Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

neo_ap

Na film jsem byl zvědav, už kvůli mediální kampani, která ho doprovázela. Bohužel jsem byl zklamán. Párkrát jsem se zasmál, ale že by to byla komedie století? Reese je skvělá, a jako horlivé policistce jí to nesmírně sekne. To se nedá říct o Sofii. Ta mě spíš lezla na nervy. Nápad dobrý, realizace se nepovedla. Nudné, místy až trapné. Znovu bych se podíval jen kvůli Reese. Jiný důvod nevidím. 40% ()

Arnien

Sem tam jsem se pousmála, ale za mě to rozhodně není film, který bych si znovu pustila. Průměrná odpočinková komedie, která nenadchne, ale ani neurazí. ()

Ganka

Slabší komedie, u které se člověk moc nezasměje. Divák si odnese maximálně tak vzpomínky na sexy Sofíu, která hraje kolumbijskou mrchu vážně dobře, a na Reese, která ukáže, že dokáže být ještě ošklivější než obvykle. Nicméně kromě pár úsměvných momentů film jako komedie dost pokulhává. A na akční film není dost akční. ()

K4sum1

Mistrovsky jsem se bavila. Reese je moje nejoblíbenější herečka a Sofia je prostě extratřída. Její přízvuk a komediální um, mi vždy dokáže zpříjemnit den. Opravdu nechápu to nízké hodnocení. Skvělá komedie :-) ()

katikka

Príjemná a vtipná oddychovka na večer... Zaslúžilo by si to tak aspoň 60%, pretože tých 53 čo to má, ma najprv odradilo. Celé je to na štýl policajtky Sandry Bullock, ale lepšie keďže je to bez nej. ()

SNCIS

"Slíbila vám za to něco? Protože to vám taky klidně můžu slíbit. Jsem ženská... Jsem ženská, co hledá akci. Nějakou sexuální akci. Chci dávat a přijímat sex. Každýmu tam, vyš*kám mozek z hlavy přátelé. A budu dělat sprosté věci... Třeba podrtit vejce, budu honit piráta na veřejnosti..." Skvělá scéna, ta mne totálně rozsekala! Reese Witherspoon jako policejní trdlo a ostrá kráska Sofía Vergara. "Po tý písničce mě pojmenovali." - "Jmenuješ blbá písnička?" Nicméně těch vtipných momentů, tam zase tolik není. Místy to působí trapně a scénář je jedno velké klišé za druhým včetně celé hlavní zápletky. - 40%. ()

barny120

Nič som od tohto kúsku nečakal, a nič extra som nedostal. Zábava to bola skôr ptimitívna a dej celkom naivný. Na druhej strane videl som aj horšie filmy, a tento bol podľa mňa taký priemer. ()

peproch

Rose, snaživá, drobná, předpisů přesně dbající, potatínkovi, svědomitá policistka Rose je v bláznivé akci, plné převléků, změny míst, útěků a dopadení, setkání s policejní zkažeností, a sexy mocí té, kterou měla chránit, projede půl Texasu. Je to tak akční, že jsem se místa zapomněla smát, bláznivá situace jestě neznamená nutně humor. Řadím to mezi špatnější komedie. Taky nemám ráda, když si někdo dělá legraci z neohrabanosti lidí, co jsou četní a snaživí. Mám Reese Witherspoon moc ráda. Moje sympatie tím že přijala tuhle roli neztratila, ale Dumpling od stejné režisérky byl o moc lepší. ()

PORTER44

To byla slátanina,obě herečky přehrávaly,vůbec mi to nepřipadalo vtipný,asi to bylo lepší když byla R.Witherspoon jako malá holka na záčatku pak už to byla filmová amatéřina o ničem. ()