Robert de Niro hrá vo filme Stážista Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway). (Continental film)

LadyRainier

Nic jsem od tohoto filmu nečekala, byl mi doporučen a čekala jsem na chvíli, kdy na něj dostanu náladu. Ta chvíle nadešla jedné neděle po obědě a musím říct, že snímek vůbec nezklamal. Perfektní oddychovka, chvilkama komedie, chvilkama drama. Za scénu s "vloupáním" přihazuju na 4 hvězdy ... ()

bonovox

Slušná oddychovka na sobotný večer, ale bez pridanej hodnoty. De Niro je presvedčivý, taktiež Anne Hathaway, len chýbalo mi tu nejaký moment prekvapenia, či gradácie. ()

Santiago.

První polovina lepší, vtipnější, ke konci se bohužel film začne koupat v záplavě patosu což mu dost ubírá. Scéna s vloupáním skvělá, škoda, že podobných není víc. ()

rytir1

Velice příjemná dospělácká pohádka nejen pro seniory. Navic v jednom filmu dohromady oba moji oblíbenci Al De Nýro s Ančou, co víc chtít. ()

kolly13

Miloučké, až přiblblé. Nebýt nereálnosti a přemíry úsměvu u De Nira, možná by to byla oddechovka na večer s novou buchtou. Ale pořád to spadá pod průměr, to nechť. ()

Veeria

Můžeme nečekaně potkat někoho, kdo nám změní život. Kdo nás mile překvapí. To je vše, co si z tohoto snímku odnáším. Nic moc. ()

zigy

Sladký dědula Niro? Ne, je to lotr! Takže ani skutečně sladká Anne Hathaway jako jeho šéfka to nevytrhne. Scénář je ultraamerický a dokonale sterilní. Pohádka pro babičky na dobrou noc. ()

HennessyVSOP

De Niro a Hathaway v teto romanticke komedii funguji celkem dobre, trochu problem je ale fakt, ze komedie neni zas az tak komedialni jak bych si pral a na druhou stranu jako drama o emancipovane zene to je hodne nasilne vymyvani mozku. Film tak funguje predevsim na rovine problematiky duchodoveho veku a souvisejici socializace a na sonde do dnesni generace Y. Spatne to ve vysledku neni ale dobre moc take ne. ()

Catella

De Niro je sympatickej děda, kterej se rozhodne, že nebude jen dřepět doma a užívat důchodu, a tak se přihlásí jako stážista do módního časopisu. A i když se z počátku zdá, že důchodce nemůže ve světě módního byznysu stačit, nakonec se stane miláčkem celý firmy i jjejí obchodní ředitelky, která v něm nalezne oporu, rodinného přítele a zároveň cenného rádce s mnoha životními zkušenostmi. ()

Winster

Roberta žeru, kde je na to se dá koukat. Zde se navíc chová jako oprvdový ,,chlap" a gentleman Dveře..., vstávání na oslovení atd. První bum přišel až ve 36 minutě, proč tam ta cháska secsakramenská dává manžela Jules co vypadá jak ten olezlej stážista? Vizáží je víc....Úžasné vidět Roberta jak cvičí jogu a nosí kapesník... ()

gpx

První polovina filmu celkem dobrá, ale ve druhé polovině se z toho stala neskutečná agitka plná fňukání a blbých žvástů. #ZÁVADNÉ (SILNĚ) ()

Tempest

Docela hezký, příjemný a milý film. Pro někoho to možná znamená málo, ale mně se líbil. V příběhu o postarším stážistovi, který postupně okouzlí a kolem prstu si omotá všechny, včetně šéfky firmy v podání Anne Hathaway, exceluje Robert de Niro. Je to takový film úplně bez hran, i když se objeví nějaká problematická situace, tak je vyřešena lehce, vlastně bez větších problémů. Je to více komedie než drama. Příjemně se něj dívá, hezký film na sobotní nebo nedělní odpoledne. ()

meda2016

80% je hlavně pro Roberta De Niro, ač přeci jen mne oklamal stereotypem šklebů. Celá věc je zábavná, milá i vypočítavá a dá se při nedělním odpoledni bez vnoučat klidně za rok zopakovat. A možná, že pobaví nebo aspoň neurazí i mladší generaci, která chce rychlý koně, hezký ženský/mužský a prachy, hlavně prachy. ...Zajímavé číst názory, které se staly statistickým testem snášenlivosti. ()

Heywood

Je každému jasné, že šéfová soukromé firmy si "staletého staříka" stážistu strčí do své postele... jojo...to se to potom spinká. Ona každá limonáda se nesmí přehánět. ()

MadyDollar

Není to nejpromyšlenější, nejgeniálnější, nejvtipnější ani nejpoutavější film. Určitě jsem se u toho neválel smíchy na zemi. Ale to vůbec nevadí, protože je to tak krásnej a pozitivní film, kterej člověku zvedne náladu a úpřímně se u něj často pousměje. De Niro a Anne úplně úžasní, krásnej film, určitě každýmu doporučuju. ()

jackalsc

Totální chill film a fajn námět. Robert De Niro super výkon, charismatický starý gentleman, který se zapojuje do mladé generace. Odstranit trapárny, nevhodnou muziku a dát ještě více prostoru De Nirovi s Anne Hathaway a bylo by to fajn. Takhle mě film dost často štval nevyzrálostí a nekvalitním scénářem. Měl jsem často dost problém s pochopením pro koho je film vlastně určen, protože se jednotlivé nápady míchaly a bily hlava nehlava. Niro a Hathaway to zde jednoznačně táhnou. ()

Oggy007

Film je úplně o ničem. Nemá žádnou zajimavou zápletku, nemá pointu a nikam nevede. Je to vlastně takový portrét jednoho měsíce důchodce v práci. Film stojí a padá na hereckých výkonech a nutno říct, že ten DeNirův je excelentní. Ale jinak film nenabídne nic, mimo klasického klišé, že mladší generace vlastně nic neumí, nic nezná a stojí za hovno. Film neurazí, ale ani nenadchne a asi si ho znovu nepustíte. Takový šedý průměr. ()

darthboal

Průměrný snímek, avšak odnesl jsem si jedno velice dobré ponaučení a dávám za to 4. Totiž že mít kapesník je velice důležité. ()