Útok na Paríž

• Česko Den dobytí Bastily (viac)

Americký vreckový lupič Michael Mason (Richard Madden) ukradne Zoe (Charlotte Le Bonová) tašku, z ktorej si ponechá len to, čo by sa mu mohlo hodiť. Zvyšok vyhodí do odpadkového koša pri frekventovanej stanici parížskeho metra. Netuší však, že sa v kabelke nachádza bomba. Na stanici CIA na opačnom konci mesta si agent Sean Briar (Idris Elba), prevelený z bojísk v Sýrii a Iraku, len ťažko zvyká na novú kancelársku prácu dátového analytika. Po výbuchu bomby sa Michael ocitne v hľadáčiku CIA ako jediný podozrivý. Briar je odhodlaný Michaela nájsť a dostať ho do väzby skôr, než tak urobia francúzske úrady. Čoskoro však zistí, že za bombovým útokom stojí niekto iný. Aby dosiahli spoločný cieľ, spoja Briar, Michael a Zoe svoje sily a vydajú sa na dvadsaťštyrihodinovú napínavú jazdu mestom v horúčkovitom úsilí odhaliť sprisahanie... (TV Markíza)

TOPmoovie

bohuzial...ten zaver je klasika za 2. skoda velka. rozmyslam preco to tak reziser zprznil na zaver. az to bolo komicke a zadlo sa mi ze aj herci nemozu udrzat rehot ake p....coviny to hraju. ale povedzme ze 2/3 filmu su dobre. ()

Sheemass

Překvapivě ,,zábavný" akční film, kde je v hlavní roli Idris Elba, který mlátí vše kolem sebe, i když mnohdy stačí když se jen zamračí a k němu kluk ze Starkovy rodiny Richard Madden. Šikovný zlodějíček a k němu agent CIA, s velmi dobrými a povedenými akčními scénami (především pak bitka v dodávce byla opravdu velmi dobrá) s příjemným obsazením v trochu násilné Paříží. Filmu sice ubírá na hodnocení předvídatelný děj a momenty, které jste už prostě viděli někde jinde, ale jinak velmi příjemná akční podívaná, když je venku deštivo. ()

Dumaru

Po dlhšom čase akčný film ktorý nepostráda akciu a má dej. V skratke, zlodeja Michaela svrbeli dlane a musel využiť nepozornosť potenciálnej atentátničky Zoe a ukoristiť tašku, v ktorej mala ukrytú bombu z nevydarenej akcie. Bomba vybuche a Michael sa stáva hlavným podozrivým. Musí dokázať agentovi Seanovi svoju nevinu a snažia sa zistiť spoločne, kto za hroziacimi teroristickými útokmi stojí. Už dlhšie som mal tento film odložený na disku, konečne som si ho pozrel a ja som spokojný. Za mňa 4 hniezdičky, dobrý akčák,,, ()

Mark1983

Myslím, že si ty čtyři hvězdičky si tento snímek zaslouží, i když jsem chtěl dát původně tři, ale koneckonců - dějově to je celkem zaujatelné a některé pasáže fakt dokážou imponovat, i když někdy ne tím nejlepším dojmem jako třeba všehoschopná korupce. ()

bodo1

Sračkoidné umelohmotné hovno. Keby takto existovala tajná služba, tak sme v prdeli celá Euroázia. Možno pre riťomilosračkoida polského arcikokota to bolo za štyri. Ale stálo to celé za hovno. ()

Xmarc

Čistokrevná akce s využitím aktuálního tématu sebevražedných atentátů. Má to spád, děj adekvátní danému žánru, v podstatě nic mi tam vyloženě nevadilo a dobře jsem se pobavil. ()

JendaBenda

Bezva akce! Fakt nechápu některé komentáře. Akce byla. Zábava byla. Trocha překvapení byla. Podívejte se na protesty v USA (Floyd) a dá se uvěřit i zapletce zde. Závěrečná písnička v podání Elby je taky... zajímavá 👍 Vždyť on fakt zpívá a dělá DJ! WTF? Takže v pohodě 90% ()

AdelleR

Tak tohle bylo snad ještě o chlup lepší, než jsem čekala. Skvělý vývoj příběhu, jasně, jak je to akčňák, místy to je předvídatelné, přesto jsem se bavila a byla zvědavá, kudy to povede; srší to humorem, Idris Elba a Richard Madden to prostě umí. ()

Sa.sa

Slušná přestřelka, která má grády i dobrý námět... Herecky uvěřitelné a dobře obsazené... Ano o peníze jde vždy... ()

danny79

Kdyz si poustim akcni film, neocekavam od nej slozitou filozoficke dilema, intelektualni vyzvy ani psychologicke drama, ale tohle je prostinke az prilis. Akcni sceny jsou provedeny obstojne, ale prislo mi to hloupe az moc. ()

Robb Stark vs. teroristé v Paříži

Robb Stark vs. teroristé v Paříži

06.10.2014

Richarda Maddena (aka Robba Starka ze Hry o trůny) již brzy uvidíme jako prince v Branaghově Popelce. Ve svém dalším projektu se ale skotský herec vrátí k drsnější látce, objeví se totiž v akčním… (viac)