu ustoupil nebylo to tak záživné. Každopádně mi film příjemně uplynul a občas jsem se i zasmál, ale za čistokrevnou komedii bych to nepovažoval. ()

TommyDiamond

Už vidím davy důchodců, kteří se dobrovolně hrnou do rachoty, aby mohli celej den dělat zadarmo poskoka třecetiletý nevyrovnaný blbce, která na netu prodává hadry.... Stažista má v sobě viditelný ženský rukopis, což samozřejmě není špatně, ale určitá naivita z ženského pohledu na svět a vztahová složitost, kterou může vymyslet pouze klevetivá žena udělala z celého příběhu naprostý kýč... Oceňuji jemnost humoru, který byl do filmu vložen a sympatický výkon DeNira. Za mě to bude však pouhá jedna hvězda ()

TSZ

Nulové charisma, zcela nevyužitý potenciál děje, který sliboval vcelku neškodnou zábavu. Nevím, kdy naposled mi byl celý herecký ansámbl tak protivný jako v téhle parodii na průměrné romantické komedie. ()

MAAUZ

Anne je fakt krásná ženská. Vůbec mi ale nevadilo, že se kamera motala spíš kolem stážisty Bena než ředitelky Jules. Sympatickej mi je i ten klučina DeVine, kterýho jsem si oblíbil v seriálu Taková moderní rodinka. Takže pro mě byl The intern velmi příjemnej film. Rob De Niro hraje citlivýho a vnímavýho chlapa, kterej je přesnej jak hodinky a řekl bych bezchybnej. Rád naslouchá a pomůže. Pro někoho filmové klišé, pro mě inspirací, jak být správným gentlemanem. ()

boo-boo

Na The Intern je sympatické asi absolútne všetko - herci, celé prostredia, filozofia, proste všetko. Nikdy neskĺzne do prehnaného dojáku, humor využíva skôr okrajovo (a trefne) a nastavuje nestranné zrkadlo životnému štýlu tých, ktorí si dnes "idú za svojim snom". Jo a De Niro tu nie je ani sekundu trápny! Obrovské prekvapenie. ()

RedRose

tak mile překvapen jsem už dlouho nebyl... v tomhle filmu, který se může zdát úplně obyčejný až civilní, jednoduše všechno funguje jak má a to z něj dělá krásný film o normálním životě a generačních proměnách... a i přesto, že je to trošku přeslazené, tak Hathaway a De Niro zde byli dokonalí a celé to funguje !! 88% ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Nijak špatné, ani nijak dobré. Prostě jedno odpolední, odpočinkové zkouknutí. Příběh a postavy sympatické s noblesním Robertem. ()

jadran90

Od asistentky Meryl Streep až po vlastní e-shop s oblečením. Ančo, tomu já říkám kariéra. Nancy Meyers pohodové filmy s reálnými problémy prostě umí. Asi nejvíc oceňuji absenci záporných postav, protože i Hathaway je jako náročná šéfka velice sympatická. No a De Nirovi to sedlo jako oblek přímo na míru. Vzhledem k délce bych se ale rád dozvěděl i o vedlejších postavách (schůzka s Jay-Z), třeba místo nevyužité a prakticky zbytečné masérky. Konec mě taky nepřesvědčil. ()

Maniik88

Pekný, nenásilný, príjemný film so stále skvelým De Nirom a dobre obsadenou Hathaway. Táto vkusná komédia mi veľakrát vykúzlila úsmev na tváry a po skončení filmu je človek odpočatý a dobre naladený. Prostredie filmu a aj jeho námet je super a režisér/scenárista v jednom spolu so skvelými hercami pripravili pekný zážitok. Konečne komédia bez grgov/prdov. ()