Vojna proti všetkým

(festivalový názov)
  • Česko Válka proti všem (viac)

Dva zkorumpovaní policajti se vydají vydírat a obvinit každého zločince, který jim zkříží cestu. Události však zkomplikuje příchod někoho, kdo se zdá být ještě nebezpečnější než oni. (AXN)

Flopik

Za mňa skvelá buddy komédia, s výbornou ústrednou dvojkou ktorá má medzi sebou tú správnu chémiu. Dialógy vás väčšinou prinútia smiať sa, je to aj troška akčné a správne rasistické. Koniec mohol byť lepší, nakoľko mi vadilo ako sa nevedia na 5 metrov trafiť ale inak pohoda. U mňa za 4*. Hudba vo filme skvelá. ()

Corpsegrinder

To mi nesedlo, Michael Peña je dle mě hroznej komediální herec a v podání někoho jinýho bych z tohohle měl možná lepší dojem. Film v podstatě nemá pevnou dějovou strukturu, neni nic v sázce, záporák je nějaká céčková britská buzna a většinu času je to neskutečná nuda. Kromě hudby se mi tak líbilo snad jen to že to celý má takovej divnej nádech 70. let ačkoliv se to odehrává v současnosti, měl jsem pocit jako bych čuměl na film od Jareda Hesse. Doopravdy jsem se zasmál jen jednou v krátký scéně s žokejem, což je na komedii teda slabota. ()

kaylin

Chvíli se to tváří jako komedie, která by mohla být poměrně drsná a skutečně jsou zde scény, které rozhodně nejsou politicky korektní. A tyhle scény jsou fajn. Pak je zde ale i zbytek příběhu, který už rozhodně není tak povedený. Směřování je poměrně jasné a soustředění na pár dobrých scén nestačí k většímu úspěchu. ()

Raziel_cz

Dost podobný problém jako u The Guard – schizofrenní film, který neví, jestli chce být humornou kriminálkou, drsným thrillerem nebo dramatem a výsledkem je absurdní mišmaš s většinou špatně načasovanými gagy, divně uchopenými postavami (protagonisté jsou prostě kokoti a nemají pro to žádný důvod) a pomalým tempem. Řešení zápletky se v druhé polovině posune úplně jinam, snímek změní tón, Skarsgård už pak vypadá, že vlastně ani moc nechytá, co má sakra hrát, je to prostě chaos. Až je přitom s podivem, jak pěkně je to vlastně natočené, jak dobrou to má akci a že to občas vážně zvládne rozesmát (Peña delivers), ale na první dobrou je jasné, který z McDonaghovic bratrů je lepší scenárista. ()

octopuska

Tihle dva rádoby poldové, se tak dlouho hledali, až na sebe zbyli. Tihle dva se s tím fakt neserou!! Přece nebudou makat, jak ti z...i okolo, když si můžou vydělat balík a pěkně s ležérní grácií. Stačí sejmout jednoho mima, zrušit mu zubní kartu,štípnout mu balík cukrkandlu a pak si stylově přepudrovat nosánky na pánským hajzlu v jednom kulečníkovým hampejzu a rozjet zábavnou, hodně odvázanou a děsně sprostou jízdu, plnou výborné muziky a skvělých momentů. Jako vždy výbornej Majkl a Alex opět ve velkém předvádí svůj metrosexuální šarm. Parádní oddychovka, když člověk nechce moc namáhat mozeček a jen se tak příjemně pobavit. ()

• Světová premiéra filmu se konala na berlínském filmovém festivalu Berlinale 2016. (glumka)