Domácí vězení

• Nový Zéland Housebound (viac)

Nevrlá delikventka Kylie Bucknellová se musí vrátit do svého rodného domu poté, co jí soud nařídí domácí vězení. Její trest je ještě o to nesnesitelnější, že tam musí žít se svou matkou Miriam - drbnou s dobrými úmysly, která je přesvědčená o tom, že v domě straší. Kylie zpočátku nepovažuje matčiny pověry za nic jiného než za záměrné rozptýlení ze života plného vařené zeleniny a maloměstských klevet. Když se ale sama stane svědkem znepokojivého šepotu, podivného nočního bouchání a děsivého medvídka se zálibou v nevhodných řečech, začne přemýšlet o tom, zda zdědila matčinu přebujelou fantazii, nebo jestli dům skutečně obývá zlý duch, který není z jejího návratu zrovna nadšený. (Cinemax)

petikacka

:-))))) a ještě jednou :-))))). To byla bomba, řezala jsem se smíchy jak už dlouho ne. Tak vtipný horor jsem od Vřískotu neviděla...Za mě vychlámaných 90% ()

Gastovski

Příjemná komediálně/hororová jednohubka se supr sympaťačkou v hlavní roli. Za závěrečnou taškařici, která hodně pobavila přihazuji hvězdu navíc. ()

TaanStari

Kvalitní suchý humor střídá zdlouhavé prázdné pasáže, s makeupem Eugena si mohli dát taky trošku víc záležet, vypadal jak Beetlejuicův brácha. Určitě z toho šlo dostat mnohem víc... ()

Bozvav

Krutohustá blbina, co nebyla hororová, ale docela vtipná a lehce pitomá, ale takovým tím přijatelným způsobem. Na jedno shlédnutí  životě, za mne 65%. ()

Hapretor

Osobně bych to na tři * ani neviděl, ale hlavní postava je tak na pěst, až je k zulíbání. Černý humor fakt funguje a já se konečně ke konci začal bavit. Škoda, že až ke konci. Absurdní a vtipné. ()

septic

Takovou blbinu člověk nevidí každý den. Atmosféra z toho sice dýchá, ale všichni jsou neuvěřitelně otravní a nejvíc matka, která z toho na druhou stranu vytěžila nejvíc a je nevětším pilířem filmu. Úplně by se hodila jako klasická postava - náboženská fanatyčka - do nějakého filmu podle Kingova románu. Zápletka s Eugenem zajímavá, ale pro celkový dojem je toho vcelku málo. Nicméně za originální struhadlo, šermující koš na prádlo a novou desetibojařskou disciplínu (hod střešní taškou) 59% ()

Raziel_cz

Perfektně vyvážená hororová komedie, již si nejvíc užijete, pokud o ní nebudete nic vědět. Umí být napínavá i hystericky rozesmát, navíc má sympatické postavy a chytrý scénář. Následuje tu zvrat za zvratem a konec fakt neodhadnete. Hodně milé překvapení. ()

Ben Nevis

Hlavní hrdinka, co asi hraje 16letou postavu s vizáží 30leté staré panny, mi lezla první půlku filmu na nervy tak, že jsem doufala v její brzký brutální konec. Ne, že by zbytek rodinky byl extra sympatický (matka s otčímem si to drzé hovado vyloženě vykoledovali)... zato druhá půlka, kde už se ví, o co tam kráčí, je pořádný nářez. Smála jsem se v jenom kuse (nepřestávajíc doufat, že Kylie konečně skape). Jako parodie dobré, protože ten rodinný barák by těžko pojal celé sanatorium plus milion tajných chodeb. Nicméně jsem nevěděla, že to má být komedie, a tak jsem film spíše brala jako trapné strašení neúmyslně vyvolávající smích, jak se to stává u některých béčkových počinů. ()

Deratizer

Docela vysoké a hvězdičkami dost přepálené hodnocení. Film i jako horor je blbost, s občasným velmi mírným humorem. Ani jako horor a ani jako komedie to ničím nevyniká. ()

Rockerman

V první polovině jsem si říkal, co to je? Nepovedená komedie, nepovedený horor nebo snad krimi? Tato neuvěřitelná slátanina se od chvíle, kdy Kylie vstoupí do sousedova domu rozjede, nabere na zajímavosti a obrátkách a mě z nepochopitelných důvodů se to začalo líbit. Začátek je sotva na dvě hvězdy, ale strhující závěr vynesl film do nadprůměru. ()

AngelG

Kombo komedie a horor málokdy zklamou a stejně tak, je to i v tomto případě.. Opravdu sympatické postavy a fajn příběh, který je sice prostý, ale v některých momentech dokáže překvapit.. Komedie se tady úžasně střídá se strašením a to tak, že ani jedna z položek není přehnaná a tudíž to není v žádném momentu trapné, jak to umí být u jiných projektů.. ()

Kadas97

Jeden z tých filmov, ktoré by si zaslúžili žáner ''rodinný horor''. Opäť bol trochu dlhší úvod no záver tomu nasadil korunu. Film je mixom duchariny a schyzofrénie hlavnej hrdinky. 8 z 10 ()

Whitebeard

Strašidelnej dům s něčim, co tam běhá v prostěradle a ošklivě to zírá. Po deseti minutách mam celkem jasno a chci, aby tohle ošklivý zíravý nějak ponížilo, rozcupovalo a naprosto zničilo tu rádoby nesympatickou husťačku, co hraje hlavní roli. Dlouho jsem neviděl nikoho tak nesympatickýho! Chci ji vidět mrtvou na deset způsobů a chci ji vidět trpět. Snad se ten film bude ubírat timhle směrem. Atmosféra docela slušná musim říct. Pomalý přechody kamery starým domem mají něco do sebe. Večerů přibývá a ta mrcha pořád žije. Ani ten pošahanej oživlej medvídek ji nedostal :( Po 45ti minutách víme, s čím máme tu čest. Následuje pár míň a někdy víc vtipnějších scén, až mi přijde, že ke konci se horor mění v komedii. Ale s ucházejícím tempem. Přežila to? Bez spoilerů, mrkněte sami. Páč to v závěru není vůbec špatný. Když se ohlídnu, tak jsem se nenudil vlastně ani chvilku. Slabší 4* ()

vikino1

Neotřela Novozelanďanská duchařina. První půlku divák tápe a říká si, vždyt tohle jsem už tolikrát viděl, ale po konci titulek jsem se přistihl, jak mám úsměv na tváři a v hlavě se mě honí věta "No ty vole ještě že jsem to v půlce nevypnul". Dokonce jsem se u toho nasmál víc jak u všech tří Pařeb (Ve Vegas, V banku a v té třetí prdeli) dohromady. ()

mac000

"Film si pohrává s žánrovými klišé", ale v tomto případě se mi zdá, že forma převažuje nad obsahem. Konec je zdařilý, ale celkový dojem nevýrazný, mdlý. Děj oživuje pouze svěží herecký výkon Morgany O´Reillyové. ()

Miagy

Nóóó slabé 4 *, ale ten kto vydrží pomalý, natiahnutý a pomerne nudný úvod sa dočká výbornej čiernej hororovej komédie...Jednoduché, vtipné, nápadité... Súhlasím a zdieľam názor s peiton, pri tom "zlome" som mal pocit, že vymenili komplet štáb... ()