The Last of Us - Season 1 (2023) (séria)

Napospas (S01E07)

(epizóda)
  • USA Left Behind
TV spot

Zatímco Joel bojuje o přežití, Ellie vzpomíná na noc, která všechno změnila. (HBO Max)

kenkaku odpad!

To snad ne… už po třech minutách mě epizoda vyděsila: to jako bude celá jeden velký  flashback o jogurtu? A ONO FAKT JO! Naprostý vrchol zbytečnosti a čirá esence nudy. Bezkonkurenčně nejhorší a nejotravnější epizoda seriálu. LIVINGDEAD - podepisuji v plném rozsahu. ()

klukluka

LGBTQ normy se plní na 150%, ale divácky to moc atraktivní není. P.S.: Aby hrál walkman nahlas, tak by do něj holky musely místo sluchátek píchnout reprák. Kdyby se pak na ten zvuk zaměřily, tak by ho třeba i slyšely. Ta didžina, o kterou se jim to šumítko postaralo ve filmu, byla ale čirý sci-fi. ()

honzii

Nešťastná epizoda podtrhující fakt, že možná nebyl dobrý nápad, aby scénář k sérii psal scénárista hry. Místo gradování příběhu dostaneme zívačku. Opravdu fyzicky bolí sledovat některá jednání postav - to se line celou sérií - a práce s napětím a postapo světem stále více zklamává. Bella Ramsey to za mě táhne. ()

Litvicek

Narozdíl od ostatních epizod, tady jsem nečekal, že nějaká akce víc proběhne. Příběh se měl zaměřit na Ellie a Riley a to taky precizně doručil. Herecký a příběhový koncert. Výborný vizuál a zajímavý děj skrze celou epizodu. Neměl jsem výhrad a byl jsem šokován,  že Riley byla skutečně černá a tvůrci tam nepřeobsadili nějakou vietnamskou menšinu, aby byly jak se patří korektní, jako tomu bylo v jiných epizodách. Nádherně strávená noc v nákupáku a Joel prdící do spacáku a divák v očekávání, co se bude dít v dalším pokračování. A teď jdeme týden čekat :( ()

Mafiapau odpad!

Kdyby neměli předlohu hry, tak tam příběh ani neni, jenom bílý jsou špatný, černý jsou lepší a musej bělochum radit, to je jediný co by byl příběh.. tohle už je po třetí v seriálu, kde je stejná šablona: "negr se objeví, dá bílejm bílou vinu a dokáže že je nad nima, negr umře, diváci brečí (až na to že vůbec, pro mě jsou to opice ve výběhu) pak dáme tu episodku s těma hnusnýma bílýma aby lidi mohli říct že se to drží předlohy". fak dem.. ()

HydraCZ

Nemám slov. I to blbý DLCčko se jim povedlo. Krásnej odhlečenější díl o jedné divuplné noci v obchoďáku zakončen tragickým koncem. Ellie a Riley – ten jejich vztah, ta přirozenost, uvěřitelnost, omg. Ale abych jen nebásnil, silně chápu proč lidem vadí tempo seriálu, a ten skromný výskyt infikovaných mě už taky začíná frustrovat. Ale co na tom, já to žeru. Live, Laugh, Love, Last of Us. <3 ()

Kevadros

TAKE ON ME... Do teď mi Bella pořád maličko neseděla. Ale s nejlepší epizodou zatím, tenhle můj pocit zmizel. Krásně natočený první rande, tak jak se zažívají a jeho krutý ukončení..úplně v pohodě fungující samostatně. Podotýkám že nejsem lesba, ale hetero týpek 🙂 tvle některý blitky co tu lidi jsou schopný napsat.. ()

Ukko

Last of us končí pátým dílem (IMHo nejlepší díl). Šestý jsem ještě dal. Sedmý zabijí celou sérii. Kdo že ty poslední dva díly režíroval? ()

ac3r

Nejnudnejsi část ve hře, tudíž v tomhle napinavem seriálu plným akce se dal čekat dost velké průser:) Týden jsem se do toho nutil, no dopadlo to dle očekávání, kopec nudy a jeden nakažený na konci :) Hvězdu, že aspoň Riley vypadala podobně jako ve hře. ()

kumite

Opět velmi slušné zpracování, velmi. Tak tentokráte něco o Ellie. Celý díl bylo jasné, kam to směřuje. Dozvíme se konečně, jak k tomu přišla .... a příjemný byl ten nádech retra v obchoďáku. BTW: pro radik92 : Tvoje sexuální orientace myslím nikoho nezajímá, tak zkus příště řešit něco jiného. ()

LachtanShows

Dostává to čočku jako prase, sice se tam nic neudálo a hodně chyběl sympaťák Joel, ale i tak to prostě svým způsobem rozvíjí příběh, co úpěnlivě sledujeme už od mých lednových narozenin a už teď vím, že čekat na druhou sezónu bude stejné utrpení jako u Rodu draka. ()