Bože, ako hlboko som klesla!

• Česko Bože, jak hluboko jsem klesla! (viac)

O svatební noci se Eugenia, kterou vychovávaly jeptišky a Raimondo dovídají, že jsou sourozenci. Neblahou zprávu jim zvěstuje dopis jejich otce, sukničkáře, který se skrývá kdesi v Paříži. Odhalená skutečnost fatálně zasáhne do vztahu novomanželů, kteří se nakonec rozhodnou podřídit konvencím, aby předešli skandálu. Po určitém čase, který spolu tráví jako bratr a sestra, Raimondo odjíždí a Eugenia se pokouší najít útěchu v náruči svého šoféra... Film patřil v československých kinech v 80. letech k nejúspěšnějším titulům. (Levné knihy)

P.Venuše

Totální překvapení! Tenhle film jsem dostala k narozeninám a moje první reakce byla: PROBOHA CO TO JE??? Dobrá lekce toho, že podle obalu se nemá posuzovat obsah. Vážně povedená komedie. ()

gizi

Na film jsem se po letech podíval z nostalgie, neboť jak je zmiňováno, kdysi u nás patřil k tomu nejodvážnějšímu, co se uvádělo. Tenkrát to byl pubertální zážitek, dnes jsem se výborně bavil, protože víc než o erotiku jde o legraci. Ovšem krásná hlavní představitelka se svým půvabem a roztoužeností tomu teprve dodává šťávu. 3.9.11 a překvapivě 85%. ()

sitmin

Ááále jo... Proč ne... Z nudy jsem se uchýlil k této hříčce a kromě pro mě neschůdné délky jsem se relativně bavil. Postavy mohly být lépe propracované a ne toliko epizodní, ale celkově slušné.... ()

demovka

Pro mě a mé blízké byl tento film erotický. Viděli jsme ho mockrát, protože byl a stále je úžasný. Nezastírám, že je spíš pro dámské publikum a je prostě italský. Je to historická komedie založená na svazku dvou sourozenců, kteří se to dozví až po své svatbě. Musí tedy udržovat celibát. Katolická Itálie v minulosti je taky místo, kde sex je tabu a nepřichází v úvahu cokoliv jiného než milování ve spodničkách a podvlíkačkách. Takže chudák hlavní hrdinka je ještě mnoho dní po svatbě panna. A vůbec nic neví. Ale její řidič je mužný typ a upnuté knoflíky ho svazují. Rozhodne se jí zasvětit. A pak už je vše na osudu, jak to vyřeší. Je to jeden z mála filmů, kdy jsem se většinu filmu smála nahlas. Nejlepší je samozřejmě scéna, kdy už to Michele Placido nemůže vydržet a vezme na to oblečení nůž. Ale i ostatní záběry byly vtipné: s manželem, po válce, příbuzné atd. ()

evangelik

Na tehdejší dobu pustil bolševik do kin tuhle "těžkou erotiku". Mně bylo šestnáct, oči vyvalený na to neuvěřitelně krásné tělo svlečené Laury Antonelli a v trenýrkách strašně málo místa.... ()

Uhložrout

Můj první film v kině od 18-ti. Přepašoval jsem se na řidičák od mopedu. Stará uváděčka netušila, že ten lze získat již 15-ti letech. Spomínam spíš na to dobrodružství než na děj filmu. Ale něco mi v paměti přece utkvělo. ()

vladous

Comencini zde fantasticky zhodnotil vše, co filmu mohla dát Laura (a že měla co dát), příběh není navíc, zejména v první polovině, nudný a výsledek je podtrhnutý českým dabingem. Takže určitě 80%. ()

lactarius

Musím dát 4 hvězdy - za tu vzpomínku. Rodný Žižkov, kino Aero, 13 let. Vzhledem k tomu, že v té době byl v televizi nejerotičtější balet Friedrichstadtpalastu, tak to náhodou byla bomba! :-) ()